Leden 2013

With Fans #80

31. ledna 2013 v 15:09 | FoXx |  With fans
Poslední dobou moc nepřidávám fotky s fanoušky, protože se vždy objeví jen jedna a je mi líto s ní dělat celý článek, protože další den je tu třeba další. Sice jsem našla pouze dvě nové, první je z 28.1. a druhá nevím, ale můžu je alespoň přidat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan is Out in the USA

31. ledna 2013 v 11:39 | FoXx |  Other Pictures
Vím, že to není ani tak novinka, ale nějaký fanoušek vyfotil "Cosmopolitan" na obálce s Miley, jak už je na stáncích a k tomu napsal, že časopisy přeskládat tak, aby byla Miley vepředu. Doufám, že bude Miley i v našem Cosmu, protože chvíli trvá, než to všechno zpracují a taky se neskutečně těším, až si koupím ten z USA, který tu snad zanedlouho taky bude.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

So Undercover [Stills] #19

31. ledna 2013 v 11:29 | FoXx |  So Undercover Stills
I když už je film na internetu, tak se pořád objevují nějaké stills fotky. Tady jsou tři nové, které jsou i v docela dost dobré kvalitě. Koukala jsem se vám po titulkách, ale zatím jsou takové nic moc, takže možná teď, když je ten den volna, něco udělám a pak vám sem dám odkaz, ale myslím, že i když nemáte zrovna velkou znalost angličtiny, že se na to můžete koukat klidně i s anglickými titulky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter Pictures #167

31. ledna 2013 v 11:19 | FoXx |  Twitter Pictures
Dále tu mám dvě nové fotky z Twitteru. Na první je Floyd a na druhé malá Bean, která už není zas tak malá. V poslední době je docela dost novinek, takže nevím, co mám přidávat dřív. Ještě mi jich pár zbývá, takže se je budu snažit co nejdřív dopřidat. První obrázek: "Floyd mi sedí u krbu na klíně, zatímco mám čálek joe. Berte to tak. Život je plný takovýchto požehnaných věcí.", druhý obrázek: "Bean Bean je dobrá na srdce ❤❤❤"

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan February 2013 #4

31. ledna 2013 v 10:49 | FoXx |  Magazines
Vím, že tyto scany jsem přidávala už včera, ale dnes jsou konečně v UHQ a k tomu přibyla ještě jedna nová stránka s titulem "Behind The Scene", na které můžete mimo jiné vidět i tři outtakes fotky. Časopis už je v USA v prodeji, což mě docela překvapilo, protože měl vyjít až za pár dní, ale asi kvůli velkému zájmu zahájili prodej dříve.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.01. - Out in Toluca Lake

31. ledna 2013 v 6:59 | FoXx |  Candids 2013
Včera (30/1) byla Miley zachycena paparazzi, když šla někam v Toluca Lake. Měla dobrou náladu, protože na všech fotkách se strašně krásně směje a říkejte si, co chcete, ale mě se její outfit strašně moc líbí a myslím, že tentokrát jí ta černá vážně moc sluší. Měla na sobě koženou bundu, černé tílko, černé kalhoty, mokasíny a mnoho doplňků. Dnes je o něco více novinek, ale asi je nestihnu všechny přidat teď, takže na zbytek se můžete těšit dopoledne.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley about E! News And Ken Baker

30. ledna 2013 v 20:09 | FoXx |  Articles
Stránka E!News nám jako jediná poskytla docela kvalitní záběry z Mileyiny dovolené v Costa Rice, kam odletěla spolu s Liamem a jeho rodinou. Když se ale vrátila, zjistila, že místo nerušených chvílí jí celou dobu fotografovali paparazzi a co více, že to bylo přávě E!News, pro kterou pracuje její kamarád Ken Baker. A jelikož Miley není z těch, kteří by to nechali jen tak být, vyjádřila se k tomu na svém Twitteru, když diskutovala s jedním fanouškem.

Potřebuju pořádnou dovolenou. Nějakou, kterou by nenatáčeli. Tohle je moje práce. Taky si potřebuji odpočinout.

Marie Claire 2012 Official Shoot {Behind The Scene} #2

30. ledna 2013 v 18:58 | FoXx |  Behind The Scene of Photoshoots
Objevila se jedna staro/nová fotka z minulého roku, když Miley fotila photoshoot pro časopis "Marie Claire". Upřímně nemám nejmenší ponětí, kdo to je, ale zřejmě nějaký stylista. Taky jsem na této fotce Miley málem nepoznala, když jsem jí viděla jako miniaturu, ale když je větší, tak už je to naše Miley. Vím, že jsem slibovala článek, ve kterém zhodnotím situaci na Mileyině Twitteru, ale zatím jsem stačila jen ty články, které můžete tady na blogu vidět, tak možná se pustím ještě do tohoto.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley has signed with RCA Records

30. ledna 2013 v 18:39 | FoXx |  Articles
Poté, co byla Miley mnoho let podepsaná pod nahrávací společností "Hollywood Records", se rozhodla dále zozvíjet svojí osobnost a zvolila si pro to nový styl. Jak řekla Billboardu na Lasvegaských IHeartRadio, nahrávala ve studio hip hop společně s Pharrellem Williamsem, Hit-Boyem a Da Internzem. Billboard dnes také potvrdil, že Miley podepsala smlouvu s nahrávací společností "RCA Records" (Radio Corporation of America), která je součástí Sonny Music Entertainment. Pod touto společností jsou podepsáni třeba Adam Lambert, Christina Aquilera a Kelly Clarkson.

Get the Look like Miley: Cosmopolitan Issue

30. ledna 2013 v 18:29 | FoXx |  Miley's Style
S zářivě blond vlasy a trochu odvážným outitem nás Miley překvapila ve svém novém photoshootu pro časopis "Cosmopolitan", který nafotila minulý rok. V blazeru od Christiana Diora, kompletu od Roberta Cavallariho a také halence od Marca Jacobse zdobí Miley březnové vydání tohoto časopisu, které se dostane na stánky již příští měsíc. Podle mého názoru je každý Mileyin look ze shootu úžasný a doufám, že se brzy objeví ještě další fotky, protože pokud jste se koukali na video z focení, tak jistě víte, že Miley fotila ještě v dalších outfitech.
Fanclubs where I am: