Liam about Miley in "Men´s Fitness"

16. listopadu 2014 v 22:08 | FoXx |  Articles
Po hodně dlouhé době od rozchodu Miley a Liama se Liam vyjádřil o jejich vztahu a rozchodu v rozhovoru pro časopis "Men´s Fitness", na jehož obálce se objevil. Tuto část rozhovoru jsem pro vás přeložila.

Po třech měsících se do sebe bláznivě zamilovali. Takže se dostali do časopisů a všude je pronásledovali paparazzi. "Bylo to hrozné." říká. "Je to tak trochu děsivé. Chcete mít kolem sebe pozornost kvůli tomu, co děláte, to rozhodně ano, ale nemyslím si, že by si nějaký herec přál až takovouto pozornost." Připomínám mu, že hodně lidí v Los Angeles, mnoho lidé v této restauraci (kde dělali s Liamem rozhovor) doslova křičí po pozornosti. "Mluvím o rozumných lidech." připouští a rozhlíží se kolem.

Ale ona pozornost kolem jejich vztahu byla na Hemswortha už moc, protože byl pořád spíše zvyklí na reflektory a pořád je, jak říká. Nemá rád davy, kluby a na veřejných místech je spíše tichý. "Vím, že každý takový vztah bude přitahovat hodně pozornosti, ale rozhodně jsem nechtěl nechat strach, aby za mne rozhodoval." Po třech letech se zasnoubili. Po dalších dvou vše skončilo. "Soustředila se na svou kariéru, já zase na tu mou. Na dobrém vztahu musíte hodně pracovat. V tu dobu jsme prostě museli dělat každý své věci, protože jakmile začnete dělat rozhodnutí založená a někom jiném, věci se stanou trochu podivnými." Pořád spolu mluví. "Nějaké pocity tu stále jsou. Byli jsme zasnoubení a tyto pocity jen tak nezmizí. Nevím, jestli vůbec někdy zmizí." Když si koukne zpátky, uznává, že byli nejspíše moc mladí. "Na začátku každého roku se ohlédnu do toho minulého a říkám si: ´Co sis myslel?´ Ale tenkrát se to zdálo správné."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fanclubs where I am: