Červen 2013

Star Magazine

30. června 2013 v 11:32 | FoXx |  Magazines
Člověk by řekl, že poté, co Miley s Liamem zažehnali fámy o jejich rozchodu, se bulvár na chvíli uklidní a nebude si vymýšlet nic dalšího. No, tak jsme se asi nejspíše spletli, protože americké časopisy přicházejí opět s něčím novým - že Miley bere drogy. Není asi tajemství, a ani sama Miley se tím netají, že má zkušenosti s marihuanou. Časopis si žřejmě vymyslel nějaké očité svědky, podle kterých Miley bere drogy třeba na veřejných toaletách. Je mi Miley docela dost líto, když už zachází bulvár tak daleko.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.06. - Saturday Night Online Radio Show at iHeartRadio Pool Party in Miami

30. června 2013 v 9:40 | FoXx |  Radio/Other Appearences 2013
Po akci poskytla Miley ještě jeden rozhovor pro "Saturday Night Online Radio Show", kterou vysílá iHeartRadio. Fotky jsou bohužel jen čtyři a ještě k tomu v MQ, ale snad to zas tolik nevadí. Strašně se mi tam líbí ty plyšáčci s těmi brýlemi před Miley. Zatím se neobjevilo video, ale když jsou fotky, tak určitě nějaké bude.

image host image host image host image host

Wonderwall MSN Photobooth

30. června 2013 v 9:19 | FoXx |  Photoshoots 2013
Miley na akci nafotila také takový menší photoshoot, ze kterého se prozatím objevila pouze jedna fotka, která byla ještě k tomu zveřejněna přes Twitter fotografi: "@WonderwallMSN: #Živel! @MileyCyrus pózuje ve "Wonderwall's photo booth" na @iHeartRadio Ultimate Pool Party!". Miley je na fotce vážně úžasná a jen doufám, že nenafotial pouze tuto jednu, ale že se jich časem objeví více. Co na Miley na této akci říkáte?

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.06. - iHeartRadio Ultimate Pool Party - Show

30. června 2013 v 9:09 | FoXx |  Appearances 2013
Miley na této akci hostovala a to samozřejmě znamenalo, že se musela objevit i na pódiu. Uváděla například, jak už jsem zmínila, s Enrique Iglesiasem a moc jim to spolu slušelo. Na fotkách můžete vidět i Mileyin příchod a musím říct, že jsou docela kvalitní, když vezmeme v potaz, že se tato akce odehrála před několika hodinami.

image host image host image host image host

29.06. - iHeartRadio Ultimate Pool Party - Backstage

30. června 2013 v 8:59 | FoXx |  Appearances 2013
Další fotky jsou ze zákulisí akce, kde se Miley setkala třeba s Enrique Iglesiasem a poté spolu byli také na pódiu, ale ty fotky ypřidám až později. Jak můžete vidět, spolu s Miley byla na akci i její mamka Tish.

image host image host image host image host

29.06. - iHeartRadio Ultimate Pool Party - Red Carpet

30. června 2013 v 8:49 | FoXx |  Appearances 2013
Miley se včera (29/6) zúčastnila další akce - iHeartRadio Ultimate Pool Party, tedy v pořadí už druhé. A fotek se tentokrát objevilo opravdu hodně a ještě k tomu snad úplně odevšad, takže mám docela co přidávat. Tyto fotky jsou z červeného koberce akce a Miley na nich vypadá naprosto úžasně. Měla na sobě černé šaty Versace a boty od Jeana-Michela Cazabata. Konečně nějaký outfit, který se k takovéto akci hodí.

image host image host image host image host

28.06. - Miley´s Listening Party in Miami

29. června 2013 v 10:49 | FoXx |  Appearances 2013
Miley v Miami uspořádala další "Listening Party" k jejímu novému albu. Z této akce se ale objevily pouze fotky ve špatné kvalitě a žádné oficiální, jako z té předchozí. Miley měla na sobě černý vzorovaný top a sukni a moc jí to tu slušelo. Spolu s ní jsou v Miami i Tish a Noah.

image host image host image host image host

28.06. - At Y100 Mack A Poolooza pool party in Miami

29. června 2013 v 10:11 | FoXx |  Appearances 2013
Tady už jsou fotky přímo z "Y100 Mack A Poolooza Pool Party", kterou pořádalo také iHeartRadio. Z fotek jde vidět, že si Miley celou akci užila a pěkně to tam rozjela. Bohužel se fotky objevily tak nějak pospolu, takže ze show roomu je jich jen pár a ještě k tomu ve špatné kvalitě a naopak se objevila spousta kvalitních fotek přímo z akce, ale většina je jich si strašně podobná. Miley na této "bazénové patry" zazpívala podle informací i "We Can´t Stop", ale prozatím se neobjevilo žádné video.

image host image host image host image host

28.06. - Arriving at the Y100 Mack-A-Poolooza pool party in Miami

29. června 2013 v 9:59 | FoXx |  Candids 2013
Paparazzi Miley zachytili, když přijela později na "Y100 Mack-A-Poolooza Pool Party". Fotek opět není mnoho, ale Miley je tu zlatá a fotila se hodně s fanoušky, kteří ji oslovili. Z Miami se objevilo strašně moc fotek, takže ani nevím, jak to stihnu všechno přidat.

image host image host image host image host

28.06. - Leaving her hotel in Miami

29. června 2013 v 9:49 | FoXx |  Candids 2013
Miley včera propagovala svůj nový singl v Miami, kde se zúčastnila "Y100 Mack-A-Poolooza" a pořádala zde také "Listening Party". Teď tu mám ale fotky z odjezdu z jejího hotelu, kterých je bohužel jen pár, Miley zřejmě mířila na již zmíněný festival. Moc se mi tu lííb její outfit - černý overal, který doplnila několika zlatými pásky, k tomu černé brýle a pak hodně doplňků.

image host image host image host image host
Fanclubs where I am: