Říjen 2013

30.10. - Relaxing with a friend at a pool in Hollywood

31. října 2013 v 19:49 | FoXx |  Candids 2013
Druhé candids jsou ze včerejšího (30/10) dne. Miley byla vyfocena společně se Cheynem u bazénu jejího domu. Upřímně se mi moc nechce tipovat, odkud paparazzi fotky pořizoval, protože některé vypadají jako letecké záběry, ale když si prohlídnete všechny snímky, tak už to tam moc nevypadá (třeba si vylezl na nějaký strom u vedlejšího pozemku). Některé fotky jsou opravdu hodně nekvalitní, ale jiné jsou zase dost kvalitní. Miley má na sobě šedou mikinu a černé kraťasy a jakmile si Cheyne fotografa všiml, tak šli s Miley dovnitř, což se jim nedivím, protože si upřímně myslím, že takto narušovat soukromí je už vážně přehnané.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.10. - Leaving V Nightclub in Hollywood

31. října 2013 v 19:39 | FoXx |  Candids 2013
Miley byla před třemi dny (28/10) viděna, když odcházela z nočního klubu "V". Spolu s ní paparazzi vyfotili i jejího nejlepšího kamaráda Cheyna. Miley se cestou z klubu snažila skrýt obličej, protože musí být opravdu nepříjemné, když vás v noci fotografují nepřetržitě s bleskem a k autu ji vedla ochranka, která se snažila držet paparazzi dál. Teď se objevilo nějak moc (ve srovnání k momentální situaci) novinek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley´s Halloween Costume 2013

31. října 2013 v 9:49 | FoXx |  Other Pictures
Miley si stejně jako všichni užívala včera Halloween a nafotila opravdu hodně fotek svého kostýmu. I jako minule se převlékla za zpěvačku, ale tentokrát za Lil Kim - nemůžu uvěřit, že už je to rok, co jsem přidávala ty fotky z minulého Halloweenu, doteď si to ještě živě pamatuju. Každopádně Miley to opravdu moc slušelo a tady v článku jsem vám tak nějak dala všechny fotky, které Miley nahrála, jelikož se mi to nechtělo dávat jako Twitter fotky, protože by se to tam potom ztratilo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.10. - Spotted in her car out and about in Studio City

30. října 2013 v 10:29 | FoXx |  Candids 2013
Miley byla včera (29/10) vyfocena ve Studio City, kde zrovna projížděla a zřejmě se zastavila u nějakého fanouška a z fotek můžete vidět, že se s ním i vyfotila. Fotky jsou pouze v MQ a je jich jen pár, ale jsem ráda alespoň za něco, protože teď už zase moc novinek není. K fotkách se ani neobjevily žádné informace, jen to, že jsou ze Studio City, takže nevíme, jestli Miley jela třeba nahrávat nebo tak něco.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter Pictures #242

29. října 2013 v 10:57 | FoXx |  Twitter Pictures
Ano, zase přidávám docela dost Twitter fotek, na které jsem předtím zapomněla, jelikož se mi to nikdy nechce přidávat po jedné nebo dvouch fotkách. První dvě byly přidány v posleních dvouch hodinách a je na nich vidět, jak si Miley užívá Halloween a ostatní jsou trochu starší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan 2013 #6

29. října 2013 v 9:09 | FoXx |  Photoshoots 2013
Jak jsem již psala, postupně se začíná objevovat čím dál tím více outtakes z minulého photoshootu pro časopis "Cosmopolitan". Tyto sice nejsou ani tak nové, jelikož už zveřejněné byly, ale bohužel byly všechny dost nekvalitní a tady nejsou ani upravené a v docela dobré kvalitě, jen škoda těch taggů. Jinak se asi více novinek už bohužel neobjevilo a v co nejbližší době tu můžete čekat nový design!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

26.10. - At 1OAK nightclub in New York City

29. října 2013 v 8:59 | FoXx |  Candids 2013
Docela opožděně se ještě objevily fotky z 26/10, kdy si Miley, po ohlášení turné v "Saturday Night Live", zašla do newyorského klubu "1OAK". Fotky jsou bohužel jen tři čtyři a dvě z toho jsou ještě k tomu dost nekvalitní, ale alespoň ta druhá je v dobré kvalitě a můžete na ní vidt společně s Miley i Deniku. Miley na sobě měla krátký bílý top, černomodré kostkované kalhoty, vysoké černé boty a k tomu měla ještě černou kabelku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus "VEVO Certified" [Full Document]

28. října 2013 v 17:41 | FoXx |  Videos - Interviews
Jak jsem již psala, dnes měl premiéru dokument "Vevo Certified" a Miley jeho jednotlivé části nahrála na svůj YouTube účet. Celkem je dokument rozdělen do šesti tématických celků a v každém mluví Miley o něčem jiném a samozřejmě převážně o hudebních videích, za která dostala pět ocenění. Je docela zvláštní poslouchat, jak tam mluví o "Party In The USA", když si ještě pamatujete, jak vyšlo před lety audio písně a najednou jste tu a Miley má na kontě dvě další alba. Strašně se mi líbí, jak je Miley v dokumentu zlatá.

2. část: Předávání ocenění | 3. část: Natáčení hudebních videí | 4. část: Wrecking Ball (komentář Miley) |
5. část: We Can´t Stop (komentář Miley) | 6. část: Party In The USA (komentář Miley)

Cosmopolitan December (UK)

27. října 2013 v 18:59 | FoXx |  Magazines
Krom amerického vydání se Miley objevila i na obálce britského čísla časopisu "Cosmopolitan". Tamní redakce použila stejnou fotku, akorát pozměnila barvu pozadí a fontů, takže to celkově působí naprosto odlišně, ale s modrým pozadím se mi obálka líbila mnohem více. Každopádně musíme opět počítat s tím, že se obálek objeví opravdu hodně, jako tomu bylo minule, jelikož se objevovaly z různých koutů světa a dokonce i naše česká vydala tu s Miley, tak snad tomu zase tak bude.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan December 2013 #2

27. října 2013 v 15:49 | FoXx |  Photoshoots 2013
Není to ještě ani den, co se objevily první fotky z prosincovému vydání časopisu "Cosmopolitan", a už tu máme první outtakes fotografie z photoshootu, který pro časopis nafotil Peter Pedonomou. Fotky jsou bohužel pouze v MQ a ještě jsou k tomu docela dost upravené, takže vypadají tak zvláštně, ale můžete tam vidět Mileyin další outfit, který na focení měla, a to rudé šaty. Mně osobně se tento photoshoot líbí mnohem více, než ten minulý, který nafotila Miley na začátku roku, ale i ten byl úžasný a jelikož se fotky objevují docela rychle, tak snad co nejdříve budeme mít tyto v lepší kvalitě a třeba i nějaké další.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: