Únor 2014

25.02. - SAP Center in San Jose, CA

27. února 2014 v 19:06 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
Miley před dvěma (25/2) dny vystoupila v rámci "Bangerz Tour" ve městě San Jose, ze kterého jsou i tyto fotky. Bohužel jich moc není, ale jsou alespoň kvalitní, narozdíl od některých z předešlých koncertů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

25.02. - SAP center, San Jose, CA (Meet&Greets)

27. února 2014 v 7:06 | FoXx |  Bangerz Tour Meet&Greets
Moc se omlouvám, ale poslední dobou vůbec nestíhám. Teď přidám jenom tyto fotogarfie ze setkání s fanoušky v San Jose, kde Miley koncertovala před dvěa dny (25/2). Už se objevily fotky, ale ty bohužel nestíhám všechny uložit, takže je přidám až odpoledne, ale slibuji, že to tu vše co nejrychleji doplním, protože dnes má Miley další koncert a nechci to potom přidávat hekticky.

image host image host image host image host

Miley about Magazine Rumors

26. února 2014 v 17:01 | FoXx |  Articles

Miley před dvěma dny napsala na svůj Twitter názor na dva bulvární články (spíše takové malé úryvky v časopisech). V prvním psali o tom, že Miley byla důvod, proč se rozešli Selena Gomez a Justin Bieber, a že prý potom strávila noc v jeho domě (scan). V druhém článku psali, že chce Miley roli v pořadu stanice NBC, kde by měla nahradit někoho jiného (scan). První tweet je k druhému článku, jak můžete pod ním vidět a druhý tweet je k tomu článku o Miley a Justinovi, ke kterému se Miley vyjádřila trochu více.

"Raději bych se udusila vlasním jazykem."

"Jen tak mimochodem je to photoshop. Justin na Pharrellově oslavě narozenin nebyl. Nikdy jsem tyhle kraviny nečetla, tak proto."

Pharrell - Come Get It Bae ft Miley Cyrus

26. února 2014 v 16:48 | FoXx |  Videos - Others
Dnes byla vydána nová píseň s názvem "Come Get It Bae", na které Miley spolupracovala společně s Pharrellem, na jehož albu se také nachází. Informace, že Miley splu s harrellem spolupracovala se objevila si před týdnem a už tady máme přímo danou píseň. Rozhodně to není styl, který bych poslouchala, takže na to mám takové smíšené názory, ale třeba se někomu zalíbí.


24.02. - Oakland Arena in Oakland, CA (Meet&Greets)

26. února 2014 v 6:54 | FoXx |  Bangerz Tour Meet&Greets
Včera jsem ještě nestihla (ano, byla jsem líná) přidat tyto fotografie, které jsou ze setkání s fanoušky v Oaklandu, kde Miley koncertovala 24.2. Miley má na fotkách trochu střídmější outfit - bílý Chanel svetr, světlé džínové kraťásky, pod nimi černé silonky ak tomu ještě světlou čepici a moc se mi tady líbí. Včera (25/2) Miley opět vystupovala, takže odpoledne přidám fotky, jelikož teď ještě žádné nejsou (a zrovna mám dost času na ukládání) a také doplním videa z minulých koncertů a čekejte i další články.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.02. - Oakland Arena in Oakland, CA

25. února 2014 v 19:14 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
Dnes jsem chtěla přidat fotky z koncertu už ráno, ale to bohužel ještě žádné nebyly, takže je přidávám až teď, i když jich také moc není. Prvních pár je kvalitních, jinak jsou všechny od fanoušků a ne v moc dobré kvalitě. Už ani nevím, co k tomu mám psát, Miley koncertovala včera (24/2) v Oaklandu a jestli se koukáte na fotky z "Bangerz Tour" pravidelně, tak jsou tyto stejné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #16

25. února 2014 v 7:22 | FoXx |  Photoshoots 2012
Také se objevila jedna sada fotografií z photoshootu Vijata Mohindry, který Miley nafotila před dvěma lety pro svou oficiální stránku. Jako většina minulých fotek jsou tyto ve stejném oufitu a na jednotném pozadí. Většina fotografií je skoro stejných, ale na některých má Miley jiné pózy.

image host image host image host image host

Maxim Hot 100 Photoshoot #31

25. února 2014 v 7:08 | FoXx |  Photoshoots 2013
Opět byla zveřejněna jedna sada nových outtakes fotografií pro časopis "Maxim", pro který miley fotila minulý rok, přesněji 13. dubna. Na těchto fotkách má Miley zlaté plavky (stejné jako ty černé, se kterými byly fotky nakonec použity pro časopis "Billboard") a najdete tam i tu fotku, o které jsem vám říkala, že ji někde mám, ale nemůžu ji najít. Fotek je vážně docela dost a Miley se mi an všech líbí.

image host image host image host image host

20.02. & 22.02. - Meet&Greets (Anaheim, Los Angeles)

24. února 2014 v 7:00 | FoXx |  Bangerz Tour Meet&Greets
Pro teď zatím jedinou novinkou jsou tyto dvě sady fotek ze setkání s fanoušky v Anaheim a Los Angeles, kde Miley koncertovala v rámci "Bangerz Tour". Na všech jí to moc sluší a strašně se mi lbíí její oufity - na prvních fotkách má šedou teplákovou podprsenku a legíny a přes to černobílé puntíkaté lehké sako a na druhých je celá v černém - černé silonky, tílko a také sako, plus ještě tomu má malou růžovou kabelku Chanel. Dnes Miley odehraje další koncert, takže se můžete těšit na nové fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

22.02. - Bangerz Tour After Party in Los Angeles

23. února 2014 v 19:00 | FoXx |  Appearances 2013
Také tu mám ještě několik fotek ze včerejší (22/2) after party k Mileyině losangeleském koncertu. Miley na after party zvolila bílou zdobenou podprsenku a stejnou sukni, k tomu si vzala růžovou kabelku a doplnila to velkými černobílými naušnicemi. Na party byly přítomné i nějaké hvězdy, co se účastnily Mileyina koncertu, jako třeba Khloe Kardashian a třeba i Mike.

image host image host image host image host
Fanclubs where I am: