Červen 2014What´s up with dailysmiley?

25. června 2014 v 6:59 | FoXx |  Our Diary
Vím, že jsem tu teď vůbec nebyla - důvody jsem již vysvětlovala na asku, ale chtěla bych to napsat i tady a informovat vás o tom, jak to bude s tímto blogem dál. Pro hodně z nás byly poslední dva týdny hodně stresové, jelikož se ve škole dohání všechno, co je zapotřebí do konce roku a pro mě dvojnásob, jelikož jsem ještě dělala zkoušky v autoškole. Na blog jse tedy ani nepomyslela, protože jsem se neustále na něco připravovala a bohužel ani nebyl čas. Samozřejmě to ale neznamená, že tu končím, jak už jsme psala, všechno dopřidám - pokusím se co nejdříve, a to snad už dnes, a zase to tu bude fungovat, jako předtím.

Fourth Album Photoshoot #25

6. června 2014 v 14:11 | FoXx |  Photoshoots 2013
Jak už jsem psala, objevilo se opravdu hodně (140) nových outtakes fotografií z promoshootu pro album "Bangerz", o kterých se dlouho diskutovalo, zda-li se vůbec někdy objeví. I když je fotek hodně, tak jsou to vlastně jen trochu jiné verze těch, které jsme již viděli, Miley na nich má jiné pózy, jsou focené třeba z jiného úhlu, ale že by se objevila nějaká úplně nová, tak to ne. Jsem moc ráda, že jsou fotky konečně venku a přemýšlím, že by s nimi mohl být třeba příští design, i když tématika je už trochu starší.

image host image host image host image host

Last Goodbye (Audio)

6. června 2014 v 13:42 | FoXx |  Music
Po opravdu dlouhé době jsme se konečně dočkali celého audia písně "Last Goodbye", která měla být původně na albu "Bangerz", ale nakonec se Miley rozhodla, že jí tam nedá. Od vydání alba, které vyšlo v říjnu minulého roku, jsme měli možnost slyšet několik ukázek, ale píseň se nikdy neobjevila celá a v dobré kvalitě, až do teď. Také se objevilo opravdu hodně outtakes fotografií z promoshootu pro album.


04.06. - Leaving Hotel D’Angleterre in Copenhagen, Denmark

5. června 2014 v 14:47 | FoXx |  Candids 2014
Miley byla včera (4/6) viděna v doprovodu přátel a rodiny, jak opouštěla svůj hotel v Dánsku. Objevilo se sice jenom pár fotografií a nejsou ani nijak kvalitní, ale po dlouhé době se nejedná pouze o jednu fotografii od fanouška. Měla na sobě černý top, kabát, světlé džíny a k tomu ještě čepici a sluneční brýle. Společně s Miley byli Noah, Braison a Cheyne. Po párdenní pauze včera Miley odehrála další koncert,t akže sem pak přidám fotky.

image host image host image host image host
Fanclubs where I am: