Září 2014

Brian Bowen Smith {2012} #21

7. září 2014 v 10:52 | FoXx |  Photoshoots 2012
Konečně se objevily i další outtakes fotografie z předloňského photoshootu nafoceného Brianem Bowenem Smithem. Sice je nezveřejnil plánovaný zdroj, ale několik twitter účtů, ale jsem za ně moc ráda, protože se mi tento photoshoot strašně líbí. Sice nejsou v nejlepší kvalitě, ale alespoň nejsou potaggované jako většina předtím, která byla zveřejněna. Fotografie jsou celkem dost různorodé, takže na nich Miley nemá jenom jeden outfit jako na těch minulých.

image host image host image host image host image host

06.09. - Out & About in New York City

7. září 2014 v 10:24 | FoXx |  Candids 2014
Miley včera (6/9) odpoledne dorazila do New Yorku a paparazzi ji vyfotili, když šla zrovna do svého hotelu a poté večer, když bya někde v New Yorku, podle mého názoru když šla na Wang party. Miley měla také ještě nějaké povinnosti ohledně nového vydání "V Magazine", takže měla v New Yorku celkem na pilno. Na prvních fotkách měla pruhovaný černobílý top a k němu červené poholdné kalhoty a na druhých měla kostičkovaný top a černé kalhoty. Omlouvám se za kvalitu těch druhých fotografií, ale lepší jsem zatím ještě nesehnala.

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Arriving at her hotel in New York City

image host image host image host image host imagebam.com
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Out & About in New York City

V Magazine 2014 (Photoshoot) #4

5. září 2014 v 18:52 | FoXx |  Photoshoots 2014
Jak jsem říkala už v minulém článku, objevily se i nové fotografie z photoshootu pro časopis. Upřímně nevím, jestli se to dá do této rubriky vůbec zařadit, protože se jedná o fotografie stránek z časopisu, ale zařazovat mezi scany se mi to moc nechce a navíc jsou to opravdu fotografie jen a pouze fotek z photoshootu. První dvě jsou úplně nové, třetí je vystřižená z fotky onoho návrhu v minulém článku a Miley na ní má ony chlupaté plavky, které má i na titulce. Také doufám, že se fotografie co nejdříve objeví kvalitní, protože z nich chci udělat nový design. Edit: fotografie se už objevily v lepší kvalitě a přibyla k nim ta první černobílá.

image host image host image host image host imagebam.com

V Magazine 2014 (Behind The Scene)

5. září 2014 v 18:40 | FoXx |  Behind The Scene of Photoshoots
Jelikož se vydání "V Magazine" už pomalu blíží, tak se začínají objevovat stále nové a nové informace a fotografie. Tyto dvě fotografie jsou ze "zákulisí" focení, které podle dostupných informací proběhlo v Paříži. První je návrh Mileyina outfitu na tituln stránku, který byl navržen značkou Fendi. Druhá je zřejmě z příprav a je na ní Miley s Karlem Lagerferdem. Už se vydání časopisu nemůžu dočkat a doufám, že se bude dát koupit i u nás.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

03.09. - At a gas station in Los Angeles

5. září 2014 v 7:04 | FoXx |  Candids 2014
Miley byla před dvěma (3/9) dny vyfocena fanoušky na jedné čerpací stanici v Los Angeles, kde se večer zastavila pro benzín. Fotografie jsou bohužel pouze dvě a jedna je ještě k tomu ořezaná, protože se na ní Miley fotila s fanouškem. Měla na sobě puntíkatou košili, kostkovaný kabát a samozřejmě nemohly chybět ani sluneční brýle. Jak už jsem vás informovala, Miley momentálně nacvičuje na další část svého turné, takže není zas moc novinek.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Giveaway Results

4. září 2014 v 18:04 | FoXx |  Our Diary
Takže, je tu ono vyhodnocení giveaway, která tu na přelomu týdne probíhala. Nakonec jsem se rozhodla udělat jen sedm výher, jelikož jedna mi byla doposílána a zatím ji nemám, tak jsem nechtěla, aby s tím byl později nějaký problém. Zapojilo se vás celkem dost, za což jsem ráda a tady dole máte napsané výherce. Za úkol bylo napsat, čím vás Miley za tento rok, a samozřejmě jste to mohli pojmout rozsáhle, inspirovala. Byla jsem vážně ráda, když jsem to četla, protože každý komentář byl originální a je hezké vidět, že jsou i lidé, kteří se dokáží kouknout na něco z různého podlehu a nemají předsudky a hlavně nemusí jít s davem a neustále jenom myslet negativisticky.

» Kikuš (http://mileyfan-blog.blog.cz/) - krabička
» Ronnie (http://nayarivera-daily.blog.cz/) - větší naučnice
» Smile Jane (http://chers-brat.blog.cz/) - řetízek na krk
» Katty (http://taylor-alison-swift13.blog.cz/) - malé naušnice
» Nicol (http://best-actresses.blog.cz/) - řetízek na krk
» Quinn. - malé naušnice
» Boo (http://news-of-1d.blog.cz/) - malé naušnice

(prosím všechny, aby mi poslali na email nikolkav@volny.cz své kontatkní údaje, na které následně zašlu vaše výhry)

With Fans #117

4. září 2014 v 17:46 | FoXx |  With fans
Ještě tu mám také několik nových fotografií s fanoušky, z nichž prní je úplně nejnovější a pochází z převčerejšího dne. Ostatní dvě jsou z předešlého měsíce, kde se Miley fotila s fanoušky někde v Los Angeles. Ještě se objevilo jedno video pro "V Magazine", ale to přidám nejspíše až později k večeru, protože musím ještě sepsat celé vyhodnocení giveaway, která tu na přelomu týdne probíhala.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

Unknown Photoshoot 2013 #13

4. září 2014 v 17:41 | FoXx |  Photoshoots 2013
Momentálně není zrovna moc novinek, jelikož Miley nacvičuje na další část turné, ale objevila se tato outtakes gotografie z photoshootu, který minulý rok nafotila Miley společně s brianem bowenem Smithem, ale jeho účel do dopodus neznámý. Tyto fotky se mi ani moc nelíbí, možná kdyby Miley neměla ty brýle, tak by byly mhonem lepší.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bangerz Tour South America Rehearsals

2. září 2014 v 20:06 | FoXx |  Bangerz Tour Information
Další část turné "Bangerz" se odehraje v Jižní Americe a jelikož se první datum koncertů zde blíží, Miley už pilně nacvičuje. Jeden člen jejího týmu zveřejnil tuto fotografii z nácvičování s její kapelou a jsem celkem zvědavá, jestli Miley ponechá nějak původní show, nebo jestli ji předělá a přizpůsobí tamním podmínkám. Každopádně už se nemůžu dočkat (ano, říkám to jen tak, protože přidávání těch samých fotek z koncertů nesnáším) a snad se budou objevovat i nějaké candids a další věci, jako když byla Miley v Jižní Americe naposledy.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bangerz Japan Postcard #6

2. září 2014 v 15:44 | FoXx |  Photoshoots 2013
Objevila se jedná nová outtakes fotografie z photoshootu pro japonské vydání alba. V minulosti už jsme podobné fotografie viděli, vlastně je photoshoot hodně jednoduchý a všechny jsou skoro stejné, ale tato je přeci jen alespoň v rámci možností trochu odlišná. Bohužel je také nekvalitní, což mě mrzí, protože tento photoshoot je můj oblíbený. Ještě připomínám, že máte do večera čas soutěžit v giveaway, kterou naleznete pod tímto článek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: