Prosinec 2013

Happy New Year, Smilers!

31. prosince 2013 v 23:59 | FoXx |  Our Diary
Asi si říkáte, proč je tu tento článke až takto pozdě, ale já nerada dělám věci až moc dopředu. Takže bych vám tímto chtěla popřát co nejlepší start do nového roku 2014, aby se vám v něm dařilo, byli jste úspěšní a hlavně zdraví, protože bez toho by to nešlo. Upřímně doufám, že za rok tu bude podobný článek a zase se budu moci ohlédnout a zjistit, že je za mnou další rok, který mi něco dal a už nikdy nebudu stejná jako na jeho začátku (jak v blogovém, tak v osobním životě). Třeba dnes jsem projížděla staré candids a hned ty první z tohoto roku mi přišly strašně povědomé a řekla bych, že jsem je přidala třeba před dvěma maximálně třemi měsíci, ale on už je to rok!

Maxim Hot 100 Photoshoot #23

31. prosince 2013 v 21:43 | FoXx |  Photoshoots 2013
Druhou novinkou jsou nové outtakes fotografie z photoshootu pro časopis "Maxim", ale narozdíl od minulých jsou nekvalitní a upravené. Miley na nich má na všech černobílé pruhované plavky a podobné jsem už před nějakou přidávala. Jak jsem vás již před nějakou dobou informovala, podle jednoho zdroje je fotek z tohoto photoshootu přes několik set, takže to, co bylo zatím zveřejněno, je jen malá část a upřímně doufám, že je brzy zdroje zveřejní, i když budou třeba s taggem, protože lepší přeci něco, než nic.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fourth Album Photoshoot #19

31. prosince 2013 v 21:33 | FoXx |  Photoshoots 2013
Sice jsem tak trochu doufala, že tu předchozí článek vydrží jako první o něco déle, ale našla jsem pár novinek a jak se znám, tak by se mi je pak nechtělo přidat a ráno budou fotky z Mileyina vystoupení, takže to už by se mi je vůbec nechtělo přidat. První z nich je nová fotka pro album "Bangerz". Je to bohužel je spodní část Mileyiny postavy a ještě k tomu je upravená, ale byla zveřejněna i s nápisem posledního singlu, ale přidávám ji bez toho, jen takto bez žádný taggů, prootže už ani teď na ní není nic moc vidět.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

How does "dailysmiley" work?

31. prosince 2013 v 20:00 | FoXx |  Our Diary
Toto je už třetí Nový rok, který s vámi dailysmiley slaví, a k této příležitosti jsem si pro vás připravila něco neobvyklého (no, jak pro koho, ale doufám, že vás to alespoň trochu potěší a někdo si to přečtě). Ano, už podle nadpisu jste nejspíše poznali, že se jedná o takový menší vlog, kde vám představím, jak tento blog pracuje. Co je vše zapotřebí a kolik to zabere času, aby zde bylo vše, co se objeví (na některé věci jsem i po letech strašně líná a radši je ani nepřidávám, viz fotografie z Twitteru). Začneme asi tím nejdůležitějším, co tento blog potřebuje - zdroje. V současné době čerpá dailysmiley z 24 zdrojů, které jsou pevně dané (to znamená, že to nejsou jen stránky, kde třeba zveřejní rozhovor, který jim Miley poskytla, ale pravidelně informují o novinkách). Některé z nich jsou přímo o Miley, jiné jsem našla náhodou a občas z nich čerpám něco, co nikde jinde není. Ještě si pamatuji, jak jsem se vždy vztekala, že někdo něco našel a mě se to vůbec nedařilo - dnes se řídím heslem, že co najde někdo jiný, můžu najít taky a většinou se mi to povede. V opačném případě tu novinku prostě mít nebudu a myslím, že by se nad tímto mělo zamyslel dost blogerů, kterým není proti srsti přijít, sebrat to, co někdo jiný hledá, a dát si to k sobě na blog.

Britney Spears on Miley in a recent interview with USA Today

31. prosince 2013 v 15:51 | FoXx |  Articles
Zpěvačky Britney Spears, na jímž koncertě v Las Vegas se Miley objevila, se v rozhovoru pro noviny "USA Today" ptali, co si o Miley myslí a také o tom, že na jejím koncertu tancovala hned v první řadě. "Je skvělá a je jedině dobře, když je někde poblíž. Víte, má v sobě skvělou energii." Britney také Miley poděkovala za účast na svém Twitteru a Miley se na koncertu setkala s její mamkou i sestrou.

Top 5 Most Tweeted - About Songs of 2013

31. prosince 2013 v 14:02 | FoXx |  Charts
Miley se umístila v žebříčku pěti pístí, o kterých se tento rok nejvíce psalo na Twitteru a to hned dvakrát! Na prvním místě se umístila s písni "Wrecking Ball" a na pátem s písní "We Can´t Stop". Meti těmito místy je celkem pět milionů rozdílu, ale i tak je skvělé, že se Miley umístila hned dvakrát a o "Wrecking Ball" se psalo celkem 8,1 milionkrát. Jinak dnes ve 20:00 tu čekejte takový článek, který jsem si pro vás připravila jako silvestrovské překvapení (není to nic extra, ale snad si to někdo přečte) a snad se bude líbit.


Cosmopolitan January 2014 [Kazakhstan]

31. prosince 2013 v 9:56 | FoXx |  Magazines
Dále se pak objevila jedna nová obálka časopisu "Cosmopolitan", která je pro tentokrát z kazachstánského vydání a je dost podobná původní, akorát trochu změnili odstín modré a růžové, takže není tak sytá. Je trochu škoda, že se zatím z žádného (krom amerického a britského a samozřejmě také českého) čísla neobjevily scany, protože by tam mohly být nějaké outtakes fotky, jako třeba v ruské příloze nebo na srbské obálce.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #113

31. prosince 2013 v 9:48 | FoXx |  With fans
Objevila se jedna nová fotka s fanynkou, která byla pořízena včera (30/12) v New Yorku, kam Miley také ten den přiletěla, aby dnes mohla vystoupit na "New Year´s Eve". Zatím se neobjevují vůbec žádné fotky, čekala jsem, že bude třeba pár candids fotek, ale pořád nic, což mě trochu mrzí, protože z New Yorku se vždy objeví dost fotek. Každopádně si zde můžete všimnout, jak už má Miley dlouhé vlasy a jsem moc zvědavá na její vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dailysmiley has Ask.fm!

30. prosince 2013 v 19:25 | FoXx |  Our Diary
Ano, dokonce už i já jsem si udělala Ask.fm. Pořád nechápu, co mě to napadlo, ale uvidíme, jestli to nakonec stejně nezruším a nebo na to nezapomenu, jak mám zvykem u všeho. Pokud se mě budete chtít na něco zeptat, tak můžete tady a budu za každou otázku moc ráda! Dokonce jsem odkaz přidala i do menu.

"Us Weekly" December 2013

30. prosince 2013 v 11:18 | FoXx |  Magazines
Slibovala jsem vám scany z časopisu "US Weekly", kde psali o údajném vztahu Miley a Kellana. Bohužel se zatím neobjevil žádný kvalitnější scan z článku, takže přidávám jen tento a k němu obálku. Trochu mě mrzí, že nejde článek přečíst, ale asi tam bude stejně něco podobného, jako na každé stránce, kde o Miley a Kellanovi něco napsali.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: