Duben 2014

US Weekly Collector's Edition

29. dubna 2014 v 18:22 | FoXx |  Magazines
Několik předních amerických bulvárních časopisů udělolo takovou menší kolekci zvláštních vydání, která jsou vždy věnována jedné hvězdě, v tomto případě samozřejmě Miley. První scany tu mám z časopisu "US Weekly Collector's Edition". Scanů není sice moc, ale vypadá to, že nejsou zatím všechny, protože u druhého časopisu jich je značně více a i článek na scanech vypadá tak trochu nedokončeně.

image host image host image host image host

Lucy in the Sky with Diamonds [Behind The Scene]

26. dubna 2014 v 9:51 | FoXx |  Other Pictures
Jak jsem psala už v minulém článku, Miley je již doma a začala opět pracovat. Objevilo se pár fotografií z natáčení a podle informací se jedná o natáčení videoklipu k Mileyinu coveru písně "Lucy in the Sky with Diamonds" od Beatles. Více informací se k tomu zatím bohužel neobjevilo, ale snad nám dá Miley co nejdříve vědět a pokud je to pravda, tak už se videa i coveru nemůžu dočkat. Navíc za chvíli začíná také evropská část turné "Bangerz", takže budou i nové fotografie a snad je už Miley zdravá a bude moci zase dělat věci naplno.

image host image host imagebam.com imagebam.com

TIME 100 MOST INFLUENTIAL PEOPLE - Miley Cyrus: The Pop Provocateur

26. dubna 2014 v 9:32 | FoXx |  Articles
Časopis "Time" (obálku přímo tohoto čísla máte zmenšenou v editorialu) zveřejnil seznam sta nejvlivnějších lidí a samozřejmě mezi nimi nesměla chybět naše Miley, kterou v časopisu tak trochu "ohodnotila" její teta Dolly Parton. Jinak Miley je podle potvrzených informací už doma z nemocnice, kde odpočívá a také tak trochu už začala nanovo pracovat, ale o tom až v příštím článku.

"Kdybych nevěděla, jak chytrá a talentovaná Miley je, tak bych se o ní nejspíše bála, ale viděla jsem ji vyrůstat, takže se nebojím. Ví, co dělá. Byla velmi pyšná na svou práci v Hanně Montaně, ale v tom bodě by ji lidé nechali a už by se o ni nezajímali. Cítila se přitom nesvá a utisková, takže si uvědomila, že musí udělat něco drastického. A taky to udělala. Určila si body, určila si, jaká chce být a dalo ji to mnohem větší sílu. ´Wrecking Ball´ je úžasná píseň. Celé její album je skvělé. Takže doufám, že teď bude trochu odpočívat a ukáže světu, jak moc talentovaná je. Protože tahle holka umí skládat, umí zpívat, je chytrá a nemusí být zase tak radikální, ale budu její rozhodnutí respektovat. Dělala jsem to svým způsobem, tak proč by ona nemohla tím svým?"

ELLE 2014 [Behind The Scene]

23. dubna 2014 v 9:25 | FoXx |  Behind The Scene of Photoshoots
Jelikož je Miley doma a zotavuje se, tak nejsou skoro žádné novinky, ale našla jsem alespoň tuto fotografii, která pochází z focení photoshootu pro květnový časopis "ELLE". Je celkem nekvalitní a ještě k tomu docela tmavá, ale můžeme na ní vidět Miley společně s fotografem Michaelem Thompsonem.


Liam Hemsworth got in touch with Miley Cyrus after she was hospitalized

23. dubna 2014 v 8:57 | FoXx |  Articles
Miley by podle nejnovějších informací měla být momentálně doma a odpočívat kvůli zotavování. Objevila se ale i informace, že měl Liam o Miley strach, když se dozvěděl, že byla převezena do nemocnice a snažil se zjistit, jak na tom je a jak sama Miley před nějakou dobou uvedla, pořád jsou v kontaktu jako přátelé. Úryvek dole je ze zdroje "ShowBizSpy", který jim řekl nějaký "zdroj".

"Liam má o Miley stále starost. Hodně se bál, když zjistil, že byla Miley hospitalizována, takže se s ní spojil, aby zjistil, jak na tom je... Už sice nejsou pár, ale stejně chce pořád ěvdět, jestli je Miley v pořádku."

I wish you very happy Easter!

21. dubna 2014 v 11:23 | FoXx |  Our Diary
Chtěla jsem tento článek začít svým obvyklým ´Jak jste si nejspíše všimli´, ale pro tuto událost se to moc nehodí a určitě tu není nikdo, kdo by si nevšiml. Dnes jsou Velikonoce - svátky příchodu jara, pro mnohé mají i větší význam a já bych vám chtěla popřát, abyste dnešek (pokud nemáte potom pár dalších dní volno) prožili v klidu a v pohodě - takže veselé Velikonoce! Také doufám, že se Miley brzy uzdraví, protože musí tento svátek slavit nemocná v posteli kvůli zdravotním problémům a přeji jí jen, aby se z toho brzy dostala a byla zase zdravá!

Where did Moonie go?

19. dubna 2014 v 12:34 | FoXx |  Articles
V celém tom zmatku s Mileyinou hospitalizací jsem úplně zapomněla na tento článek, který jsem chtěla napsat už před několika dny. Možná jste si všimli, i když ona teď Miley nikam nechodí, že už nevídáme fotky s Moonie. Důvodem je to, že Miley ještě nebyla emocionálně připravená na nového pejska a jak sama napsala, tak se o Moonie bála, protože byla malinká a nechtěla, aby se jí stalo něco podobného, jako Floydovi. Proto se rozhodla dát Moonie kamarádce její mamky Katherine Musso (určitě vám to jméno něco říká), která má pár dalších štěňátek, takže se Moonie nebude cítit osaměle. Nahoře na editorialu ji můžete vidět (úplně vpravo) v jejím novém domově.

Miley´s official statement about her hospitalization

18. dubna 2014 v 9:55 | FoXx |  Articles
Všichni v tuto dobu nejspíše víte, že je Miley stále hozpitalizovaná kvůli alergické reakci na antibiotika. Podle nových informací byla převezena do nemocnice v Los Angeles, kde se zjistilo, že je její stav vážnější a právě proto bude muset v nemocnici nějakou dobu zůstat. Určitě jste si také všimli, že se toho chytily různé bulváry a začaly si vymýšlet příběhy, jak se to Miley stalo, a právě proto se Miley rozhodla vydat oficiální prohlášení:

"Miley v průběhu turné zápasila s infekcí v krku. Byla jí předepsána antibiotika Cephalenix, na které měla extrémní alergickou reakci. Tento typ alergie může trvat od pěti do dvaceti sedmi dnům, jak je tomu u tohoto případu. Miley zůstala hospitalizována a bude pod lékařským dohledem, dokud neuvidíme nějaké zlepšení v jejím stavu. Také vás zároveň prosí o trpělivost a soukromí. Je vážně smutná z toho, že nestihne některá vystoupení a zklame tím fanoušky."

ELLE May 2014 #3

18. dubna 2014 v 9:35 | FoXx |  Magazines
Před pár dny byl časopis "ELLE" pro měsíc květen vydán elektronicky a i když tištěně ještě vydán nebyl, tak už tu máme scany. Můžete tam vidět již ty, které už byly zveřejněny předtím, což jsou hlavně fotografie z photoshootu, ale je tam také celkem dlouhý rozhovor, jehož malou část jsem sem již přidávala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley was being hospotalized in Kansas!

16. dubna 2014 v 16:19 | FoXx |  Articles
Dnes tu pro vás mám smutnou zprávu - Miley musela být kvůli zdravotním problémům hospitalozována v kansaské nemocnici. Podle informací měla alergickou reakci na antibiotika, které jak určitě víte brala kvůli chřipce. Předtím to vypadalo, že bude vše v pořádku, ale jak sama Miley uvedla na Twitteru, během pár dní se její stav zhoršil a nakonec musela být hospitalozivána. V souvislosti s tím musela Miley zrušit další koncert v St. Louis, což také napsala na svém Twitteru, aby byli fanoušci informováni.

"V nemocnici říkali, že mě ještě dnes nepustí proto to bohužel neudělám St Louis. Vážně mě to hrozně mrzí, ale bohužel je to nad moje síly."
Fanclubs where I am: