Listopad 2013

Air date for Miley´s Third Singl "Adore You"

30. listopadu 2013 v 12:54 | FoXx |  Articles
Podle hudebního serveru FMQB bude třetí singl z Mileyina alba "Bangerz", píseň "Adore You", nasazen do amerických rádií v lednu příštího roku. Jak jsem vás již v minulosti informovala, Miley pro píseň natáčí hudební video - první část se natáčela 16. listopadu, další se bude točit již 3. prosince. Zatím se noebjevily žádní bližší informace, ani sama Miley o propagaci zatím nemluvila, takže nezbývá než čekat.


With Fans #112

30. listopadu 2013 v 10:22 | FoXx |  With fans
Už jsem si myslela, jak jsem zase zapomněla přidávat fotky s fanoušky a že toho budu muset ukládat strašně moc, a ono jich nakonec zase tak moc není - přesněji pouze dvě. První je ještě z předávání cen "AMA" a druhá je ze včerejšího dne a pochází z Los Angeles, takže Miley už je z dovolené na Bahamách zpátky doma. Jiné novinky se zatím neobjevily, takže snad nějaké budou v průběhu dne.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Unknown Photoshoot 2013 #8

29. listopadu 2013 v 16:19 | FoXx |  Photoshoots 2013
Objevila se jedna nová outtakes fotka z prozatím neznámého photoshootu, který nafotila Miley někdy tento rok. Jednu fotku ze stejného focení jse vám sem už přidávala a doposud se k fotkám neobjevily žádné informace. Miley na fotce drží dva plyšáky a celkově se mi tento photoshoot moc líbí, takže je škoda, že se z něj zatím objevily pouze dvě fotky. Prozatím máme k dispozici informace, že Miley nafotila dva nové photoshooty - jeden pro časopis "Love" a k druhému zatím nebyly zveřejněny informace, tak snad se brzy něco objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan December [Australia, Middle East ]

29. listopadu 2013 v 15:39 | FoXx |  Magazines
Stejně jako tomu bylo u minulého čísla, tak i u toho prosincového časopisu "Cosmopolitan" se začaly objevovat obálky pro různé země. První růžová je z australského vydání a druhá žlutá z Blízkého východu. Ta první se mi celkem líbí, ale ta druhá je opravdu hodně zvláštní a to žluté pozadí mi příjde jako dost nešťastná volba. Každopádně si můžete všimnout, že na každé obálce je jiná fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Love Magazine 2014 Calendar {Behind The Scene}

28. listopadu 2013 v 20:40 | FoXx |  Behind The Scene of Photoshoots
Objevila se jedna ne moc kvalitní fotka, která je z focení pro vánoční kalendář časopisu "LOVE", pro který Miley natočila menší vánoční video a co nejdříve by měl vyjít i celý photoshoot. Fotka vypadá jako nějaká osobní a Miley to na ní moc sluší a doufám, že se photoshoot nebude moc podobat videu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bangerz get Gold and Miley Robbed Of $100K Worth Of Jewels

28. listopadu 2013 v 6:56 | FoXx |  Articles
Mileyino nové album "Bangerz" dosáhlo zlatého ocenění za prodej více jak 500.000 kopií. Její poslední singl "Wrecking Ball" se již nějakou chvíli drží v Top 100. Jinak jste už možná někde četli, že byla Miley na její narozeniny (některé zdroje uvádí o den dříve) vykradena, ale naštěstí nebyla doma. Bohužel se jí ale ztratili osobní věci a podle zveřejněných informací špěrky za 100.000 dolarů. Některé stránky spekulují, že část by mohla být mnohem větší, protože by se mezi ukradenými věcmi mohl nacházet její zásnubní prsten. Miley je z toho prý opravdu špatná, hlavně kvůli odcizení osobních věcí, které se jí už asi nikdy nevrátí.

Miley will be filming another part of "Adore You" next month

27. listopadu 2013 v 18:18 | FoXx |  Articles
Jak jsem vás již před nějakou dobou informovala, dalším singlem z alba "Bangerz" by se podle informací měla stát píseň "Adore You". Miley k ní tento měsíc natáčela videoklip a podle nejnovějších informací ho ještě nenatočila celý, takže by se měla jeho další část dotáčet 3. prosince, ve stejný den jako bude nacvičovat na její vystoupení pro několik koncertů "Jingle Ball", které příští měsíc odehraje. Jinak Miley by měla být momentálně na dovolené.

Feelin’ Myself Music Video

26. listopadu 2013 v 15:43 | FoXx |  Videos - Others
Miley před nějakou dobou vydala společně s Will.i.amem, French Montanou a Wiz Khalifou píseň "Feelin' Myself" a dnes byl k této písni trochu neočekávaně zveřejněn videoklip. Miley je tam zase celá v černém a bojevuje se tam celkem často. Trochu mne mrzí to, že nebylo zveřejněno hudební video k "Fall Down", které spolu s Will.i.amem natočila Miley hned dvakrát, protože s prvním videem byl problém.


Love Magazine 2014 Calendar

26. listopadu 2013 v 7:03 | FoXx |  Photoshoots 2013
Upřímně jsem tu tyto fotky moc zveřejňovat nechtěla, ale nakonec asi budu muset. Jedná se o outtakes k photoshootu pro "Love Magazine 2014 Calendar", který Miley nedávno nafotila. Kalendář má vyjít za šest dní a na takovou menší video upoutávku se můžete podívat zde. Upřímně už moc nevím, co k tomu říct, zdá se mi to trochu přehnané, ale snad nebude celý photoshoot jenom takovýto, ale budou tam i lepší fotky, protože jsem se na nové photoshooty (podle ifnormací nafotila Miley hned dva) těšila, tak snad ten druhý bude lepší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.11. - Miley´s 21st Birthday Party at Beacher's Madhouse

25. listopadu 2013 v 17:56 | FoXx |  Appearances 2013
Jako poslední novinku tu mám fotky z Mileiyny oslavy jednadvacátých narozenin, která se konala 23/11. Fotky jsou dost nekvalitní, protože jsou od lidí, kteří tam byli a asi se ani žádnýhc kvalitnějších moc nedočkáme. Oslava byla v klubu "Beacher's Madhouse" v Los Angeles a zúčastnili se jí tací jako třeba Liam Payne a Niall Horan z One Direction, pak samozřejmě Mileiyn kamarád Mike Will Made It, Denika a další. Miley byla celá v černém a moc jí to slušelo. Jinak blog trochu zlobí, takže se mi nechtějí zobrazovat články, tak snad se to brzy vyřeší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: