Srpen 2013

31.08 - Out and about in Toluca Lake

31. srpna 2013 v 22:23 | FoXx |  Candids 2013
Miley byla dnes (31/8) dopoledne viděna, když byla v Toluca Lake. Paparazzi ji zachytili, když šla zrovna ke svému autu a k tomu na ně dělala ksichtíky. Měla na sobě bílý top bez rukávů, červené sportovní kalhoty, bílé bačkůrky a ještě si k tomu vzala brýle, které měla třeba v Londýně. Fotek není moc, ale na některých dělá její oblíbené gesto "peace". Vůbec bych nečekala, že se teď ještě nějaká novinka objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

We Can´t Stop {Stills} #8

31. srpna 2013 v 16:29 | FoXx |  Other Pictures
Objevilo se pár nových oficiálních stills fotek z klipu "We Can´t Stop". První a poslední fotka jsou dost podobné minulým, které už byly zveřejněny, ale druhá a třetí ne, navíc třetí je z nové verze videa. Všechny jsou v HQ kvalitě, což je skvělé, protože poslední dobou tu máme pouze samé malé náhledy, nebo nekvalitní fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.08. - Leaving a studio in Hollywood

31. srpna 2013 v 16:09 | FoXx |  Candids 2013
Druhé candids jsou z Mileyina odchodu z nahrávacího studia někde v Hollywoodu. Opět se snažila skrýt obličej před paparazzi a ze studia šla rovnou k autu, kde na ní čekal Cheyne. Měla na sobě docela abstraktní zeleno, červeno, růžovo, černý komplet, který se zkládal k legínů a košile. Potom měla ještě bílé tílko a žabky Nike, což podle mě docela celý oufit zničilo, jelikož to působí dost divně a nevím, moc se mi tu její oufit nelíbil, ale možná by to vypadala líp, kdyby byla někde vyfocená zepředu a bez té kabelky před obličejem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.08. - Leaving Kiwami restaurant in Studio City

31. srpna 2013 v 15:49 | FoXx |  Candids 2013
Miley byla včera (30/9) viděna, když odjížděla společně se Cheynem z restaurace "Kiwami", kam si zašla na večeři. Fotky jsou bohužel jen z auta, kde si Miley zakrývala obličej svojí kabelkou Chanel, aby ji paparazzi nemohli vyfotit. Objevily se ještě jedny candids, kde je její oufit vidět mnohem lépe, takže to napíšu až k příštímu článku. Jsem ráda, že teď chodí Miley víc ven, protože když je v LA, tak většinou moc fotek nebývá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Damien Fry London Photoshoot #3

30. srpna 2013 v 13:49 | FoXx |  Photoshoots 2013
Během docela krátké chvíle se stihly objevit ještě další fotografie pro časopis "Notion", bohužel se ale jedná jen o malé náhledy. Na té první má Miley stejný oufit, jako má na fotkách na obálce časopisu a na druhé šaty, které jsme viděli na outtakes. Trochu mě mrzí, že když někdo ty fotky má, tak že je rovnou nezveřejní větší, alespoň v nějaké MQ kvalitě, protože je vidět, že outtakes se ještě objevovat budou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.08. - At Kat Von D‘s tattoo shop

30. srpna 2013 v 10:59 | FoXx |  Candids 2013
Našla jsem ještě jednu fotka, který by měla být ze včerejšího (29/8) večera, kdy byla Miley viděna před tatérským studiem Kat Von D, která má na svědomí několik jejích posledních tetování. Bohužel je fotka jen jedna a Miley je ještě k tomu k nám ototčená zády, takže ani není vidět, jestli je to ona, ale má na sobě stejný oufit, jako když odjíždělala z domu jejích přátel. Snad se ještě během dne objeví nějaké nové candids a docela by mě zajímalo, co tam Miley zase dělala, jestli byla Kat třeba jen navštívit.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Official Tracklist of "Bangerz"?

30. srpna 2013 v 10:49 | FoXx |  Music/Projects
Dnes byl jedním docela důvěryhodným zdrojem zveřejněn nový tracklist k albu "Bangerz". Upřímně nemůžu nijak říct, jestli je to opravdu konečná verza Mileyina tracklistu a vypadá to docela důvěryhodně a navíc, většinu názvů písni už známe, ale nějaké jsou přeci jen nové. Jak jsem už psala předtím, původně mělo olbum obsahovat čtrnáct písní, ale Miley jednu ubrala a stejně tak i na deluxe verzi.

1. Adore You, 2. We Can't Stop, 3. SMS (Bangerz) ft. Britney Spears, 4. 4x4 ft. Nelly, 5. Why Don't You Stand ft. Future, 6. Wrecking Ball, 7. Love, Money, Party ft. Big Sean, 8. Get it right, 9. Drive, 10. Fuck You ft. French Montana, 11. Do My Thang, 12. Maybe You're Right, 13. Someone Else, Deluxe Edition: 14. On My Own, 15. Rooting For My Baby, 16. Hands In The Air ft. Ludacris

29.08. - Heading out of a friends home following a photoshoot in Brentwood, CA

30. srpna 2013 v 9:59 | FoXx |  Candids 2013
Miley byla včera (29/8) viděna, když opouštěla dům svých přátel v Brentwoodu a poté zřejmě odjížděla ještě fotit nový photoshoot. Fotek se sice objevilo jen pár, ale na těch, kde jí držela zřejmě její kamarádka deštník, tak tam odcházela a měla na sobě bílou sportovní podprsenku a černobílé maskáčové kalhoty a bačkůrky Nike. Na druhých fotkách, kde má Miley džínový komplet, tak to jsou zřejmě fotky z jejího příchodu na focení. Byl tam s ní i Cheyne, jak můžete vidět z fotek, tak jsem zvědavá, pro co Miley nový photoshoot nafotla.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Damien Fry London Photoshoot #2

30. srpna 2013 v 9:49 | FoXx |  Photoshoots 2013
Po zveřejnění obálek časopisu se objevily ještě tři nové outtakes fotky. Jak můžete vidět na prvních dvouch fotkách - Miley má na sobě bílý komplet s nápisem Business, takže fotka z Twitteru, kterou při návštěvě Londýna poslala, byla právě z tohoto focení, ale dosud se to nevědělo, protože se objevily jen dvě fotky. Třetí fotka je zase v úplně jiném outfitu a Miley to všude moc sluší. Akorát mě trochu mrzí, že je photoshoot takový obyčejný, že má jen jednolité pozadí a ne třeba nějaké barevné, aby se to torchu oživilo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Notion Magazine Nr.65

30. srpna 2013 v 9:39 | FoXx |  Magazines
Jak jsem vás již před nějakou dobou informovala, Miley se měla objevit na obálce 65. čísla časopisu "Notion" a už tu konečně máme dvě obálky. Časopis už je v zahraničí v prodeji, ale prozatím se ještě neobjevily žádné scany, ale myslím, že časem se určitě nějaké objeví. Na obálkách jsou dvě fotky z photoshootu pro časopis, které byly zveřejněny jako první, protože se teď objevilo několik nových outtakes.

Fanclubs where I am: