Červenec 2014

Miley´s Official Tumblr Photoshoot #2

27. července 2014 v 10:07 | FoXx |  Photoshoots 2014
Po včerejších outtakes fotografií tu máme opět jednu novou dvě nové, které jsou tentokrát celkem nekvalitní a pochází z loňského photoshootu Vijata Mohindry pro Mileyin oficiální tumbrl. Z tohoto photoshootu se objevily zatím pouze čtyři fotky, s těmito šest. Rozhodně by bylo skvělé, kdyby se objevila v lepší kvalitě a ještě by se třeba mohli objevit nějaké další outtakes, protože to vypadá, že fotek bylo vážně hodně a vybrali jich jen pár. Edit: Objevila se ještě jedna fotografie z tohoto photoshootu, která je také trochu nekvalitní a hlavně je to bohužel jen malý náhled a ještě k tomu je i potaggovaný, ale jsem ráda alespoň za něco, když teď nejsou moc novinky.

image host imagebam.com image host imagebam.com

Miley will attend Barack Obama's HIV/Aids event at White House

27. července 2014 v 9:37 | FoXx |  Articles
Podle informací, které se včera večer objevily, by se Miley měla zúčastnit akce "HIV/Aids event" v Bílém domě naplánované na 28. srpna, kterou pořádá americký prezident Barack Obama za účelem podpory lidí nakažených touto nemocí. Zatím se neví nic bližšího a pokud je to pravda, tak už se vážně nemůžu dočkat, protože Miley dlouho nikde nebyla.

Terry Richardson Photoshoot 2013 #8

26. července 2014 v 13:46 | FoXx |  Photoshoots 2013
Po krátké pauze tu opět máme několik nových fotografií z loňského photoshootu Terryho Richardsona. Opět to jsou podobné fotografie těm přechozím focené z jiného úhlu a Miley na nich má trochu jiné pózy a navíc tu třetí už jsem kdysi přidávala, ale byla potaggovaná a nekvalitní a teď je alespoň v lepší kvalitě. Nejvíc se mi líbí ta poslední, jinak se mi fotky zdají takové nicmocaté a mohly by se už objevit nějaké opravdu nové.

image host image host image host image host

"Adore You" Videoshoot

25. července 2014 v 16:59 | FoXx |  Other Pictures
Sice se dvě poslední fotografie objevily už před delší dobou, ale dnes jsem narazila na první, která je podle všeho "nová" a řekla jsem si, že už je tedy přidám všechny. Jedná se o fotografie z klipu "Adore You", které podle nepotvrzených informací, které se dříve objevily, mají patřit do takového photoshootu ke klipu nafoceného při točení. Všechny jsou celkem nekvalitní, což je škoda, protože takovýto photoshoot by se mi opravdu líbil.

image host image host image host imagebam.com

Miley talking about Barbala Palvin and vice versa

25. července 2014 v 16:46 | FoXx |  Articles
Miley před pár dny pořádala pro několik svých přátel takovou schůzku, kde diskutovali o možnostech pro nový videoklip k písni "4x4" a mezi nimi byla i modelka Barbara Palvin, se kterou si teď Miley hodně píše skrze Instagram. Vypadá to, že se Miley s Barbarou spřátelila a rozumí si, což je podle mého jen dobře a doufám, že se v budoucnu dočkáme více společných fotek a třeba s Miley i někam zajdou. Dole naleznete pár popisů, které Miley a barbara přidala ke společných fotografiím.

"Žádná noví přátelé?! PSHHH 🌈👯👅 @realbarbarapalvin"

New music video with Pharrell Williams "Come Get It Bae"

23. července 2014 v 17:22 | FoXx |  Videos - Shooting
Miley společně s Pharrellem Williamsem spolupracovala na písni "Come Get It Bae" z jeho nového alba, ke které natočili i videoklip a ten byl právě dnes zveřejněn. Videoklip je takový jednoduchý, nemá žádný příběh a Miley se tam objevuje od 2:04 a dělá tam různé ksichtíky a pózy. Celkově se mi ten klip líbí, Miley to zřejmě dost baví a líbí se mi, jak je tu veselá a celkově si to užívá. Jen je trochu škoda, že se o tom nikde neobjevily žádné informace, ani fotografie.


21.07. - Leaving the Chateau Marmont

22. července 2014 v 21:54 | FoXx |  Candids 2014
Miley včera (21/7) večer zachytili paparazzi, když odjížděla z klubu "Chateau Marmont". Zřejmě jí focení nebylo mco příjemné a z fotek jde vidět, že paparazzi byli i dost blízko. Téhož večera se setkala s pár přáteli, mezi nimiž byla i modelka Barbara Palvin, která dala na svůj instagramový účat fotku z večera. Fotografií je zatím pár, snažila jsme se sehnat nepotaggované, ale poté je ještě doplním.

image host image host image host image host

Information about new music video for "4x4"

22. července 2014 v 11:09 | FoXx |  Articles
Miley podle prozatím nepotvrzených informací pomalu začíná s přípravami na natáčení k novému singlu, kterým se má stát píseň "4x4". Dnes se objevila informace, že Miley mohla včera (21/7) natáčet v poušti, odkud se objevila i jedna fotografie (na editorialu), ale tyto informace bychom měli brát s rezervou. Premiéra vodeklipu je prý naplánována na začátek příštího měsíce.

09.07. - At Six Flags with friends #2

21. července 2014 v 20:25 | FoXx |  Candids 2014
Také se objevila ještě jedna nová fotografie ze zábavního parku "Six Flags", který Miley navštívila na začátku tohoto měsíce. Fotografii přidal na svůj instagramový účet její kamarád Vijat a napsal k ní: "Už nikdy víc!". Je škoda, že se neobjevily žádné kvalitní candids fotografie, ale jen ty od fanoušků, protože momentálně moc novinek není a v brzké době to také nevypadá moc slibně, což je vážně škoda.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #114

21. července 2014 v 20:21 | FoXx |  With fans
Od doby, co jsem naposledy přidala do této rubriky nějaké nové fotografie, uplynula už opravdu dlouhá doba a docela se divím, že jsem nebyla od konce minulého roku schopná něco přidat. Takže teď přidávám dvě fotografie s fanynkou z Los Angeles, se kterou se Miley setkala ve středu (16/7). Miley to na obou fotografiích moc sluší, i když na jedné jí není vidět do obličeje a můžete si všimnout, že má malí drdůlek.

image host image host imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: