Prosinec 2011

"Love is Louder"

31. prosince 2011 v 23:59 | FoXx
Miley se zapojila do kampaně Demi Lovato s názvem "Love is Louder". Love is louder than the pressure to be perfect. {Láska je silnější než tlak, který tě nutí být perfektní}. Do této kampaně se zapojilo mnoho celebrit, ale i fanoušků.

Avatars

31. prosince 2011 v 23:59 Avatars
...
...
...
...
...

Boyfriends

31. prosince 2011 v 23:59 | FoXx |  (Ex-) BoyFriedns
Nick Jonas
Hudebník (Jonas Brothes)
Kdy s ním chodila : 2006-2008
Miley se s Nickem rozešla, protože se obsa dva stali slavnými a neměli na sebe už tolik času, jak by chtěli.
Justin Gaston
Zpěvák a model
Kdy s ním chodila : 2008-2009
S Justinem se Miley seznámila díky svému otci Billymu. Rozešli se kvůli problémům ve vztahu.
Liam Hemsworth
Herec
Kdy s ním chodila : 2009 - současnost
S Liamem se Miley seznámila při natáčení filmu "Poslední píseň" a tam se do něj také zamilovala. Po pár rozchodech se během let dali opět dohromady. Miley se s Liamem po několikaletém vztahu zasnoubila.

Tattoo

31. prosince 2011 v 23:59 | FoXx
"Just Breathe"

Toto tetování má Miley na levé části hrudi. Je to její první tetování a nechala si ho vytetovat v prosinci roku 2009, když jí bylo sedmnáct. Nechala si ho udělat kvůli své kamarádce Vanesse a jejímu otci, kteří oba zemřeli na rakovinu.
"Připomíná mi, abych nebrala věci jako samozřejmost. Když pomyslím na dýchání - byla to věc, kterou ani jeden z nich nemohl a přitom je to tak základní věc. Dala jsem si to vytetovat blízko srdce, protože to je místo, ve kterém budou už navždy."
"Love"

Druhým tetováním je nápis LOVE, který má Miley v pravém uchu. Nechala si ho vytetovat v květnu 2010, ale odhaleno bylo až o měsíc později na jedné tiskové konferenci. Má odpudit negativní věci a pomoci člověku slyšet ty dobré.
"Mám ´Love´ zrovna na tomto místě, aby zablokovala všechny ty kecy, co ostatní lidé říkají, ale jinak se o to nestarám. Měli byste poslouchat jen ty, kteří vás opravdu milují."
"Dream catcher"

Další tetování si nechala Miley vytetovat v únoru 2011 na pravou část boku a je to "Lapač snů". Jedná se o symbol pro její příbuzné. Kamarád Miley řekl:
"Je to obraz lapače snů, kteří jí visí nad postelí a jeho čtyři pírka reprezentují její bratry a sestry." Část Mileyiny rodiny má své kořeny u Cherokeeů a u této kultury Miley zřejmě své tetování inspirovala.
"Anchor"

Toto tetování si nechala Miley vytetovat během svého turné "Gypsy Heart", v Brazílii. Má ho na pravém předloktí a má znázorňovat domovský přístav, ke kterému se vždy můžeme vrátit. Její tatér Fabio Satori vysvětlil jeho význam:
"Každý má v mysli představy a reference. Poprosila mě o něco jemného, tak jsem udělal dva nákresy a ona si jeden vybrala. Miley řekla své matce, že chce něco, co bude odkazovat na bezpečný přístav, něco co jí připomene, že se tam může kdykoliv vrátit. Význam tetování je takový, že vždy je tu naděje a že máte držet své nohy pevně na zemi."
"Heart"

Páté tetování je poměrně malé a nachází se na pravém malíčku. Miley si ho nechala vytetovat v září 2010 a jedná se o tetování, kteří mají všichni dospělí v Mileyině rodině. Prvně si ho nechal udělat její táta v roce 2008, aby ukázal, jak moc má Miley rád. Mileyina mamka Tish má srdíčko také na pravém malíčku.
"Tiny cross" a "Černá linka"

Další dvě tetování, které má Miley na pravé ruce, hned vedle srdce. Jsou na stranách prsteníčku a prostředníčku. Malý kříž si Miley nechala vytetovat v prosinci 2010, jelikož se přiklání ke křesťanství a také jako potvrzení toho, že věří v Boha.
"Peace"

Podle všeho se jedná o dokončení černé linky, kterou měla Miley na vnitřku prstu před tímto tetováním. toto tetování dokončila Miley v dubnu 2011, ale zatím se neví, proč si ho nechala vytetovat, ale mělo by mít pro Miley něaký osobní význam.
"Karma"

O významu tohoto tetování se dlouhou dobu spekulovalo, jelikož dlouho nebylo čitelné. Bylo objeveno v červenci 2011. Významem karmy je, že dobré lidi budou potkávat dobré věci, zatímto ti zlí budou potrestáni.
"Equal Sign"

Dvě rovnoběžné čáry, které podle zdrojů znamenají znaménko rovná se. Miley si je nechala vytetovat v červenci roku 2011 a v roce 2012 toto tetování popsala časopisu Glamou:
"Když jsem sdílela na svém Twitteru fotku mého tetování a řekla jsem ´Každá láska si je rovna´, hodně lidí se mě ptalo: ´Co se ti stalo, bývala si přece křesťanka?´ Tak byste raději měli vidět fakta, jelikož křesťanství je o lásce!"
"Symbol Om"

Další tetování, jehož význam není známý, má Miley na levém předloktí. Jedná se o symbol ॐ (Om) a Miley si ho nechala vytetovat v srpnu 2011. Symbol by měl ukazovat na božskou energii a je to druhé tetování, které reprezentuje indiánskou kulturu.
"Lebka Mexika"

Neznamená smrt, ale symboluzuje ironii, sarkasmus a humor, která má symbolizovat demonstraci proti depresím a zmatku, se kterými se všichni někdy potýkáme a zasahují do našich životů. Toto tetování bylo poprvé spatřeno v srpnu 2011 a Liam ma na kotníku úplně stejné. U Miley se toto tetování nachází na vnitřní straně levého kotníku.
"Love Never Dies"

Toto tetování si nechala Miley vytetovat v únoru 2012 - Láska nikdy neumírá. Nachází se na její levé ruce. Toto tetování je dalším důkazem toho, jak moc Miley věří v sílu lásky a v lásku samotnou.
"Uhrančivé oko"

K tetováním na lévé ruce přidala Miley další - obrys oka. Poprvé na ní bylo spatřeno v březnu 2012. Nachází se na levém ukazováčku a toto teování by mělo odvracet zlé oči ostatních. Jedná se o další symbol cizí kultury, který si nechala Miley vytetovat.
"Roman Numerals"

Na Mileyině pravém předloktí se nachází její další tetování, které si nechala vytetovat v květnu 2012. Jsou to římské číslice, které značí "VI I XCI" 1.červen 1991, nebo "V II XCI" 2.květen 1991, nebo "VII XCI" červenec 1991.
"Theodore Roosevelt Quote"

Na levé předloktí si Miley nechala vytetovat výrok Theodora Roosevelta, který v překladu znamená: "Takže toto místo nikdy nebude ruku v ruce s těmito chladnými a plachými dušemi, které nikdy nepoznaly vítězství, ani porážku." Pochází z řeči, kterou pronesl v Paříži v roce 1910. Liam si nechal vytetovat předcházející větu této řeči.
"BAD"

Miley si červenou barvou nechala na pravý prostředníček v červenci 2012 vytetovat slovo Bad, které zřejmě odkazuje na desku Michaela Jacksona. Původně se nevědělo, zda se vůbec jedná o tetování. Miley sama sebe jednou popsala jako velkou fanynku Michaela Jacksona.

"Zkřížené šípy"

Toto tetování si Miley nechala vytetovat na záčátku roku 2013 a nachází se na lokti její pravé ruky. Tetování symbolizuje přátelství a stejné má její kamarád Cheyne Thomas. Jedná se o dílo tatérky Kat Von D.
"Da Vinci Heart Drawing"

V březnu téhož roku si Miley nechala vytetovat další tetování - Da Vinciho anatomická srdce, která jsou opět dílem Kat Von D. Toto tetování má Miley pod "římskými čísly", jejichž význam není dosud známý.

"Fancy Tooth"

Miley si v červenci téhož roku nechala vytetovat další, již devatenácté, tetování, které je opět dílem tatérky Kat Von D. Jedná se o ozdobní zub, který má ne vnitřní strašně levé ruky.

Albums of Miley

31. prosince 2011 v 23:59 | FoXx |  Discography

Breakout
01. Breakout
02. 7 Things
03. Driveway
04. Girls Just Wanna Have Fun
05. Full Circle
06. Fly On The Wall
07. Bottom Of The
Ocean
08. Wake Up America
09. These Four Walls
10. Simple Song
11. Goodbye
12. See You Again
13. Hovering feat.
Trace Cyrus
14. Someday
The Time of Our Lives
01. Kicking and Screaming
02. Party in the U.S.A
03. When I Look at You
04. Time of our Lives
05. Talk is Cheap
06. Obsessed
07. Before the Storm
feat. Nick Jonas
08. The Climb
Can't Be Tamed
01. Liberty Walk
02. Who Owns My Heart
03. Can't Be Tamed
04. Every Rose Has It's Thorn
05. Two More Lonely People
06. Forgiveness and Love
07. Permanent December
08. Stay
09. Scars
10. Take Me Along
11. Robot
12. My Heart Beats For Love

Affiliates

31. prosince 2011 v 23:59 | FoXx
V tomto článku naleznete seznam affiliates této stránky. Pokud chcete být také affs, můžete se zapsat zde. Affiliates jsou rozřazena podle toho, jak často ke komu chodím atd. ... Kontroly affs jsou hlášeny všem na blog.

THE BEST SITES
http://online-greysanatomy.blog.cz/ (Romča)
http://selena-daily.blog.cz/ (Tizie*)
http://ddlovato.blog.cz/ (Lemi)
http://online-cast.blog.cz/ (BEA)
http://demilovato.blog.cz/ (ems*)

FAMILY AFFILIATES
http://unlimited-hannah.blog.cz/ (Miley*
http://glee-daily.blog.cz/ (Endííí)
http://central-cyrus.blog.cz/ (SisinQa)
http://i-heart-sel.blog.cz/ (Monča)

ELITE AFFILIATES (skoro každý den)
http://simplesample.blog.cz/ (Delzí)
http://miley-cyrus.blog.cz/ (Destiny)
http://iheart-cherylcole.blog.cz/ (CM)
http://jennifer-lopez.blog.cz/ (S@B*)
http://i-heart-miley-ray.blog.cz/ (Luzz)
http://lovatosource.blog.cz/ (Dainn)
http://biebernews.blog.cz/ /(Bee)
http://anask.blog.cz/ (Anask)
http://ririhanna.webgarden.cz/ (arven)
http://tayswift.cz/ (TaySwiftC)
http://iheart-vanessa.blog.cz/ (*NessinQa)

TOP AFFILIATES (minimálně třikrát týdně)
http://miley-lovely-cyrus.blog.cz/ (Weru)
http://avril.blog.cz/ (Kitti)
http://mary-kateandashley.er.cz/ (Niky)
http://avril-online.blog.cz/ (Roxy)
http://eleanor-c.blog.cz/ (Adele.)
http://eleanorjcalder.blog.cz/ (Chico)
http://dobrevteam.blog.cz/ (Alison Rose)
http://emmaroberts.blog.cz/ (drew.)
http://selena-gomez.blog.cz/ (Anette)
http://ariana-daily.blog.cz/ (charlee.)
http://debbydaily.blog.cz/ (Kristen)
http://dreamit.blog.cz/ (Anička∞)
http://lloyddaily.blog.cz/ (danielle)
http://rihannafenty-fansite.blog.cz/ (Ems)
http://ndobrev-4fan.blog.cz/ (Lullaby)

Shot In The Dark

31. prosince 2011 v 19:06 | FoXx |  Music/Projects
Jak jistě víte, před nedávnem Miley nahrála song společně se svým bratrem s názvem "Shot in the Dark". Tento song by se měl objevit na novém albu Trace a jeho skupiny. Album si lze dnes stáhnout zde (bude k dispozici až v pozdějších hodinách). Už se nemůžu dočkat, až uslyším ten song ...

Miley Cyrus’ New Year’s Resolution Revealed

31. prosince 2011 v 16:54 | FoXx |  Articles
Stránka hollywoodlife zveřejnila Mileyiny plány do nového roku. Podle zdroje se Miley bude snažit přestat kouřit. "Ví, že to bude těžké, ale chce kouření "nakopnout" - nebo ho alespoň omezit." řekl zdroj a poté pokračoval : "Ví, že je to špatné pro její hlas. Nebude to pro ni lehlé, zvláště, když mnoho jejích přátel také kouří. Takže si dala novoroční předsevzetí jako důvod s tím skončit." Zdroj je také přesvědčen, že Miley se svého zlozvyku jistě zbaví, jelikož si jde vždy za svým.

Personal #15

31. prosince 2011 v 13:19 | FoXx |  Personal Pictures
Objevila se jedna nová osobní fotka Miley a Jen.

image host

Twitter #31

31. prosince 2011 v 10:11 | FoXx |  Twitter Messages
@mileycyrus Kdo řekl, že můj mobil nefunguje ? ;) Mám tě ráda !

@mileycyrus Velmi věřím ve své brazilské fanoušky. Brazílie je jeden z důvodů, proč jsem měla dvě tour.

@mileycyrus Proč mám v letadle záchvaty úzkosti ?
Musím si vzpomenout, co vždy říká ...andělé jsou pod křídly.

@mileycyrus nebo kokos, který spadl ze stromu a praštil mě do hlavy. Věděl jsi, že umírá stále více lidí na útok žraloka ?
Fanclubs where I am: