Květen 2013

We Can´t Stop [On The Set]

31. května 2013 v 16:19 | FoXx |  Other Pictures
Miley včera natáčela klip k jejímu novém singlu "We Can´t Stop", kterého se dočkáme již za tři dny. Podle nepotvrzených informací se režírování klipu ujala Diane Martel. O klipu mluví na Twitteru i některé celebrity, které byly na jeho natáčení a prý je úžasný. Jsem na Mileyin klip dost zvědavá, protože přeci jen už je to dlouho, co sama něco vydala a bude to úplně něco nového. Moc se mi tu v tom bílém líbí a fotka z jejího Twitteru, na kterém je s Mikem Will Made It, byla také z natáčení. Edit: Objevilo se několik dalších fotek z místa natáčení videa a můžete na nich vidět i Deniku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter Pictures #216

31. května 2013 v 7:06 | FoXx |  Twitter Pictures
Miley poslala také jednu novou fotku na svůj Twitter, na které je společně s Mikem Will Made It, se kterým spolupracuje na novém albu a také na jeho albu. Moc jí to tu sluší - má na sobě bílý top a bílé kalhoty a jsem strašně ráda, že není konečně celá v černém. Jinak, Ken Baker potvrdil, že je Miley pořád s Liamem a včera byla vyfocena tato fotka, na které podle infromací přijíždí Liam k Miley domů.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Bieber Hooked Up With Miley Years Ago'

31. května 2013 v 6:59 | FoXx |  Articles
Miley byla před několika dny viděna, jak odjíždí z domu Justina Biebera, kde jednali o nějaké spolupráci. Podle zdroje to prý způsobilo problémy mezi Justinem a Selenou. Zdroj řekl Life & Style: "Selena byla naštvaná, když Justin pozval Miley k sobě domů 25. května, jelikož spolu před pár lety něco měli a vytvořili tak tuto žárlivost. Selena nechce, aby byl Justin v blízkosti Miley a dost se o tom hádají."

Maxim Hot 100 Photoshoot #8

31. května 2013 v 6:55 | FoXx |  Photoshoots 2013
Dnes tu máme opět dva nové shooty pro Mileyino čtvrté album. Většina z nich si je docela dost podobná, ale ani jeden z těchto dvou jsme ještě neměli možnost vidět. Opět jsou oba dva pouze v MQ, ale Miley je na nich i přesto úžasná. Doufám, že jich bude každým dnem přibývat, jako tomu bylo doposud.

image host image host imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus Describes Upcoming Single as ‘A New Miley’

30. května 2013 v 19:09 | FoXx |  Articles
Všichni víme, že Miley nemůžeme zkrotit, ale teď ji nemůžeme ani zastavit! Zpěvačka, která se chystá na vydání jejího nového singlu We Can´t Stop, prozradila v On Air with Ryan Seacrest, že pro ni zní naprosto nově. Vlastně nám řekla, že je to prostě "nová Miley." Popsala tuto novou píseň jako více "funky, R&B a popovou", než její přechozí hudba. Poté dodala: "Je těžké ji popsat v dobrém. Je prostě nakažlivá." Zpěvačka, která strávila poslední rok ve studiu nahráváním říká: "Lidé z toho budou překvapeni a nadšeni." A i když cover této písni skoro nic neprozrazuje, určitě to bude skvělá party!
[rozhovor si můžete poslechnout kliknutím na obrázek níže]

Ashtrays and Heartbreaks [Official Video]

30. května 2013 v 18:29 | FoXx |  Videos - Others
Dnes byl na oficiálním kanálu Snoop Dogga zveřejněn klip k jeho písni "Ashtrays and Heartbreaks", kterou nazpíval společně s Miley a ta je samozřejmě ve videu také. Před nějakou dobou jsem přidávala tuto fotku a jak můžete vidět v klipu, byla právě z natáčení, ale to tenkrát ještě nikdo nevěděl. Klip je opravdu zajímavý, SnoopDogg a Miley se tam objevují pouze jako odrazy. Na začátku tam Miley moc není, ale od půl druhé minuty se tam začíná objevovat hodně. Podle mě je klip velmi vydařený, i když trochu neobvyklý.


[Rumor]: Miley Cyrus, Liam Hemsworth Break Up

30. května 2013 v 10:59 | FoXx |  Articles
Jak jsem slibovala ráno, mám tu pro vás překlad článku z nového vydání časopisu Us Weekly, kde tvrdí, že se Miley rozešla s Liamem. Na stránkách se objevil bohužel jen kousek, tak možná někdy potom dopřeložím zbytek, pokud se objeví, ale opět berte na vědomí, že se může jednat pouze o vymyšlené bulvární články, které nejsou ničím podložené.
Vypadá to, že Liamovi bratři dostáli svého. Několik týdnů poté, co Chris a Luke Hemsworthovi vyjádřili své obavy o mladšího sourozence a o jeho zasnoubení s Miley Cyrus, to herec z Hunger Games s jeho Disney hvězdou odvolal. Odhaluje to zdroj v novém vydání Us Weekly.
"Určitě se rozešli." říká blízký zdroj Us o již bývalých spřízněných duších, které se potkaly při natáčení The Last Song v roce 2009 a v červnu 2012 se zasnoubili. Rozchod přišel po měsících a pokračoval i přesto, že se pár k sobě měl na nedávné Mileyině party. Přesto, že jejich vztah trval čtyři roky, pár se rozhodl strávit nějakou chvíli odděleně a dát si pauzu od svatebních plánů. Liam se kvůli tomu také vrátil na nějakou chvíli do rodné Austrálie.

Maxim Hot 100 Photoshoot #7

30. května 2013 v 6:59 | FoXx |  Photoshoots 2013
Opět tu mám někoůlik nových fotek ze shootu pro časopis "Maxim" a opět jsou všechny v MQ (LQ). Nebudete tomu ani věřit, ale zrovna tu je puštěné nějaké rádio a hrajou "Ashtrays and Heartbreaks", takže i tady v Česku lze občas slyšet Mileyiny písně. Moc se mi tady líbí ta druhá fotka a je vážně škoda, že jsou všechny tak nekvalitní.

image host image host image host imagebam.com

Us Weekly

30. května 2013 v 6:57 | FoXx |  Magazines
Miley se spolu s Liamem dostala na titulní stránku nového vydání časopisu "Us Weekly", ve kterém píší o jejich údajném rozchodu. Je k tomu docela dlouhý článek, ale ten nestíhám teď přeložit, takže ho přidám spíše odpoledne. Žádná z těchto informací se zatím nepotvrdila, ale Liam už je zpátky v Los Angeles a zatím jsme je dva ještě ani jednou neviděli spolu. Podle E! Online jsou ale pořád spolu a šťastní!

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Maxim Hot 100 Photoshoot #6

29. května 2013 v 16:29 | FoXx |  Photoshoots 2013
Není to tak dlouho, co se objevily dvě fotky ze shootu pro Mileyino čtvrté album a teď tu máme další, která je v docela dobré kvalitě. Fotka je ve stejných plavkách, jako dvě předchozí a Miley to tu moc sluší. Jsem moc zvědavá na celý shoot a snad se brzy objeví mnohem více fotek. Fotka byla původně pořízena pro Maxim, ale nakonec ji časopis nepoužil.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: