Září 2013

“Bangerz” track list preview

30. září 2013 v 16:49 | FoXx |  Music/Projects
Na internetu byly zveřejněny oficiální ukázky všech písní z nového studiového alba "Bangerz". Jedná se tedy o ukázky z deluxe verze alba a jsou sice jen několika sekundové, ale jsem ráda, že je zveřejnili, protože teď si můžeme o albu udělat alespoň nějakou představu. Album výjde už za několik dní, jak se na něj těšíte?

Miley will be on "Saturday Night Live"

29. září 2013 v 9:49 | FoXx |  Articles
Na oficiálním Twitteru pořadu "Saturday Night Live" bylo potvrzeno, že bude Miley jeho hostem a sama už dokonce odjela do New Yorku, aby pro pořad začala nacvičovat. Zatím se neobjevily žádné fotky, ani více informací, ale díl s Miley bude odvysílán v sobotu - 5. října. Jak si určitě pamatujete, hostem pořadu už byla a většinou se fotí pro pořad promoshooty, tak snad Miley tentokrát také nějaký nafotí.

"Příští týden - celou noc to bude jen !! #SNL #5.Října"

OK! Magazine (September)

29. září 2013 v 9:39 | FoXx |  Magazines
Moc novinek teď není, jelikož Miley jela do New Yorku, kde bude nacvičovat na vystoupení v "SNL", které bude odvysíláno 5. října. Objevil se ale cover k zářijovému vydání časopisu "OK!", kde se Miley dostala na obálku a rozebírají v něm její rozchod s Liamem. Upřímně jsem si myslela, že takovéto články budou vycházet tak nějak dřív a ne až teď, kdy už to všichni vědí, ale přidávám vám sem alespoň ten cover, jelikož celý článek se prozatím neobjevil.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fashion Magazine #2

28. září 2013 v 17:29 | FoXx |  Magazines
Objevily se čtyři takové nekvalitní scany z listopadového vydání kanadského časopisu "Fashion", na jehož obálce se Miley objeví a jak můžete vidět, tak fotka, kterou jsem přidávala v minulém článku, je opravdu pro tento časopis a na posledním scanu můžete vidět ještě jeden nový shoot, který se prozatím nijak jinak neobjevil. Doufám, že se tam Miley objeví na hodně stránkách, protože tady jsou vlastně vidět jen fotky jako takové a měl by tam být ještě nějaký článek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris Nicholls for FASHION Magazine #2

28. září 2013 v 7:59 | FoXx |  Photoshoots 2013
Opět se objevila jednanová outtakes fotka, ale tentorktá víme, k jakému photoshootu patří - byla vyfocena pro kanadský časopis "Fashion". Fotka je bohužel v MQ a Miley to na ní neskutečně sluší. Tento shoot se mi moc líbí a doufám, že bude co nejvíce outtakes, jeliokž teď máme k dispozici poue čtyři fotky, což se mi zdá jako docela málo, jelikož jich bdue určitě dost. Jinak se žádné jiné novinky neobjevily, takže prozatím přidám jen tuto.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley tweeted about Following Liam Payne on Twitter

27. září 2013 v 20:29 | FoXx |  Articles
Miley dneska napsala na Twitter jeden tweet, který byl odkázan jednomu členu ze skupiny One Direction - Liamu Paynovi. Psala v něm, že ho nějakým záhadným způsobem začala následovat a trochu zavtipkovala, že ji kluci z kapeli nahackovali Twitter, aby to tak bylo. "Jak se mohlo stát, že teď následuji ? Myslím, že chtěli, aby se to stalo (nebo mě hackli). Takže, zdravím Liame."

Bangerz Disk Vinyl Covers

27. září 2013 v 15:49 | FoXx |  Other Pictures
Nové album "Bangerz" bude k dostání ve standartní verzi a v deluxe a k tomu dokonce také na vinylových deskách. Dnes se objevilo několik verzí desek, které si budeme moci zakoupit a v podstatě vypadají stejně, jako covery alba, které jsme již měli možnost vidět. Miley mě docela volbou toho, že bude album k dostání i takto překvapila.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Unknown Photoshoot 2013 #6

27. září 2013 v 15:30 | FoXx |  Photoshoots 2013
Není to ani den, co jsem sem přidávala fotky z photoshootu pro kanadský časopis "Fashion", a dnes se objevila jedna nová fotka, která by podle všeho měla pocházet z nějakého nového photoshootu. Je to spíša taková fotka fotky, jak můžete vidět a upřímně se mi to ani nijak extra nelíbí, ale uvidím, až budou zveřejněny nějaké další fotky, třeba bude photoshoot pěkný.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Drive (Snippet from Bangerz)

27. září 2013 v 15:19 | FoXx |  Videos - Others
Objevila se malá ukázka z písně "Drive", která se objeví na novém albu Bangerz a již před nějakou dobou jsem vám sem dávala nepotvrzenou ukázku textu, který se právě v této části zpívá. Píseň vypadá zajímavě a už se nemůžu dočkat, až výjde celé album, což bude za méně než týden. Docela si myslím, že písničky na albu budou celkově odlišné a hlavně, že to nebude nic podobného třeba "We Can´t Stop", jak řekla i sama Miley.


FASHION Magazine (November)

26. září 2013 v 20:09 | FoXx |  Magazines
Tady je už samotná obálka kanadského časopisu "Fashion", na jehož listopadovém vydání najdeme naši Miley. Obálka se objevila docela dopředu an to, že bude toto číslo vydání až za měsíc. Je ale skvělé, že se teď Miley čím dál více objevuje na obálkách nejrůznějších časopisů, jelikož je teď na obálce Rolling Stone, Harper's Bazaar a tohoto časopisu. JInak nás už za pár dní čeká vydání nového alba!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: