Březen 2013

Design #12

31. března 2013 v 20:59 | FoXx |  Layouts
By: Caitlin | Spokojenost: 100% | Fotky: Oscar Party
Upřímně, zrovna jsem psala článek o novém photoshootu a najednou aktualizuji dailysmiley a co nevidím - je tu nastavený nádherný nový layout! Vůbec jsem neměla tušení, že ho bude Caitlin nastavovat dnes, ale vážně mě to mile překvapilo. Vím, že jsem vám o něm psala už tak před týdnem a doufám, že jste z něj stejně tak nadšení jako já, protože je vážně úžasný. Ten minulý tu vydržel opravdu dlouho - byl tu od třetího ledna, což je vážně hodně dlouhá doba, tak tento tu asi také dlouho vydrží. Jak se vám líbí?

Rock The Vote

31. března 2013 v 20:49 | FoXx |  Photoshoots 2012
Minulý rok se Miley zúčastnila kampaně "Rock The Vote", prostřednictvím které vyzývala mladé Američany, aby šli volit. Tenkrát se ke kampani objevilo pouze propagační video, ale teď už tu máme konečně i photoshoot, který Miley nafotila. Docela mi vrtá hlavou, proč se objevil až teď, protože už je po kampani a je vlastně zcela zbytečné ho zveřejňovat, ale jsem ráda, že se konečně nějaký nový objevil. Miley to na fotkách neuvěřitelně sluší a strašně se mi tu líbí její účes. Vůbec bych nečekala, že se takto večer něco podobného objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus & Kelly Osbourne on going to Sorority Bootcamp for So Undercover

31. března 2013 v 10:59 | FoXx |  Videos - Interviews
Dnes se objevil jeden exkluzivní rozhovor ještě k filmu "So Undercover", ve kterém mluví Miley společně s její kamarádkou Kelly Osbourne o tom, jaké to bylo být v dívčím spolku. Film zatím není tady u nás v prodeji, ale věřím, že ho snad nadabují jako LOL: Laughing Out Loud a budeme si ho moci koupit (nevím, jestli se vám bude video přehrávat, ale na stránkách by to mělo normálně jít, protože já ho chtěla zhlédnout na YouTube a tam mi nešlo).


Cosmopolitan [Spain]

31. března 2013 v 10:29 | FoXx |  Magazines
Neuplynul ani den a už tu máme zase jeden nový cover časopisu "Cosmopolitan", který pochází ze Španělska. Tamní redakce si alespoň pohrála trochu s barvami popisků, takže vypadá trochu jinak, než klasické růžové obálky. Je vážně škoda, že Cosmopolitan nezveřejnil prozatím žádné outtakes shooty, ale je docela normální, že se objeví až třeba za půl roku, tak snad se jich alespoň někdy dočkáme. Edit: už se objevily i scany z tohoto vydání.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan [Chile] #2

30. března 2013 v 19:49 | FoXx |  Magazines
Tak tady jsou ještě druhé scany, tentokrát z chilského "Cosmopolitanu", kde alespoň změnili odstín růžové na broskvovou. Obálku tohoto čísla jsem vám sem dávala na začátku března a teď se konečně můžeme podívat i na scany vnitřku. Je docela zajímavé, když si zkusíte představit, kolik zemí ještě ještě obálku s Miley nemá a třeba i mít bude, takže se ještě určitě dočkáme nějakých scanů. Jak by se vám líbil úplně jiný odstín, než jaké jsme doposud viděli?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan [Korea] #2

30. března 2013 v 19:39 | FoXx |  Magazines
Po kratší odmlce tu mám opět několik scanů z časopisu "Cosmopolitan", které nejsou rozhodně poslední. Tyto pochází z korejského vydání a upřímě obdivuji lidi, co to dokážou přečíst. Docela mě mrzí, že jen pár redakcí se rozhodlo pro změnu obálky, protože už je trochu omrzelé vidět pořád tu řůžovou, jen s jinými popisky, zvláště, když už jí máte doma dvakrát.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.03. - Drives herself to Jim Henson Studios in Hollywood

30. března 2013 v 16:40 | FoXx |  Candids 2013
Našla jsem ještě dvě pár nových candids fotek (od rána se přeci jen nějaké objevily), které jsou z 29/3, kdy jela Miley do studia Jima Hensona v Hollywoodu a paparazzi jí zachytili za volantem jejího Porsche. Na minulých candids fotkách jí nebylo vidět vůbec do obličeje, tk tady je alespoň něco málo vidět. Tyto dvě fotky jsou z auta a Miley už tam můžeme konečně vidět. Jinou novinku jsem teď ráno nenašla, ale snad se odpoledne ještě nějaké další fotky objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Women's History Month: Who's the Most Influential Lady in Pop Music Today

30. března 2013 v 12:59 | FoXx |  Articles
Dnes jsem nenašla skoro žádné novinky, tak přidávám alespoň toto hlasování. Jedná se o anketu "Women's History Month: Who's the Most Influential Lady in Pop Music Today", ve které je v semifinále Miley spolu s Adele. Miley zatím s přehledem vede, ale i tak nezapomeňte hlasovat! Pokud Miley vyhraje toto kolo, tak pak bude ve finále spolu s Britney Spears. Bylo by skvělé, kdyby Miley celou anketu vyhrála.

27.03. - Arriving at the recording studio in Los Angeles

29. března 2013 v 13:59 | FoXx |  Candids 2013
Miley se předevčírem (27/3) opět podívala do jednoho ze studií v Los Angeles, které si pro sebe předem rezervovala. Jako u většiny takovýchto candids, ani tady není vidět Miley do obličeje, protože hned jak vystoupila z auta, šla do studia. Konečně po dlouhé době není jen v černých barvách, ale má na sobě asi zřejmě Chanel top, který nosila i ve Philadephii, šedé kalhoty, balerýnky a svetr. Trochu mě mrzí, že nemáme více candids fotek, jelikož Miley přes týden určitě někde byla, ale třeba se ještě nějaké objeví, jelikož tyto tu jsou také trochu se zpožděním.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris McMillan Talks about “The Miley” cut

29. března 2013 v 8:59 | FoXx |  Articles
Kadeřník Miley - Chris McMillan, mluvil v nedávném rozhovoru o tom, jak vznikl Mileyi krátký účes a také, jak se s ní setkal. Určitě si pamatujete na fotografie, když Chris Miley nejdříve ostříhal na mikádo a potom nakrátko. Víc novinek už asi nestihnu přidat, ony stejně žádné nejsou, takže bych asi ani neměla co přidávat.

Odkud vzešel Mileyin účes?
Byl jsem Mileyiným stylistou pro obálku Marie Claire a měla špatně nabarvené vlasy. Její barva potřebovala opravit. Hádám, že si obarvila vlasy sama jen barvou z drogerie. Tak jsem poslal svou asistentku k Duane Reade, aby mi přinesla barvící sadu, která byla v podstatě jen bělidlo. Nejsem zrovna na barvení vlasů, ale jí se to opravdu, opravdu líbilo a o týden později mi volala, abych jí znovu vlasy obarvil. Ve dvouch dálších týdnech jsme to udělali znovu. Byla blonďatější a měla čím dál tím kratší vlasy. Nakonec jsem jí řekl: "Měla by ses ostříhat jako kluk: jsi rozkošná, mladá, pracující, vlasy ti dorostou."
Fanclubs where I am: