Červenec 2013

Billboard [Brasil] #2

31. července 2013 v 8:19 | FoXx |  Magazines
Před nedávnem jsem zveřejňovala obálku brazilské verze časopisu Billboard, na níž se objevila Miley a teď tu mám trochu nenkvalitní fotku článku z časopisu, který o Miley napsali. Článek je docela pěkně graficky udělaný, ale na fotce toho nejde moc přečíst, tak snad se třeba někdy v budoucnu objeví nějaké kvalitní scany. Víc novinek jsem prozatím nenašla, ale třeba se ještě během dne nějaké objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.07. - Outside of Starbucks

31. července 2013 v 8:09 | FoXx |  Candids 2013
Po docela dlouhé době se konečně objevily nějaké candids, i když se jedná jen o jednu fotku, která byla vyfocena fanouškem. Miley je na ní před kavárnou Starbucks, jak nasedá do svého bílého Porsche. Neví se, ze kdy fotka je, ale jelikož se objevila dneska, tak by měla být z posledních dní a ani se neví, odkud je, ale nejspíše z Los Angeles. Každopádně mě trochu štve, že teď nejsou žádné novinky, protože Miley zřejmě už skončila propagaci nového singlu a alba a vrátila se domů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus Never Googles Herself: 'If I Knew What People Say, I'd Probably Hate Myself'

30. července 2013 v 19:59 | FoXx |  Articles
Miley nevěnuje svým haters ždnou pozornost. V novém rozhovoru pro BBC mluví herečka o proměny ze sladké Hanny Montany v ženu, kterou je teď a také o tom, že celou dobu ignoruje její odpůrce. "Lidé, kteří pravděpodobně klesnou jsou ti, kteří jsou posedlí googlováním jich samotných a chtějí vědět, co ostatní říkají. Kdybych věděla, co o mě lidé říkají, měla bych se asi nenávidět. Na tyhle věci se nedívám." Miley věří, že za ní stojí solidní základna fanoušků, kteří čekají na její čtvrté studiové album. Její chytlavý singl "We Can´t Stop" dosáhl v Billboard Hot 100 druhého místa a jeho video překonalo Vevo rekord v nejrychlejším dosáhnutí sto milionů zhlédnutí. "Věděla jsem, že to bude skvělé. A také jsem věděla, že se to stane takto virálním, protože je to zajímavé." I přes úspěšnost ale Miley nespěchá na vydání jejího nového alba, které se jí dostala z části díky Hanně Montaně, kde si vydělávala. "Pět let jsem pracovala na postavě, která nebyla taková, jaká jsem chtěla být, takže teď dělám práci, kterou chci dělat. Musela jsem si vydělat peníze a teď už z toho nemusím nic brát. Takže můžu dělat hudbu, kterou miluji. Není to řízeno: ´Chci tvořit mou fanouškovskou základnu´, protože mám skvělé fanoušky, kteří mě následují. Teď, když se nemusím nikomu zodpovídat, si můžu vzít tolik času, kolik budu chtít a na této desce můžu být trpělivá."

Behind The Scenes - Big Sean Fire

30. července 2013 v 14:19 | FoXx |  Other Pictures
Včera byla zveřejněna jedna krátká animace, která by podle informací měla pocházet z focení pro nové albu z nového klipu Big Seana. Je ale bohužel docela dost nekvalitní a tmavá a není na ní ani vidět, jestli je to opravdu Miley. Každopádně to vypadá zajímavě a jsem moc zvědavá, jak bude nakonec video vypadat. Jinak se pořád objevuje strašně málo novinek, takže pomalu nevím, co přidávat, protože toho moc není.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley´ The Showbiz & Red Interviews

30. července 2013 v 14:09 | FoXx |  Videos - Interviews
Pořád se ještě objevují nové rozhovory, které Miley poskytla v Anglii nebo v Německu. První z nich je rozhovor pro "The Showbiz" a Miley v něm řekla: "Pět let jsem musela být někým, kým jsem nebyla, takže teď si myslím, že život je moc krátký na to, aby lidé nebyli šťastní.". Druhý rozhovor je bohužel dabovaný, ale i tak ho sem přidávám, kdybyste se chtěli podívat.


We Can´t Stop [Director´s Cut]

29. července 2013 v 18:54 | FoXx |  Videos - Others
Před chvílí byla zveřejněná nová verze videoklipu "We Can´t Stop", který nám Miley slibovala. Osobně jsem ho ještě neviděla celý, ale vypadá to úžasně a budeme se zase snažit překonat Vevo rekord v počtu zhlédnutí za dvacet čtyři hodin, tak se určitě koukněte.


We Can´t Stop {Stills} #7

29. července 2013 v 15:19 | FoXx |  Other Pictures
Objevily se dvě nové stills fotky, které by měly pocházet z upravené verze videa k písni "We Can´t Stop". Nová verze videa by podle informací měla být dlouhá 3:44, protože nebude obsahovat intro. Jsem na nové video moc zvědavá a strašně se na něj těším. Zatím nebylo nijak upřesněno, kdy přesně ho Miley vydá, ale snad to bude již brzy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter Pictures #232

29. července 2013 v 9:39 | FoXx |  Twitter Pictures
Docela dlouho jsem nepřidala žádné fotky z Mileyina Twitteru a teď se mi tu trochu nahromadily. První dvě fotky jsou nové a Miley k nim napsala: " " a " ". Ostatní jsou ještě z Londýna nebo Německa, ale Miley je na nich úžasná a na jedné můžete vidět, kolik toho nakoupila v Chanel butiku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley´ "On My Own" Cover Version

28. července 2013 v 20:02 | FoXx |  Videos - Others
Jeden prověřený zdroj dnes zveřejnil Mileyin cover k písni "On My Own", kterou zazpívala akusticky a moc se jí to povedlo. Miley tu má naprosto úžasný hlas (nechápu, jak někdo může říct, že neumí zpívat a tohle video je jen důkazem toho, že je skvělá zpěvačka) a je jen škoda, že je její verze tak krátká. Rozhodně doporučuji si to poslechnout, protože to Miley zazpívala strašně krásně ♥


Directors cut of "We Can´t Stop" coming Monday

28. července 2013 v 14:49 | FoXx |  Articles
Jak už jsem vás informovala, v nejbližších dnech bude vydána nová verze klipu k písni "We Can´t Stop". Miley na svém Twitteru napsala, že na video se budeme moci těšit již toto pondělí: "Držím nový rekord! 100 milionů zhlédnutí! Nová verze bude v pondělí 💣💣💣". Více novinek jsem pro teď bohužel nenašla, ale obecně jich v poslední dnech moc není, tak snad se brzy začnou zase objevovat nějaké fotky.
Fanclubs where I am: