Únor 2013

27.02. - Leaving the recording studio in Burbank

28. února 2013 v 18:39 | FoXx |  Candids 2013
Miley opět včera (27/2) pracovala na svém albu v jednom losangeleském studiu - Burbank. Paparazzi jí vyfotili v autě před studiem, když zrovna odjížděla pryč. Zase byla celá v černém - měla koženou bundu a černé tričko, ale moc jí to slušelo. Fotek je sice jen pár, ale vzhledem k tomu, že teď opět nejsou candids, jsem ráda alepsoň za to.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

CZ Bravo Nr.5

28. února 2013 v 18:29 | FoXx |  Magazines
Jak jsem slibovala ráno, mám tu pro vás několik scanů z českého Brava, na jehož obálce je naše Miley (pro ty, které by třeba napadlo scany kopírovat, mám na nich taggy). V časopise píší o vztahu Miley a Liama a pak se Miley ještě objevila na jedné další stránce. Jsem strašně nadšená, protože dneska jsem si konečně kopila vydání amerického Comsopolitanu s Miley, které jsem tak dlouho sháněla!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Top 10 PopStars From Disney

28. února 2013 v 10:49 | FoXx |  Articles
Miley se umístila v žebříčku "Top 10 Popstars from Disney", který sestavil britský server Yahoo! Umístila se na skvělém čtvrtém místě. Tím se dostala třeba před Demi Lovato nebo Selenu Gomez.

Obě dvě - Hannah Montana i Miley Cyrus, statečná Nashvillská dívka prodala celosvětově kolem 12-15 milionů nahrávek a podle nejnovějších internetových drbů hodlá toto číslo ještě letos navýšit s její novou nahrávkou. Její neprodávanější sing z roku 2009, Party In The USA, nebyl napsán nikým jiným, než-li Jessie J.

Little Mix Tweeted Miley about Meeting!

28. února 2013 v 6:59 | FoXx |  Articles
Miley si před časem přidala na svém Twitteru do následovaných dívčí skupinu "Little Mix". Holky ze skupiny před nedávnem napsali jeden menší vzkaz. Na internetu hned začaly kolovat zvěsti, že by s nimi mohla Miley spolupracovat. Necháme se překvapit, třeba opravdu něco chystají.

@LittleMixOffic Hej @MileyCyrus ! Snad se máš dobře :) Už se nemůžeme dočkat, až poprvé navštívíme Ameriku... snad se s tebou brzy setkáme! Little Mix xxx

DE InTouch Nr.09

28. února 2013 v 6:59 | FoXx |  Magazines
Miley se objevila na několika stránkách německého vydání časopisu InTouch. Jsem docela dost ráda, že se teď objevuje v časopisech, protože dnes tady u nás vychází Bravo, na jehož obálce je právě naše Miley, tak se ho pokusím ještě dnes koupit a nascanovat. Dnes budu mít trochu více času přidávat, tak snad se objeví za dopoledne nějaké novinky, abych je mohla přidat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal photos #78

27. února 2013 v 15:39 | FoXx |  Personal Pictures
Určitě si pamatujete na pár skandálních fotek z minulého týdne a nepřeberné množství článků o tom, že Miley kouří marihuanu. Dnes se objevila jedna nová fotka, kouknout se na ní můžete sami. Hodně se teď řeší, že Miley nemá moc dobré přátele, když takto zveřejňují její fotky po internetu. Zase na druhou stranu, je to jen její věc a nebude ani první, ani poslední. Fotku jsem pro vás našla bez taggu, tak snad to oceníte.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus: "Timing is everything. So close!"

27. února 2013 v 6:59 | FoXx |  Articles
Všichni netrpělivě očekáváme Mileyinu novou hudbu, na které usilovně pracuje. Miley již několikrát slibovala, že její ukázka bude brzy, stejně jako nový singl, ale zatím jsme se ničeho nedočkali. Proto z Twitteru jedné brazilské fanstránky napsali fanouškům, aby trendovali. Už předtím se Smilers podařilo protlačit mezi TT pár témat, která se týkala zveřejněný ukázky. Miley na to hned včera odpověděla:

@MileyCyrusBZ Pojďte trendovat "Miley Snippet"... chceme slyšet novou hudbu!

@MileyCyrus @MileyCyrusBZ Nebudu vás trápit! Načasování je všechno

People [March] 2013

26. února 2013 v 18:29 | FoXx |  Magazines
Nakonec jsem našla ještě jeden nový scan z březnového časopisu "People". Název článku je "Inside Miley´s Wedding Plans". Miley tam mluví o tom, že bude mít na svatbě hodně šatů a že se o ní zatím moc nestará. O tomto rozhovoru jsem vám už říkala a kousek jsem vám sem už přidávala, ale vypadá to, že je na více stránkách a zatím jsem našla pouze tuto jednu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.02. - 21th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party [INTERVIEW]

26. února 2013 v 18:08 | FoXx |  Videos - Interviews
Už se objevil i menší rozhovor s Miley. Není tam slyšet otázka, ale podle mě mluví o Eltonu Johnovi, jak je inspirativní a pomáhá. Rozhovor je vážně hodně krátký a docela mě mrzí, že Miley neřekla něco víc. Dnes je opravdu dost velká nouze o novinky, takže se pokusím ještě něco najít, ale možná to bude už vše.


24.02. - 21th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party [VIDEOS]

25. února 2013 v 19:39 | FoXx |  Videos - Appearences
Konečně se objevila i nějaká videa ze včerejší akce "21th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party". V prvním videu je Miley vidět hned na začátku a poté v 1:40. Ve druhém videu je Miley až od 0:46 a pak už se v něm bohužel neobjeví. Na pár fotkách z červeného koberce bylo vidět, že Miley dělala s nějaký rozhovor, ale ten se zatím neobjevil, tak snad bude následovat tato videa a objeví se brzy.

Fanclubs where I am: