Listopad 2014

27.11. - Fox´ series "Cause For Paws"

21. listopadu 2014 v 15:41 | FoXx |  Appearances 2014
Tento týden se začaly objevovat první informace o tom, že bude Miley hostem pořadu "Cause For Paws" televizní stanice Fox. Jedná se o pořad zaměřený na pejsky bez domova, které se snaží umístit k rodinám a většinou jsou hosty lidé, kteří se o to samé snaží v běžném životě a zřejmě proto si také vybrali Miley. Pořad má premiéru vždy na den Díkuvzdání a z příprav a natáčení se už objevily i první fotografie. Pořad uvádí Hilary Swank a tu můžete s Miley vidět na druhé fotce.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

18.11. - MAC Cosmetics And MAC AIDS Fund World Premiere Of 'It's Not Over' Film

21. listopadu 2014 v 15:22 | FoXx |  Appearances 2014

Ještě dopřidávám ony fotografie přímo z akce ´MAC Cosmetics And MAC AIDS Fund World Premiere Of 'It's Not Over' Film´, které se Miley před pár dny zúčastnila v doprovodu Patricka. Jednalo se o premiéru filmu, ve kterém byly vyprávěny tři příběhy lidí nakaždených nebo ovlivněných touto chorobou. Fotografií se neobjevily nijak hodně a většina z nich ani není moc kvalitních.

image host image host image host image host image host

19.11. - Leaving a parking lot at RivaBellarick

20. listopadu 2014 v 20:12 | FoXx |  Candids 2014
Ještě se objevily další candids fotografie, které jsou protentokrát ze včerejšího (19/11) dne. Miley byla společně s Patrickem viděna na parkovišti a zřejmě se předtím zúčastnili akce ´MAC Cosmetics And MAC AIDS Fund World Premiere Of 'It's Not Over' Film´, ze které se také objevily fotografie a ty sem přidám potom. Miley měla tmavý svetr a bundu, k tomu světlé džíny a růžové lodičky, což jí moc slušelo.

image host image host image host image host image host

18.11. - Going for some hiking with her dog & dad in Hollywood

20. listopadu 2014 v 20:02 | FoXx |  Candids 2014
Omlouvám se, že tyto nové fotografie přidávám až teď, ale dřív jsem to nestihla, protože jich je celkem dost a jsou velmi kvalitní, takže je server nechce moc nahrát. Miley byla před dvěma dny (18/11) na procházce s Mary Jane a poté se s ní vydala ještě na procházku se svým otcem Billym. Snažila se trochu zakrýt kapucou a slunečními brýlemi, ale nakonec ji paparazzi stejně všude pronásledovali.

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Take her dog for a walk around the neighborhood in Studio City

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Going for some hiking with her dad in Hollywood

Rock You Legs (Photoshoot) #2

17. listopadu 2014 v 21:54 | FoXx |  Photoshoots 2014
Konečně se objevila alespoň trochu kvalitní fotografie z propagačního photoshootu pro kampaň "Rock Your Legs". Jelikož fotografie fotil terry Richardson, tak je na nich vidět, že jsou v jeho stylu, tedy proti bílé zdi, ale narozdíl od těch ostatních se mi tato fotka a ta minulá moc líbí a Miley to tu moc sluší. Doufám, že se co nejdříve objeví více fotografií a třeba i nějaké další věci ke kampani.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16.11. - Out & About in Studio City, LA

17. listopadu 2014 v 13:49 | FoXx |  Candids 2014
Už jsem si myslela, že doba, kdy budou každý den nové candids, nenastane a ona nastala, takže už mi to přidává trochu leze krkem (samozřejmě to myslím trochu obrazně). Miley byla ještě včera (16/11) viděna ve Studio City, když šla ke svému autu. Měla na sobě puntíkaté černobílé kraťásky, pruhované tričko, bundu a sluneční brýle a moc jí to slušelo. Po dlouhé době Miley nosí outfity, které se mi vážně moc líbí.

image host image host image host image host image host

Liam about Miley in "Men´s Fitness"

16. listopadu 2014 v 22:08 | FoXx |  Articles
Po hodně dlouhé době od rozchodu Miley a Liama se Liam vyjádřil o jejich vztahu a rozchodu v rozhovoru pro časopis "Men´s Fitness", na jehož obálce se objevil. Tuto část rozhovoru jsem pro vás přeložila.

Po třech měsících se do sebe bláznivě zamilovali. Takže se dostali do časopisů a všude je pronásledovali paparazzi. "Bylo to hrozné." říká. "Je to tak trochu děsivé. Chcete mít kolem sebe pozornost kvůli tomu, co děláte, to rozhodně ano, ale nemyslím si, že by si nějaký herec přál až takovouto pozornost." Připomínám mu, že hodně lidí v Los Angeles, mnoho lidé v této restauraci (kde dělali s Liamem rozhovor) doslova křičí po pozornosti. "Mluvím o rozumných lidech." připouští a rozhlíží se kolem.

Ale ona pozornost kolem jejich vztahu byla na Hemswortha už moc, protože byl pořád spíše zvyklí na reflektory a pořád je, jak říká. Nemá rád davy, kluby a na veřejných místech je spíše tichý. "Vím, že každý takový vztah bude přitahovat hodně pozornosti, ale rozhodně jsem nechtěl nechat strach, aby za mne rozhodoval." Po třech letech se zasnoubili. Po dalších dvou vše skončilo. "Soustředila se na svou kariéru, já zase na tu mou. Na dobrém vztahu musíte hodně pracovat. V tu dobu jsme prostě museli dělat každý své věci, protože jakmile začnete dělat rozhodnutí založená a někom jiném, věci se stanou trochu podivnými." Pořád spolu mluví. "Nějaké pocity tu stále jsou. Byli jsme zasnoubení a tyto pocity jen tak nezmizí. Nevím, jestli vůbec někdy zmizí." Když si koukne zpátky, uznává, že byli nejspíše moc mladí. "Na začátku každého roku se ohlédnu do toho minulého a říkám si: ´Co sis myslel?´ Ale tenkrát se to zdálo správné."

16.11. - Outside Mr Nice Guy in West Hollywood

16. listopadu 2014 v 20:47 | FoXx |  Candids 2014
Opět tu jsou další candids Miley a Patricka a kde jinde, než před nějakou restaurací? Oba byli viděni, když odcházeli z restaurace "Mr. Nice Guy" v západním Hollywoodu a přitom se drželi za ruce. Podle několika zdrojů prý Miley někdo řekl něco nehezkého a Patrick ji hned začal bránit, což je od něj strašně hezké a Miley tento vztah moc přeju, protože se teď pořád směje a jde vidět, že je s ním šťastná.

image host image host image host image host image host

15.11. - Leaving sushi restaurant Katsuya in Brentwood

16. listopadu 2014 v 12:09 | FoXx |  Candids 2014
Ráno jsem přidávala fotografie Miley a Patricka uvnitř restaurace Katsuya a teď už se objevily i další candids, tentokrát z jejich odchodu, které jsou už o poznání kvalitnější. Jelikož byla tma, tak už bylo Miley focení trochu nepříjemné a někde si snažila schovávat obličej, ale zase na druhou stranu se snažila usmívat, když šli s Patrickem hned k autu. Miley na sobě měla bílou dlouhou mikunu, černé kalhoty, kabát a malý baťůžek Chanel spolu s čepicí. Upřímně by mě zajímalo, co si myslíte, že je lepší zkratka: Paley, Patley, Milrick, Piley nebo Matrick?

image host image host image host image host image host

15.11. - Having luch with Patrick at Katsuya Restaurant

16. listopadu 2014 v 9:17 | FoXx |  Candids 2014
Miley byla včera (15/11) společně s Patrickem viděna fanoušky, když si zrovna dávali oběd v restauraci Katsuya. Fotografie se objevily bohužel jen dvě a na jedné je vidět jen Miley, ale Miley se se všemi ochotně fotila a podle všech se pořád usmívala a zářila štěstím.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fanclubs where I am: