Duben 2013

Lil’ Kim Talks New BFF Miley Cyrus, Reveals Song Collaboration

30. dubna 2013 v 20:59 | FoXx |  Articles
Mluvíme tady o neobyčejném přátelství. Bývalá hvězda Hanny Montany Miley Cyrus nebyla v poslední době spatřena s nikým jiným, než-li s Lil' Kim. A Miley také nedávno spolupracovala právě s ní na jejím videu k písni "Twisted". Obě dvě dávají svoje přátelství najevo také přes Twitter a Lil´ Kim nedávno mluvila pro Wetpaint Entertainment právě o Miley: "Vždy se bavíme. Byla se mnou v Miami. Podporujeme se a předpokládáme, že s ní bude něco dělat, takže se na to těším! Miley poslala mě a Tiffany jednu hodně vtipnou píseň - Party in the B.K. Miluju Miley! Je hodně jiná, než jak by si lidi mohli myslet. Je přirozená. Miluju normální věci." říká Kim. A jak to bylo s natáčením videa pro Twisted: "Řekněme to asi takhle: vážně hodně jsme se bavili!" Co říká Kim na Mileyino twerk video? "Mohla by mě naučit, jak twerkovat." vtipkuje. Už se moc těším, co spolu holky udělají, protože to bude určitě zajímavé.

The Metro

30. dubna 2013 v 18:49 | FoXx |  Magazines
Menší článek o Mileyině photoshootu v časopisu ELLE se objevil v novinách "The Metro". V novinách otiskli i kousek rozhovoru, který Miley původně poskytla pro ELLE. Je vážně skvělé, že už o ní píší i takto v novinách.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

27.04. - Launch-Party of the “Projects” Book with Brian Bowen Smith in Los Angeles

30. dubna 2013 v 7:09 | FoXx |  Appearances 2013
Trcohu se zpožděním se ještě objevily kvalitní fotky z launch party Briana Bowena Smithe pro jeho knihu "Projects". Fotky jsou sice jen dvě, ale na obouch to Miley moc sluší a na první je dokonce se svojí kamarádkou Demi Moore. Můžete si tu také lépe prohlédnout její outfit, který se skládal z pruhovaného saka, černých kalhot, černého krátkého topu a černé kabelky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ELLE UK [June] #3

30. dubna 2013 v 7:09 | FoXx |  Magazines
Večer se ještě stihlo objevit několik dalších scanů z časopisu ELLE. Tentokrát to nejsou převážně shooty ze stránek, ale články, které doprovází rozhovor s Miley a je tam třeba také článek ze zákulisí a několik málo fotek, jak si Mley vybírala modely. Miley bude určitě na strašně moc stránkách a už se a to moc těším, protože tam bude určitě hodně shootů a zajímavostí a jsem také mco ráda, že vám tyto scany mohu uveřejnit jako první. To je z novinek asi prozatím vše, pokud se nějaké objeví, přidám je odpoledne.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Another Part of Miley´s Interview for ELLE

29. dubna 2013 v 21:08 | FoXx |  Articles
Opět se objevila další část rozhovoru pro časopis ELLE. Je to sice jen malá část, ale i tak, když si jí spojíte se všemi, které už zveřejněné byly, tak to dává docela velký kus rozhovoru. Tohle je asi pro dnešek vše, víc novinek jsem nenašla a doufám, že brzy bude k dispozici i celý rozhovor, protože Miley v něm mluvila i o Liamovi.

O době, kdy byla dětskou hvězdou: "Byla jsem ještě dítě! Neměla jsem zuby ani prsa! Byla jsem malá holčička. Je bláznivé, jak rozhodnutí, které jako dítě uděláte, můžou ovlivnit celý váš život - že by někdo mohl věřit dítěti s jeho vlastní budoucností. Bylo to prostě štěstí, že jsem byla schopná to milovat a využít to."

O focení s Annie Leibovitz: "Nemůžete se ani podívat na něco, co by bylo krásné, aby se to hned nezvhlo. Je to smutné."

ELLE UK [June] #2

29. dubna 2013 v 19:19 | FoXx |  Magazines
Tak se konečně dostávám k tomu přidat i slibované scany přímo z červnového vydání časopisu ELLE, jehož obálku zdobí Miley. Časopis bude na pultech už tuto středu, ale několik scanů na internet uniklo už teď a musím říct, že jsou naprosto úžasné. Můžeme na nich vidět několik nových shootů, ale vypadá to tak, že to není zcela všechno. Rozhodně zde najdeme shooty, jejichž focení jsme měli možnost vidět ve videu ze zákulisí. Už se nemůžu dočkat, až bude tato verze prodejná i u nás a rozhodně si ji hodlám koupit.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

“Miley Cyrus: Access all areas”

29. dubna 2013 v 18:49 | FoXx |  Articles
Dáváš pozor, Simone Cowelle? Miley Cyrus - naše blond, červnová, Mohawked holka z obálky ví přesně, jak ukázat nespoutaný X-Factor. "Hvězda je někdo, kdo se nemusí svléci kvůli tomu, aby byl sexy, protože má tu sílu prostě v sobě." řekla autorce rozhovoru Janice Turner. "Sex se sice prodává, ale musíte najít způsob, jak se neprodávat. Nechci být oslavovanou modelkou. Prostě příjdou na pódium a vše je o jejich oblečení - nebo o jejich hrozném oblečení." Takže pro nás bylo setkání s Miley velmi emotivní a její osobnost jsme umocnili některými z těchto nový kousků od Saint Laurent, Fendi, Emilio Pucci a Simone Rocha. Miley zabírá deset stránek - nafocených Janem Weltersem, v našem novém červnovém vydání. Poté si také budete moci přečíst úžasný rozhovor a ano, mluvila o Liamovi, ale pro ty fanoušky, kteří už jsou teď napjatí k prasknutí je tu video ze zákulisí focení. Takže si ho užíjte - Leisa Barnett

With Fans #89

29. dubna 2013 v 16:59 | FoXx |  With fans
Ještě tu mám jednu novou fotku s fanynkou, která pochází ze včerejšího dne, kdy byla Miley nakupovat. Moc jí to tu sluší a už je to dlouho, co se žádná fotka s fanouškem neobjevila. Dokonce se už objevily i docela nekvalitní scany z časopisu ELLE, ale ty už bohužel nestíhám přidat, tak je dopřidám až večer, až budu doma.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ELLE UK Photoshoot Behind The Scene

29. dubna 2013 v 16:39 | FoXx |  Videos - Shooting
Jako každá redakce i ta časopisu ELLE natočila video ze zákulisí focení jejich obálky a také shootu. Video je krásně udělané, Miley tam i jako v tom pro "Cosmopolitan" mluví o shootu a moc se mi líbí, že není sama, kdo udělal takový menší rozhovor. Miley na sobě měla strašně krásné outfity a už teď je jisté, že nafotila opravdu hodně fotek a já doufám, že se nám jich také hodně dostane. Tento photoshoot fotil fotograf Jan Welters a chvíli ve videu mluví také. Tak co, také se tak těšíte na další fotky?


Twitter Pictures #200

29. dubna 2013 v 16:29 | FoXx |  Twitter Pictures
Opět se objevilo několik málo fotek z Twitteru, ale tentokrát je na něj nepřidala Miley. První fotku přidala na Twitter Tiffany FoXx a zdroj u druhé není známí. Za chvíli ještě přidám to slibované video k ELLE, protože je naprosto úžasné a myslím, že by si ho rozhodně měli všichni pustit. Ps: Všimli jste si, že je toto už dvoustý článek k fotkám z Twitteru?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: