Září 2012

29.09. - Miley & Liam at Venice Beach

30. září 2012 v 15:09 | FoXx |  Candids 2012
Dnes už tu mám druhé candids, které jsou opět ze včera. Miley byla s Liamem a přáteli ještě na "Venice Beach", kde se vyfotila i s jedním fanouškem. Všechny fotky jsou foceny fanoušky, takže paparazzi zase trochu zaspali. Jsem ráda, že je Miley teď hodně s Liamem, protože zanedlouho bude natáčet Hunger Games a asi se ani moc neuvidí. Myslím, že hodnotit Miley outfit podruhé už nemá cenu, tak se jukněte na candids.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Newest Miley´s Style 2012 #14

30. září 2012 v 14:59 | FoXx |  Miley's Style
Po delší době jsme se opět rozhodla aktualizovat Mileyin nejnovější styl. Hodně stránek, ze kterých jsem čerpala, bylo zrušeno, takže jsem musela najít jiné alternativy. Našla jsem toho docela dost, ale myslím, že by se toho dalo najít mnohem víc. Jsou to styly jen z posledního týdnu, kdy moc fotek nebylo, ale přeci jen se něco našlo. Ty kráťásky už Miley opravud jednou měla, ale já jsem je sem nedala, takže je sem dávám až teď. Doufám, že se vám styl bude líbit.

01. Kraťasy - Light Pink lace shorts (vyprodáno), H&M
02. Kabelka - Vanity Saddle Bag $1,295 (25.900 Kč), Maison Martin Margiela
03. Brýle - Lookmatic Patti Goes to Paris Sunglasses, Kristen Lee
04. Šaty - Valley of Queens Dress 4,057 Kč, Free People

Miley Cyrus In Talks To Play Bonnie In Lifetime/History ‘Bonnie & Clyde’ Miniseries

30. září 2012 v 8:59 | FoXx
Miley již dlouhou dobu neoznámila žádný nový filmový projekt, ale teď se objevují informace, že jedná o roli Bonnie v historické mini seriálu Bonnie & Clyde. Ten bude produkován Smash EPS - Neilem Meronem a Craigem Zadanem, kteří jsou u Sony Pictures TV. Miley prý řekla, že se setká s režiséry. Tento seriál bude vznikat z iniciativy Nancy Dubuc. Příběh byl napsán Johnem Ricem a Joem Batteeren podle skutečné události. Letos na podzim výjde podobný film od stejného studia Liz & Dick, ve kterém hraje také bývalá dětská hvězda Lindsay Lohan. Já osobně jsem na to moc zvědavá, ale sama Miley ještě nic nepotvrdila, takže si budeme muset ještě chvíli počkat, ale snad jí roli dají.

29.09. - Out In Santa Monica

30. září 2012 v 8:39 | FoXx |  Candids 2012
Miley byla včera (29/9) spolu s Liam viděna, jak opouští Juice Bar v Santa Monice. Spolu s ní tam bylo i několik přátel, včetně Cheyna. Miley to moc slušelo, měla krajkové kraťásky, háčkovaný top a černé kožené boty, to všechno doplnila modrou kabelkou. Moc se mi k tomu nehodí ty brýle, ale když trochu zavzpomínáte, tak podobný outfit na sobě už Miley jednou měla, jen ještě neměla blond vlasy a myslím, že tenkrát jí to slušelo o moc víc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

More About Decisions Music Video

29. září 2012 v 8:19 | FoXx |  Articles
Jak jistě víte, v brzké době bychom se měli dočkat nového videoklipu k písni Decisions. Podle určitých zdrojů je video velmi bláznivé a plné překvapení. Borgore prý bude hledat svůj hotelový pokoj, zatímco kolem něj budou převlečení lidé. Liam bude oblečený jako jednorožec - proto byl také na natáčení s Miley. Jsem zvědavá, jakou roli má v klipu naše Mils.

Twitter Pictures #118

29. září 2012 v 8:09 | FoXx |  Twitter Pictures
Ještě tu mám jednu novou fotku Miley z Twitteru a to je asi z novinek vše. Doufám, že se nějaké ještě objeví odpoledne, protože poslední dobou to je k ničemu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fan #67

29. září 2012 v 7:59 | FoXx |  With fans
Objevily se dvě nové fotky s fanoušky. Ta první je podle mě z Mileyiny dovolené, ze které se včera vrátila a ta druhá bude možná ještě z Philadephie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley's new single is coming in about two months

28. září 2012 v 17:27 | FoXx |  Music/Projects
Podle nejnovějších informací bychom se nového singlu Miley mohli dočkat během dvou měsíců - tedy listopad/prosinec. Mnoho zahraničních stránek už o tom informovalo a říkají, že je to již potvrzené. Jsem docela dost zvědavá, protože před vydáním by se prý měla objevit i malá ukázka, jak bude píseň vypadat. Původně mělo Mileyino album být něco mezi stylem Rihanny a Katy Perry, teď je to podle určitých zdrojů taková všeho chuť, takže doufám, že to Miley moc nepřehnala.

Miley to Appear on Chelsea Lately

28. září 2012 v 10:39 | FoXx |  Articles
Miley se objeví mezi první vlnou hostů v show Chelsea Lately již v říjnu. Tento oblíbený pořad se bude natáčet v Universal Studios. Miley se v něm objeví ve středu 17.října. E! k této informaci také vydalo prohlášení, kde přímo napsali, že se Miley show zúčasní. "Chelsea Lately zanedlouho představí svou novou show s hvězdnými hosty jako Jennifer Aniston, Fergie, Miley Cyrus, Christina Aguilera a speciálním vystoupením." Zahájení show bude probíhat celý týden od 15.října. Doufám že Miley svou účast nezruší a opravdu příjde. Hned den po této show bude totiž odvysílán díl "Dva a půl chlapa", ve kterém si Miley zahrála.

27.09. - Leaving Panera Bread In Studio City

28. září 2012 v 10:29 | FoXx |  Candids 2012
Miley se již včera/dnes vrátila ze společné dovolené s Liamem v Palm Springs. Paparazzi jí vyfotili, když včara ráno odcházela z Panera Bread ve Studio City. Měla na sobě krásné černobílé šaty. Nevím, zda si tou taškou zakrývala hlavu, nebo se jí to jen špatně neslo. V autě na ní asi čekal Liam.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: