Květen 2014

30.05. - Arriving in Sweden for her Tour

31. května 2014 v 13:17 | FoXx |  Candids 2014
Miley včera (30/5) koncertovala s turné ve Švédsku a jednomu fanouškovi se ji podařilo vyfotit, když někam jela autem. Fotografie je sice hodně nekvalitní a Miley na ní skoro není poznat, ale alespoň se objevila nová candids, protože těch teď moc není. Fotografie z koncertu přidám až potom, jelikož jich zatím moc není a neobjevily se žádné opravdu kvalitní, na které by se dalo koukat a jsou většinou focené z dálky.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #17

31. května 2014 v 11:09 | FoXx |  Photoshoots 2012
Před pár dny jsem přidávala tři nové outtakes fotografie z photoshootu Briana Bowena Smithe, který nafotil před dvěma lety, a teď tu máme opět další fototgrafii. Narozdíl od těch minulých, ze stejné scény, je barevná a také bohužel potaggovaná, ale snad to ani tolik envadí, protože tag není tolik vidět. Fotka se mi strašně líbí a doufám, že když je teď takové to období zveřejňování, tak by se jich mohlo objevit ještě víc.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

UK Cosmopolitan with Miley won The PPA Awards!

30. května 2014 v 15:55 | FoXx |  Articles
Britský "Cosmopolitan" s Miley na obálce vyhrál soutěž o "Nejlepší obálku roku" v PPA Awards. Miley se na obálce časopisu objevila minulý rok v prosinci a anfotila pro něj také photoshoot. Na celý list výherců se můžete podívat na oficiálních stránkách. Moc Miley k výhře gratluji a doufám, že se brzy dočkáme další obálky s ní a třeba i nového photoshootu, jako byly ty dva předchozí!

Terry Richardson Photoshoot 2013 #7

30. května 2014 v 15:31 | FoXx |  Photoshoots 2013
Opět bylo zveřejněno pár nových outtakes fotografíi z photoshootu Terryho Richardsona. Sice byly původně zveřejněny s taggem, ale nakonec je jiný zdroj zveřejnil takto, jak jsou v článku. Každá fotografie je jiná a ta třetí už před nějakou dobou zveřejněná byla, ale byla trochu ořízlá a upravená, takže tady jde Miley vidět lépe. Nejvíce se mi líbí ta první, i když jsou stejně nejlepší ty fotky, kde má Miley tu zmrzlinu ještě celou.

image host image host image host imagebam.com

28.05. - Telenor Arena in Oslo

30. května 2014 v 15:22 | FoXx
Konečně přidávám poslední článek s fotografiemi z turné, které jsou z koncertu v norském Oslu. Sice se jich neobjevilo tolik, jako těch z minulých kocertů, ale alespoň jsou trochu různorodé, i když ne všechny jsou kvalitní. Bohužel Miley teď nemá skoro žádné novinky, jelikož je plně ponořená do turné, ale snad by se brzy mohli nějaké objevit.

image host image host image host image host

26.05. - Lanxess Arena in Cologne

29. května 2014 v 18:26 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
Další fotografie jsou z německého koncertu, který Miley odehrála před třemi (26/5) dny. Opět je jich celkem dost, ale jsou bohužel zase stejné, jako ty předchozí. Ještě mi zbývají přidat fotograie z jednoho koncertu a bude tu všechno.

image host image host image host image host

24.05. - Halle Tony Garnier in Lyon

29. května 2014 v 18:06 | FoXx |  Bangerz Tour Performances
Tak trochu doháním přidávání fotografií z koncertů. Tyto jsou z druhého ve Francii, který se konal v Lyonu. Fotografií je celkem hodně, ale jsou zase skoro stejné, jako ty přechozí.

image host image host image host image host

27.05. - World Music Awards in Monte Carlo (Show)

28. května 2014 v 17:20 | FoXx |  Appearances 2014
A konečně jsem se dostala k tomu nejhlavnějšímu článku s fotografie přímo z předávání cen. Miley byla na pódiu převzít cenu společně se svým bratrem Braisonem a cenu jí předal její kamarád Kellan Lutz. Měla na sobě stříbrné šaty od Kaufmana Franca a strašně jí to slušelo, už dlouho se mi Mileyiny oufity nelíbily tolik, jako ty na této akci. Miley vyhrálala celkem dvě ceny, za Best Pop Video a Best Female Act, za což jí moc gratuluji. Až se objeví nějaká videa, tak je přidám.

image host image host image host image host

27.05. - World Music Awards in Monte Carlo (Performance)

28. května 2014 v 17:15 | FoXx |  Appearances 2014
Jak jsem psala již v minulém článku, Miley na předávání cen "World Music Awards" i vystoupila, a to s písní "Wrecking Ball". Miley na sobě měla krásné vzorované šaty od Giambattisty Valli a jako kulisu měla takový menší pokoj, na jehož stěny se promítaly různé motivy. Zatím jsem nenašla video s celým vystoupením, takže to přidám až později Vystoupení bylo hodně emotivní, což je určitě vidět i z fotografií.

imgbox imgbox imgbox imgbox

27.05. - Leaving the World Music Awards in Monte Carlo

28. května 2014 v 16:31 | FoXx |  Candids 2014
Druhé candids fotografie jsou z Mileyina dochodu z akce "World Music Awards". Miley se po akci převléklka do pohodlného outfitu - červeného svetru a černých kalhot. Přijde mi, že celá jenom zářila a snad si celou akci užila, protože na ni i vystoupila. Dokonce vyhrála i několik cen, ale o tom až v článku přímo k akci.

image host image host image host image host
Fanclubs where I am: