Srpen 2014

Giveaway!

31. srpna 2014 v 19:00 | FoXx |  About site
Jako každý rok je tu malá soutěž o několik cen, letos sice s menším zpožděním, ale přece! Tentokrát to ale nebude ve formě několika soutěží, z nichž v každé jste mohli vyhrát jednu cenu, ale ve formě giveaway. Možná se vám to zdá, že už nemůžete vyhrát tolik cen, ano, je to tak udělané i z toho důvodu, aby mělo šanci více lidí, ale myslím, že je tu cen celkem dost a snad si každý příjde na své. O co tedy můžete soutěžit? Celkem o tři přívešky (dva, co vidíte na fotografii, jeden tento), čtvery náušnice a jednu takovou menší krabičku. Na všech věcech je motiv s Miley, ještě nemám hotový ten medailonek, ale promyslím, jestli na něj nedám motiv na přání.

*předem pro jistotu upozorňuji, že v případě výhry bude nutné uvést osobní údaje, jako jméno a adresa bydliště, na které vám poté výhru odešlu. Nikdy se nestalo, že bych údaje nějak zneužila, výherci z minulých dvou let to mohou dosvědčit, takže se nemáte vůbec čeho bát, emaily s nimi ihned po opsaní na obálky mažu*

Jak můžete soutěžit? Je to jednoduché! Stačí napsat komentář pod tento článek (jsou moderované) s tím, čím vás Miley za tento rok inspirovala, samozřejmě snad nemusím psát, že byste se měli rozepsat! Po ukončení soutěže vybereme (ano, nebudu na to sama, někdo mi dokonce i pomůže, aby byl můj názor objektivní) nejvíce inspirativní komentáře. Samozřejmě jsme objektivní a i ty ne zrovna líbivé mohou být inspirativní, takže se nemusíte bát, že vybereme pouze ty, kteří budou pět na Miley samou chválu! Myslím, že to by snad k soutěži stačilo, tak běžte vyplňovat!

Le Courrier (French News)

31. srpna 2014 v 15:33 | FoXx |  Magazines
O Miley se zmínili také ve francouských novinách "Le Courrier", kde napsali o její výhře na "Video Music Awards", kde získala cenu za video roku. Píší zde o tom, že Miley zvolila jinou strategii a ukázala světu, že je přesně tam, kde má být. Samozřejmě také nezapomněli zmínit, že Miley byla kdysi Hannah Monatan, což mě v článku trochu pobavilo. První "scan" je z titulní stránky, kde je takový malý odstavec jako odkaz na článek, který najdete na druhé fotografii a na třetí je vyfocená jenom ona část s článekm, aby šla lépe přečíst.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 (Photoshoot) #3

31. srpna 2014 v 9:46 | FoXx |  Photoshoots 2014
Objevila se další nová fotografie z photoshootu pro "V Magazine". Tentokrát je ale bohužel v hodně špatné kvalitě, Miley na ní sedí na labuti v bazénu a má stejné chlupaté plavky jako na titulní stránce. Vydání časopisu se uskuteční již za deset dní a už se nemůžu dočkat rozhovoru a prostě všeho, protože Miley už dlouho nikde nebyla.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.08. - Out with Douglas Booth and rest of her friends in Soho House Private Club in Lost Angeles

31. srpna 2014 v 9:30 | FoXx |  Candids 2014
Miley si před dvěma (29/8) dny zašla společně v doprovodu kamarádů do soukromého klubu "Soho House". Když odjížděla, tak ji vyfotografovali paparazzi a, jak to v poslední době bývá, fotografie jsou celkem nekvalitní. Můžete si všimnout, že tam s Miley byl i její bývalý herecký kolega Douglas Booth. Miley na sobě měla stejnou košili jako na finále Chelsea Lately a přidala k tomu i stejně vzorovanou sukni. Upřímně se mi to k ní moc nehodí.

image host image host image host image host image host

Miley on who she is off stage and on messing with people’s perception of her

30. srpna 2014 v 13:10 | FoXx |  Articles
Na bulvární stránce JustJared, která zveřejnila i kvalitní fotografie z tohoto čísla, se objevil zřejmě malý kousek rozhovoru pro "V Magazine", kde Miley mluví o myšlení lidí a o tom, že ji vlastně vůbec neznají. Přeložila jsem pro vás pár vět, které se zatím objevily a snad se brzy objeví i nějaké další a bude to tak na kousky, protože překládat to pak celé, a že to bude nejspíš dlouhý rozhovor, je teror.

O tom, kdo je mimo vystoupení: "Vím, že nejsem nějaká přihlouplá kreatura. Prostě vím, že nejsem. Jsem víc, než někdo, kdo jde a kroutí na jevišti zadkem."

O zahrávání si s představami lidé o tom, kdo je: "Myslím, že je to celkem vtipné zahrávat si s lidmi a štvát je, protože jsem ve skutečnosti hodně klidná a je vtipné sledovat svět jak se vytáčí kvůli věcem, které jsou tak nepodstatné."

V Magazine 2014 (Photoshoot) #2

30. srpna 2014 v 10:54 | FoXx |  Photoshoots 2014
Ani nestačím projíždět všechny zdroje a už tu máme další dvě fotografie z photoshootu pro "V Magazine". Objevují se opravdu rychle a doufám, že jich bude zveřejněno ještě hodně, akorát by je mohli zveřejňovat alespoň trochu kvalitní a neořezané. Tyto mají podobnou koncepci jako ty předchozí - Miley u bazénu a na první má i nafukovací palmu a na druhé leží opět na hromadě plyšáků, na kterých leží i na obálce časopisu a můžete je vdiět v pozadí té černobílé fotografie. Sice bued časopis zveřejněný až za více než týden, ale doufám, že se do té doby objeví třeba i nějaké malé ukázky z něj a co nejvíce fotek, protože přemýšlím, že z nich udělám nový design.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #20

29. srpna 2014 v 22:17 | FoXx |  Photoshoots 2012
Konečně jsme se dočkali oněch slibovaných outtakes fotografií z předloňského photoshootu nafoceného Brianem Bowenem Smithem. Informovala jsem vás o nich už minulý týden, ale jejich zdroj nahrál první várku až dnes a jsem moc ráda, že se objevily zrovna tyto fotografie, protože Miley to na nich neskutečně sluší a i když je to velmi jednoduchý photoshoot, tak má něco do sebe. V budoucnu se ještě můžete těšit na další fotografie, protože jak už jsem zmiňovala, toto je pouze první várka outtakes!

image host image host image host image host image host

New York Daily News

29. srpna 2014 v 21:27 | FoXx |  Magazines
Miley se společně s novými fotografie objevila dokonce v newyorských novinách "Daily News", kde naspali o tomto novém photoshootu pro "V Magazine". Abych to shrnula, ve článku píši jen to, o čem jsem vás zde již informovala a samozřejmě v něm mají exkluzivní fotografie, zřejmě i kvůli tomuto článku byly zveřejněny ony dvě v dobré kvalitě. O Miley je pouze tem menší článek vlevo nahoře, což jsem čekala, že vzhledem k velikosti otištěné fotky a exkluzivitě mohli napsat něco trochu většího, ale asi o photoshootu také nemají moc informací.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 (Photoshoot)

29. srpna 2014 v 18:40 | FoXx |  Photoshoots 2014
Takže, konečně jsme se dočkali zveřejnění několika fotografií pro nové vydání "V Magazine". Nejedná se o žádné scany, ale přímo o kvalitní fotografie, za což jsem moc ráda a ani jsem nečekala, že to bude tak rychlé. První fotografie se mi zdá taková celkem retro a Miley je na ní u bazénu a druhá je černobílá a působí na mě takovám hodně zvláštním dojmem, ale celkově se mi obě fotografie líbí a Miley to na nich moc sluší. Doufám, že časopis zveřejní ještě hoděn fotografií, protože tento photoshoot vypadá opravdu zajímavě.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 #2

29. srpna 2014 v 7:15 | FoXx |  Magazines
Konečně se objevila obálka nového "V Magazine" s podtitulem "The Rebel Issue" v digitální kvalitě a k ní i další informace o vydání tohoto čísla. Jedná se již o 91. vydání časopisu, které by mělo být dostupné na stáncích od 10. září. Podle všeho redakce časopisu prozradila, že by se mělo jednat o zatím největší vydání časopisu a byla zveřejněna i druhá fotografie z photoshootu, která slouží jako upoutávka. Jak jsem psala už v minulém článku k časopisu, photoshoot nafotil Karl Lagerfeld v Paříži a zatím to snad vypadá s fotografie celkem slibně, jelikož se z ničeho nic objevila obálka, potom druhá fotka a doufám, že již brzy budou zveřejněny alepsoň nějaké malé ukázky dalších.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: