Březen 2014

29.03. - Montreal, QC Bell Centre

31. března 2014 v 6:56 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
V sobotu (29/3) vystoupila Miley v Montrealu. Přidávám fotografie z koncertu, které jsou jako vždy skoro stejné jako předchozí, jelikož jsme zatím ukládala jen ty kvalitní od fotografů. Jinak jsem doplnila už i fotky ze setkání s fanoušky, které najdete o dva články níže. Dnes Miley koncertuje v Torontu, takže zítra se opět můžeme těšit na nové fotografie.

image host image host image host image host

29.03. - Arriving at her concert in Montreal

30. března 2014 v 10:02 | FoXx |  Candids 2014
Objevily se také dvě nové fotografie, které podle informací pocházejí ze včerejšího (29/3) příjezdu Miley do QC Bell centra, kde vystupovala se svým turné. Jsou to jenom fotky Mileyiných rukou, které vystčila z auta pro fanoušky, ale jelikož candids moc nejsou, tak přidávám alespoň je. Nějaké kvalitnější fotografie z koncertu se prozatím neobjevily, ale jak se nějaké objeví, tak je doplním.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.03. - Montreal, QC Bell Centre (Meet&Greets)

30. března 2014 v 9:11 | FoXx |  Bangerz Tour Meet&Greets
Miley včera (29/3) vystoupila s turné v Montrealu a zatím se objevila jedna celkem kvalitní fotografie ze setkání s fanoušky. Co jsem se koukala po různých zahraničních zdrojích, tak si Miley toto setkání vážně užila a celkově se k fanouškům chovala hodně mile a přátelsky, jak můžete vidět i tady na této fotografii. Měla na sobě kytičkovaný plášť a pod ním takové jemné černé šaty s bílou krajkou.

imagebam.com image host image host image host

ELLE [Photoshoot] #7

29. března 2014 v 17:57 | FoXx |  Photoshoots 2013
Objevilo se opravdu hodně nových netaggovaných fotografií, které pocházejí z loňškého photoshootu pro britskou "ELLE" a nafotil je fotograf Jan Welters. Celkově je fotek 69 a myslím, že tam ani nejsou nějaké úplně nové, spíše už zveřejněné, ale Miley na nich má různé pózy nebo jsou focené z jiného úhlu. Z novinek je to prozatím vše, čekala jsem, že jak jsem chvíli neaktualizovala, tak toho bude víc, ale objevilo se jen pár článků a bude to nejspíše tím, že Miley je buď na turné, nebo si užívá volna.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

26.03. - Leaves a sushi dinner with Emma Roberts in Hollywood

29. března 2014 v 17:31
Ve středu večer (26/3) si Miley vyšla společně s Emmou Roberts na večeři do sushi restaurace Kiwami v Hollywoodu, kde je také vyfotili paparazzi. Některé záběry jsou z jejich odchodu z restaurace a jiné zase, jak společně odjížděly autem. Miley si na sebe vzala světlejší outfit - béžový svetr, tmavší kalhoty a malou kabelku přes rameno. Většina fotek z odchodu z restaurace je dost nekvaltních, ale Miley na nich jde společně s Emmou poznat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

23.03. - At the Disney World with friends

29. března 2014 v 8:26 | FoXx |  Candids 2014
V neděli (23/3) byla Miley společně s kamarády v Disney Worldu v Orlandu, kde podle informací slavili narozeniny Maka Will Made It. Fotografie jsou celkově jenom tři, ale i tak to miley všude sluší a samozřejmě nemohla vynechat žádnou horskou dráhu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

25.03. - Philips Arena in Atlanta, GA

29. března 2014 v 8:10 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
Ještě dopřidávám fotografie z úterního (25/3) koncertu, který Miley odehrála v Atlantě. Opět najdete ve článku jak fotky z vystoupení, tak i ze setkání s fanoušky. Při vystoupení Miley opět změnila jeden kostým a na tomto koncertu s ní hostoval Mike Will Made It. Na setkání s fanoušky měla velmi podobný oufit tomu předchozímu, akorát místo bílého trička měla šedé a přes něj ještě modrou bundu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery > Bangerz Tour > Performances > 25.03. - Philips Arena in Atlanta, GA (Performace)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery > Bangerz Tour > Performances > 25.03. - Philips Arena in Atlanta, GA (Meet&Greets)

24.03. - Orlando, Amway Center

28. března 2014 v 19:00 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
Před čtyřmi (24/3) dny koncertovala Miley v Orlandu, přesněji v Amway centru. Při koncertu Miley vyměnila hned dva outifty, jeden můžete vidět na editorialu. Z koncertu jsem se snažila uložit nějaké jiné fotky, než oficiální, protože ty jsou jako vždy skoro stejné. Pod fotkami z koncertu najdete i ty ze setkání s fanoušky, kam si Miley vzala bílé tričko, kraťásky, černé silonky a malou kabelku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery > Bangerz Tour > Performances > 24.03. - Orlando, Amway Center (Performace)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery > Bangerz Tour > Performances > 24.03. - Orlando, Amway Center (Meet&Greets)

23.03. - Leaving the Cameo Nightclub after her Bangerz Tour After Party in Miami

25. března 2014 v 7:23 | FoXx |  Candids 2014
Fotografie z Mileyina odchodu z nočního klubu Cameo, kde pořádala after party k turné Bangerz, jsou skoro stejné jako ty z příjezdu, akorát jsou focené z trochu jiného úhlu. Miley se na fotkách usmívá, stejně jako se smála při příjezdu, a snad si to celé užila.

image host image host image host image host

23.03. - Arriving at the Cameo Nightclub for her Bangerz Tour After Party in Miami

25. března 2014 v 7:14 | FoXx |  Candids 2014
Den po koncertu v Miami (23/3) uspořádala Miley další after party, která se tentokrát konala v nočním klubu Cameo.
Objevily se jak fotografie z Mileyina příchodu, tak z odchodu (ty můžete vidět o článek výše). Miley si na sebe vzala černý zdobený top, džínové kraťásky a modré boty na podpatku, které na sobě měla už předtím. Na fotografi se usmívala a vypadalo to, že se na akci těší.

image host image host image host image host
Fanclubs where I am: