Leden 2014

30.01. - Interview with "Good Morning America"

31. ledna 2014 v 8:18 | FoXx
Podle dalších informací Miley ještě před účinkování v pořadu Jaye Lena dělala rozhovor s pořadem "Good Morning America", ve kterém mluvila hlavně o jejím "Bangerz Tour". Na druhé fotce můžete s Miley vidět její sestru Brandi a podle všeho by měl být rozhovor zveřejněn již dnes, takže se je určitě na co těšit, protože turné už skoro začíná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.01. - On The Tonight Show with Jay Leno [Backstage]

31. ledna 2014 v 8:12 | FoXx
No a poslední fotografie, které se nějak týkají "The Today Show", jsou ze zákulisí pořadu. Na jedné je Miley přímo s Jayem a jak můžete vidět, tak k sobě ladili. Zatím jsem objevila jen taková krátká videa, takže přidám potom až jedno, které bude o něco delší.

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.01. - On The Tonight Show with Jay Leno

31. ledna 2014 v 8:07 | FoXx
Jak jsem psala v předešlém článku, Miley byla včera (30/1) hostem v pořadu "The Tonight Show" v burbanském studiu. Měla na sobě neformální džínový oufit - džínovou košili, světlé džíny a k tomu modré lodičky. Miley měla podle informací mluvit v pořadu o svém nadcházejícím turné, ale také dala otevřenou radu kamarádovu Justinu Bieberovi, o jehož situaci jsme asi nejspíše všichni obeznámeni. "Máš vážně hodně peněž. Plať lidem za to, aby se ujistili, že se nedostaneš do potíží a že u sebe doma nebudeš dělat party. Kdyžtak už si kup dům a udělej z něj noční klub."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.01. - Ouside the Tonight Show with Jay Leno

31. ledna 2014 v 8:01 | FoXx |  Candids 2014
Miley byla včera (30/1) hostem show Jaye Lena, z níž přidám fotky až za chvíli, ale mám tu ještě pár candids fotek z vně studií, kde se rozhovor natáčel. Opět jsou jako minulé candids focené z dálky, takže nejsou nijak extra kvalitní, ale Miley to tu moc sluší a na pár fotkách se i usmívá, takže snad měla dobrou náladu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus MTV Unplugged Performances

30. ledna 2014 v 15:47 | FoXx |  Videos - Appearences
Konečně můžu přidat už i videa přímo z vystoupení. Původně jsem si dopoledne udělala článek s těmi z YouTube, ale ty byly smazány kvůli autorským právům, takže tady máme dokazy přímo na stránky mtv.com. Miley zpívala opravdu hodně písní a strašně se mi líbí její vystoupení s Drive a Jolene, protože to jsou moje oblíbené písně a Miley to zazpívala vše skvěle. Jinak Mileyino vystoupení bylo částečně inspirováno její tetou Dolly a rodným Nashvillem.


28.01. - MTV Unplugged #2

30. ledna 2014 v 6:59 | FoXx
Včera (29/1) byl odvysílán koncert Miley "MTV Unplugged", ale zatím se nic moc neobjevilo, krom těchto nových fotek (a rozhovoru pro MTV, ale ten přidám přeložený až odpoledne, protože teď to opravdu nestíhám), které jsou z vystoupení a ta čtvrtá je ze zákulisí, kde Miley pózovala s Madonou. Druhá fotka je vážně zajímavá a bude to zase něco úplně jiného, než na co jsme u Miley zvyklí a Miley na koncertě zpívala i písně, které nikdy naživo nehrála. Edit: Už se objevily i další a kvalitnější fotografie z Mileyina vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

W Magazine (March)

30. ledna 2014 v 6:56 | FoXx |  Magazines
Miley se objevila na obálce březnového vydání "W Magazine", které zdobí s úplně nových photoshootem, na kterém má paruku dlouhých blond vlasů a celkově bude photoshoot spíše takový elegantní. Ještě větší překvapení je to o to, že se o vydání časopisu s Miley vůbec nevědělo a jsme moc ráda, že se rozhodli dát Miley na titulku, protože ji to tu moc sluší a strašně se těším, až zveřejní nějaké další fotky, protože bych z nich potom určitě udělala layout sem na dailysmiley.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.01. - Outside the studio of "MTV Unplugged"

29. ledna 2014 v 19:25 | FoXx |  Candids 2014
K předchozímu videu se objevilo i pár nekvalitních candids fotografií Miley, jak stojí před studiem, kde včera (28/1) natáčela vystoupení pro "MTV Unplugged". Na fotkách je vidět už mnohem lépe a záběry nejsou nijak různorodé (musela jsem je i ořezávat, abych je vůbec mohla přidat) - Miley stojí u auta a povídá si tam s různými lidmi. Snad se zítra objeví už nějaké kvalitnější fotografie, když bude vystoupení odvysíláno, protože přidávám denně jeden článek je trochu nic moc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.01. - Outside the studio of "MTV Unplugged" [VIDEO]

29. ledna 2014 v 18:10 | FoXx |  Videos - Candids
Dokonce se objevilo i jedno paparazzi video, které je z vně studia, kde se natáčel koncert "MTV Unplugged". Na pár záběrech můžete vidět Miley, ale je to točené docela z dálky, takže někde tam není skoro nic poznat. Už se nemůžu dočkat, až se zítra budeme moc na celý koncert podívat.


The Hollywood Reporter Pre-Grammy Photobooth

29. ledna 2014 v 7:04 | FoXx |  Photoshoots 2014
No a krom fotek z "MTV" tu mám ještě jednu, která byla vyfocena na "Pre-Grammy Gale" a jedná se o takový photobooth. Miley je tam třeba společně s Pharrellem nebo Lorde, ale fotografie je bohužel pouze v MQ kvalitě a jelikož je tam docela dost lidí, tak tam není nic moc vidět. Doufám, že se co nejdříve objeví i nějaké kvaltinější. Edit: Objevila jsem ještě jednu fotku, která je spíše taková "behind the scene", ale přidávm ji rovnou sem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: