Appearances 2014

27.11. - Fox´ series "Cause For Paws"

21. listopadu 2014 v 15:41 | FoXx
Tento týden se začaly objevovat první informace o tom, že bude Miley hostem pořadu "Cause For Paws" televizní stanice Fox. Jedná se o pořad zaměřený na pejsky bez domova, které se snaží umístit k rodinám a většinou jsou hosty lidé, kteří se o to samé snaží v běžném životě a zřejmě proto si také vybrali Miley. Pořad má premiéru vždy na den Díkuvzdání a z příprav a natáčení se už objevily i první fotografie. Pořad uvádí Hilary Swank a tu můžete s Miley vidět na druhé fotce.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

18.11. - MAC Cosmetics And MAC AIDS Fund World Premiere Of 'It's Not Over' Film

21. listopadu 2014 v 15:22 | FoXx

Ještě dopřidávám ony fotografie přímo z akce ´MAC Cosmetics And MAC AIDS Fund World Premiere Of 'It's Not Over' Film´, které se Miley před pár dny zúčastnila v doprovodu Patricka. Jednalo se o premiéru filmu, ve kterém byly vyprávěny tři příběhy lidí nakaždených nebo ovlivněných touto chorobou. Fotografií se neobjevily nijak hodně a většina z nich ani není moc kvalitních.

image host image host image host image host image host

30.10. - Interview for Viva Glam by M·A·C Cosmetics

14. listopadu 2014 v 6:46 | FoXx
Miley vytvořila kolekci dekorativní kosmetiky pro značku M.A.G. a k tomu samozřejmě patří i její propagace, takže se před dvěma týdny sešla s Carol Nogueirou a Keziah Weir, aby s nimi ohledně řtěnek udělala rozhovor. Zatím se objevily jenom tyto dvě fotografie, kde se Miley fotila v ístnosti, kde s ní rozhovor dělaly. První fotografii jsem použila na designu a ta je straší, ale druhá je nová a Miley to na obou moc sluší.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.08. - MTV Video Music Awards

25. srpna 2014 v 10:28 | FoXx
Mám tu pro vás další fotografie z udílení cen "Video Music Awards", které se konaly včera (24/8) večer. Už je nebudu dávat do zvláštních článků, ale přidám je v tomto jednom, protože je to tak asi nejlepší. První fotografie jsou přímo z předávání ceny a Miley je na hodně z nich s Jessem, ale také třeba s Katy Pery nebo Arianou Grande. Na hodně z ncih Miley také brečí a ani se jí nedivím, protože to muselo být hodně emotionální. Druhé jsou už z přehlídky vítězů, kde se byla vyfotit se svým kosmonautem za "nejlepší video roku", za nějž jí moc gratuluji. No a poslední fotografie se vám může zdát taková zvláštní, ale mělo by se jednat o portréty z cen, tedy takový menší photoshoot.

image host image host image host image host image host
Go to the gallery » Appearances » 2014 » MTV Video Music Awards - Show

image host image host image host image host image host
Go to the gallery » Appearances » 2014 » MTV Video Music Awards - Press Room

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Go to the gallery » Photoshoots » 2014 » MTV Video Music Awards - Portrait Photoshoot

24.08. - MTV Video Music Awards (Arrivals)

25. srpna 2014 v 7:43 | FoXx
A tady jsou už konečně fotografie přímo z červeného koberci, po kterém se Miley nakonec prošla. Fotografií je vážně hodně, jelikož koberec byl opravdu dlouhý a rozdělený do několika sekcí, takže jsou fotky takové různorodé. Miley pro tuto akci zvolila černý komplet od Alexandre Vauthiea a lodičky od Manolo Blahnik. I když na ní mám mnohem radši šaty, tak Miley to tady strašně moc slušelo a moc se mi líbí, že se všeude usmívá a jak vidíte z editorialu, má fotografii i s Lucy Hale.

image host image host image host image host image host

19.08. - Meeting in "My Friend´s Place" Office

20. srpna 2014 v 9:53 | FoXx
Jak už jsem psala v minulém článku, Miley navštívila "My Friend´s Place", což je oraganize bojující proti bezdomovectví malých dětí a mladých a informovala o tom na svím instagramu a dala tam i odkaz na jejich stránky, kdyby chtěl někdo také pomoci. Miley se tam vypravila naprosto nečekaně, nic nebyla oficiálně oznámeno a objevilo se pouze pár fotografií. Je na všech fotografiích strašně milá a jde vidět, že ji to zajímá a má srdce.

image host image host image host image host

27.05. - World Music Awards in Monte Carlo (Show)

28. května 2014 v 17:20 | FoXx
A konečně jsem se dostala k tomu nejhlavnějšímu článku s fotografie přímo z předávání cen. Miley byla na pódiu převzít cenu společně se svým bratrem Braisonem a cenu jí předal její kamarád Kellan Lutz. Měla na sobě stříbrné šaty od Kaufmana Franca a strašně jí to slušelo, už dlouho se mi Mileyiny oufity nelíbily tolik, jako ty na této akci. Miley vyhrálala celkem dvě ceny, za Best Pop Video a Best Female Act, za což jí moc gratuluji. Až se objeví nějaká videa, tak je přidám.

image host image host image host image host

27.05. - World Music Awards in Monte Carlo (Performance)

28. května 2014 v 17:15 | FoXx
Jak jsem psala již v minulém článku, Miley na předávání cen "World Music Awards" i vystoupila, a to s písní "Wrecking Ball". Miley na sobě měla krásné vzorované šaty od Giambattisty Valli a jako kulisu měla takový menší pokoj, na jehož stěny se promítaly různé motivy. Zatím jsem nenašla video s celým vystoupením, takže to přidám až později Vystoupení bylo hodně emotivní, což je určitě vidět i z fotografií.

imgbox imgbox imgbox imgbox

13.05. - Tish's Birthday Party in Manchester

16. května 2014 v 18:41 | FoXx
Trochu opožděně přidám ještě fotografie z oslavy narozenin Mileyiny maminky Tish, která se konala před třemi (13/5) dny v Manchesteru. Žádné kvalitní fotografie se neobjevily, spíše osobní, což je u takovéto akce pochopitelné. Předtím jsem přidávala fotografie z Mileyina příchodu do restaurace, kde se narozeniny slavily a z těchto fotek můžete vidět, že byla oslava asi hodně zábavná.

image host image host image host image host

10.05. - At G.A.Y. Night Club in London

10. května 2014 v 9:37 | FoXx
Miley má v poslední době opravdu hodně práce a včera/dnes měla jedno menší vystoupení v londýnském "G.A.Y." klubu, kde naposledy koncertovala před čtyřmi lety. Zatím se neobjevily přímo kvalitní a profesionální fotografie, ale našla jsem tyto od fanoušků a potaggované, aby tu alespoň něco bylo. První fotografie je sice ze zákulisí, ale nechtěla jsem ji dávat zbytečně do jednoho samostatného článku, navíc blog trochu zlobí, takže nikdy nevíte, jestli se vám ten článek povede zveřejnit. Na fotografiích můžete vidět, že si Miley vzala jeden nový kostým (je skoro na všech fotkách), ale měla také nějaké z turné.

image host image host image host image host

09.05. - Madam JoJo Nightclub in London

9. května 2014 v 18:42 | FoXx
Miley si po dlouhé pauze zase vyrazila do nočního klubu, kde strávila včerejší (8/5) noc a tyto fotografie jsou podle informací už z dnešního rána. Jsou sice hodně nekvalitní, ale můžete vidět, že si to tam Miley užila a v některých chvílích měla dokonce i paruku s dlouhými rudými vlasy. Je trochu škoda, že když se objevilo tolik kvalitních candids fotek, že nejsou žádné zevnitř klubu. Ještě mi zbývá přidat jedny z nich, ale udělám to až potom, protože jich je opravdu strašně moc (ano, jsem opět líná na ukládání).

image host image host image host image host

05.04. - Bangerz Tour After Party in Brooklyn

6. dubna 2014 v 17:46 | FoXx
Po koncertu v Brooklynu Miley uspořádala after party, jako vždy když koncertovala ve větších městech, a zatím se objevily pouze tyto ne moc kvalitní fotografie. Měla na sobě tmavý oufit - zřejmě nějaké šaty, které doplnila o zlaté šperky. Jinak se objevilo ještě pár dalších novinek, ale ty přidám až potom, aby tu nebylo moc článků najednou, jelikož je po dlouhé době hodně novinek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

07.03. - Bangerz Tour After Party at The Underground nightclub in Chicago

8. března 2014 v 17:41 | FoXx
Stejně jako po koncertu v Los Angeles, uspořádala Miley after party po koncertu v Chicagu, který odehrála včera (7/3). Fotek se neobjevilo zrovna moc a jsou i docela nekvalitní, ale Miley to na všech moc sluší a vypadá to, že si koncertování hodně užívá, za což jsem ráda. Novinek se objevila nějak více, než jsem původně čekala, takže mám co dělat, abych to všechno přidala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.02. - Partying at Las Vegas Nightclub

2. března 2014 v 9:24 | FoXx
Miley si před dvěma (28/2) dny zašla před vystoupením v Las Vegas do jednoho tamního nočního klubu, odkud se objevily tyto tři fotografie. Fotky jsou celkově dost nekvalitní, protože je fotili návštěvníci klubu, kteří tam Miley viděli. Miley se sama hodně fotila s přáteli a měla na sobě černou podprsenku a bíločernou mikinu, k tomu ještě černou kšiltovku. Tak a teď jsu ukládat fotky z vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama
Fanclubs where I am: