Prosinec 2012

Šťastný nový rok

31. prosince 2012 v 23:59 | FoXx |  Our Diary
Tak a je to tady, 31. prosinec, tedy poslední den roku 2012. Za tento blog bych vám chtěla všem popřát hodně štěstí do nového roku, protože asi i já ho budu docela potřebovat. Předminulý rok/tedy možná ještě minulý (2011), měl blog na mále, jelikož jsem nastupovala do prváku na střední škole a na blog jsem tenkrát opravdu neměla čas a myslím, že si možná ještě někdo pamatuje, jak jsem to tu flákala, protože předtím jsem měla blog, kam lidé chodili a s tímto jsem musela začínat úplně odznova a, tak to má asi každý, moc mě to nebavilo. Ale nakonec jsem to překonala a můžu sem podruhé napsat článek s nadpisem "Šťastný nový rok".

Abych napsala, co pro mě tento rok všechno znamenal a také pro blog, tak jsem musela opravdu hodně zapátrat v paměti a vybavit si, jak to vůbec bylo na začátku tohoto roku. Určitě si pamatujete, že první design tohoto blogu po obnovení udělala Hanýsek a myslím, že tady byl možná i přes Silvestra, ale tím jsi vůbec nejsem jistá, ale stejně byl už po několika měsících otravný. Za tento rok jsem našla na blogu spoustu přátel, o které bych už nikdy nechtěla přijít a i když nejsme v kontaktu pořád, tak vím, že tu pořád jsou. Také jsem alespoň pořádně rozjela tento blog a myslím, že o něm ví už dost lidí a není to jen nějaký blog z mnoha, ale jeden, který mají lidé rádi a rádi na něj chodí (bohužel také často kopírují, ale s tím se člověk po čase smíří), čtou si novinky a přidávají krásné komentáře, které mi vždy zvednou náladu a dodají mi energii na přidávání dalších novinek.

V mém osobním životě už byl tento rok o něco horší, ale to nebudu tady na blogu řešit. Snad jste si tento rok užili a skvěle vkročíte i do toho nového, který se nám velmi rychle blíží.

Miles To Go {Book Scans} [Czech Version]

30. prosince 2012 v 16:40 | FoXx |  Miles To Go
Všimla jsem si, že mi tu chybí scany obalu knížky "Miles To Go" v češtině. Vím, že to není zrovna novinka, ale dnes vážně skoro nic není, tak přidávám alespoň tohle. Přemýšlela jsem o tom, že bych sem zase začala přidávat jednotlivé kapitoly knihy, ale nevím, jestli byste o to měli zájem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BOP Magazine

30. prosince 2012 v 10:39 | FoXx |  Magazines
Nakonec jsem našla jeden nekvalitní scan z BOP magazinu, kde byla Miley zvolena jako "vzorem měsíce". Jsem ráda, že se objevil zase nějaký scan. Jinak, už jste slyšeli ty spekulace, že se Miley tajně vdala? Já toho mám každý den plný facebook a píše o tom i docela zdrojů, ale podle mě je to hloupost, ale kdo ví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter Pictures #151

30. prosince 2012 v 10:29 | FoXx |  Twitter Pictures
Dneska tu mám pro vás zase jen nové fotky z Twitteru, protože jsem zatím žádné jiné novinky nenašla. Možná se něco objeví až odpoledne, tak uvidíme. Tady máte i vzkazy, které Miley k fotkám napsala: 1. "Dobré ráno Floyde ❤", 2. "Útočím na @ dům módy ❤❤❤", 3. "#Chanel #McQueen", 4. "@ #TheC" a 5. "@ #FASHION".

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter Pictures #150

29. prosince 2012 v 16:59 | FoXx |  Twitter Pictures
Miley poslední dobou moc neaktualizuje ani svůj Twitter, takže tu mám pro vás jenom dvě nové fotky. Na obouch jsou její sladcí mazlíčci. K první Miley napsala: " dvě z mých dětí :) Mary Jane a Floyd" a ke druhé: "Moje rodina ❤". Jak se jinak těšíte na konec tohoto roku?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sirups [Latvia] (December)

29. prosince 2012 v 10:49 | FoXx |  Magazines
Dnešní jedinou novinkou je tento scan z prosincového vydání lotyšského časopisu Sirups, na jehož obálce se objevila Miley. Použili fotky z VH1 Divas, ale mě se spíše líbí až ty ze zákulisí. Docela mě mrzí, že zase nejsou skoro žádné novinky, protože přidat jeden článek za den je docela špatné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley as Special Guest in E! News Special "How Hollywood Helps"

28. prosince 2012 v 13:59 | FoXx |  Articles
Pořad "How Hollywood Helps" (jak pomáhá Hollywood) je založen na rozhovorech s některými z nejznámějších osobností, včetně reportéra E! Ryana Seacresta (Seacrest Studios), Andrewa Garfielda (World Wide Orphans), Ne-Ya (The Compound Foundation & The Giving Tour) a Jessici Biel (Make a Difference Network). K tomu Miley Cyrus vezme diváky zpět na Haiti, kde je stále potřeba pomoc, Jason Russell a Sophia Bush budou mluvit o obnoveném hnutí Kony 2012. Miley se v tomto pořadu objeví ve středu 2.ledna v 30-ti minutové epizodě. Jsem zvědavá, na co se Miley budou ptát, ale podle mě neřekně asi nic moc nového o svém albu, ale bude mluvit o nadacích.

26.12. - Leaving a family gathering in Palm Springs

27. prosince 2012 v 14:29 | ems* |  Candids 2012
Spolu s Liamom, psíkom Happym a Cheynom boli videný na rodinné sešlosti v Palm Springs (Kalifornie). Miley mala na sebe čierny rolák , pásikavé džinsy a Doc Martens topánky. Celkom sa mi jej outfit páči aj keď by som možno zmenila ten rolák za niečo iné, ale čo sa mi vôbec nepáči je, že Miley má na väčšine fotiek v ruke cigaretu. Bola som dosť prekvapená pretože Tish napísala že Miley už mesiac nefajčí.

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload

Twitter Pictures #149

27. prosince 2012 v 14:09 | ems* |  Twitter Pictures
Rozhodla som sa pre FoXx pripraviť menšie prekvapenie, kedže je v Prahe tak som uložila všetky nové fotky. Začnem fotkami s Twitteru. Musím povedať že tá fotka kde Miley pozerá do ohňa je strašne krásna :) Takisto musím povedať že mali krásny stromček a Miley má skvelého snúbenca ktorý rozhodne vie robiť kávu (teraz mám na takú chuť aj ja).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.12. - Celebrating Christmas with Her Family

26. prosince 2012 v 10:09 | FoXx |  Appearences 2012
Dnes jsem posbírala pár fotek z Twitteru a osobní a udělala jsem z nich toto. Miley slavila se svou rodinou Vánoce v Los Angeles, takže s Liamem do Austrálie nejela a on také v LA zůstal. Miley na sobě měla leopardí overal, který se mi na ní i docela líbí, ale podle mě mohla zvolit pro svátky něco trochu jiného. Fotek je docela hodně, tak si je užíjte a snad se jich dnes objeví ještě o něco více.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: