Appearences 2012

06.12. - At Stacy Barthe's Concert

3. února 2013 v 9:19 | FoXx
Minulý rok jsem vám sem dávala osobní fotky Miley se Stacy Barthe, jejíž koncert Miley 6/12 navštívila a v zákulisí se s ní vyfotila. Teď se ale objevily oficiální fotky, které nafotil v zákulisí profecionální fotograf a není na nich jen Miley a Stacy, ale také Cheyne. Myslím, že všechny ty fotky jsou strašně krásné a doufám, že je pravda, že Stacy pro Miley napsala píseň na její nové album, protože myslím, že bude určitě úžasná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

06.09. - MTV Video Music Awards - Backstage

3. ledna 2013 v 16:09 | FoXx
Možná je to náhoda, ale objevila se ještě jedna nová fotka ze zákulisí VMA a právě z této akce byly použity i fotky na minulých scanech. Miley je nafoce spolu s Macem Millerem, se kterým předávala jednu cenu. Nevím proč, ale ta fotka se mi strašně líbí, Miley je na ní taková svá a jde vidět, že jsou s Macem dobří přátelé.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

31.12. - Celebrating New Year Eve with Friends

3. ledna 2013 v 14:29 | FoXx
Nakonec se přeci jen objevila nějaká novinka, a to jedna nová fotka z oslav Nového roku, které Miley strávila s přáteli. Musím říct, že jí to tam strašně moc sluší a vidím, že si docela oblíbila legíny a úzké kalhoty. Strašně bych si přála, aby se objevilo alespoň pár candids fotek nebo něco podobného, co by nás mohlo potěšit. Kolik z vás šlo do školy už dnes? Ptám se, protože já jdu až v pondělí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.12. - Celebrating Christmas with Her Family

26. prosince 2012 v 10:09 | FoXx
Dnes jsem posbírala pár fotek z Twitteru a osobní a udělala jsem z nich toto. Miley slavila se svou rodinou Vánoce v Los Angeles, takže s Liamem do Austrálie nejela a on také v LA zůstal. Miley na sobě měla leopardí overal, který se mi na ní i docela líbí, ale podle mě mohla zvolit pro svátky něco trochu jiného. Fotek je docela hodně, tak si je užíjte a snad se jich dnes objeví ještě o něco více.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.11. - Miley´s 20th Birthday Party

19. prosince 2012 v 21:19 | FoXx
Po trochu dlouhé době se objevila jedna fotka z Mileyiny 20-té oslavy narozenin, na které je ona a asi zřejmě její narozeninový dárek. Miley své narozeniny oslavila velkou párty v Hollywoodu a docela mě udivuje, že nebyly žádné fotky a objevuje se jedna až teď. Podle zdrojů, které na Mileyině oslavě byly, řekla Miley přátelům, aby si objednali striptérky. Jde vidět, že si Mils oslavu užila. Ps: Miley o těch striptérkách napsala i na Twitter, ale vyznělo to úplně jinak, protože o tom nikdo nevěděl.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16.12. - Miley met Demi Lovato at VH1 Divas

17. prosince 2012 v 17:09 | FoXx
Miley se v zákulisí VH1 Divas setkala se svou kamarádkou Demi Lovato a někdo, kdo se děl v sále, nám je také spolu vyfotil. Všimli jste si, že Demi měla na sobě něco podobného, jako Miley? Poslední fotka je ze zákulisí a pochází z oficiálního Twitteru akce. Miley na ní tancuje Demi. Jsem strašně ráda, že jsou pořád takové skvělé kamarádky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16.12. - VH1 Divas Backstage

17. prosince 2012 v 16:19 | FoXx
Je mi docela líto, že se zatím neobjevila žádná fotka Miley s jinou celebritou, jako třeba s demi, nebo někým takovým. Fotek ze zákulisí je zatím jen pár, ale počítám s tím, že dneska asi budu jen doplňovat galerii. Jsem vážně strašně ráda, že se miley celou odbu smála.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

16.12. - VH1 Divas Arrivals

17. prosince 2012 v 15:48 | FoXx
Miley se po několika letech včera opět účastnila akce VH1 Divas, která se konala v Los Angeles. Musím říct, že čím má Miley jednodušší šaty, tím víc se mi na ní líbí a tyto nejsou vyjímkou. Tady se může podívat na fotky z Mileyna příchodu na červený koberec akce. Vážně jí to neskutečně slušelo a celá jenom zářila, za což jsem ráda, protože snad mohla na chvíli myslet na něco jiného, než je na starosti, které teď má se svými mazlíčky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15.12. - At VH1 Divas´ Bacsktage

16. prosince 2012 v 10:09 | FoXx
Miley Cyrus hodlá na akci VH1 Divas zazpívat covek k písni "Rebel Yell" od Billyho Idola. Je tedy více než jasné, že asi žádnou novou píseň nepředstaví, ale i tak se na její vystoupení moc těším. Na oficiálním Twitteru akce se také objevilo, že organizátoři už slyšeli Miley tuto píseň zpívat a říkali, že je to naprosto dokonalé a že už se na její vystoupení moc těší a také prozradili, že na jevišti budou při Mileyině vystoupení klese. Také se objevila jedna fotka ze zákulisí, takže Miley už včera na akci přiletěla, jak se Miley podepisuje. Miley na akci vystoupí dnes večer, takže fotky budou až zítra ráno (kvůli časovému posunu). Doufám, že třeba ještě dnes bude nacvičovat, nebo něco takového, aby byli nějaké fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

18.11. - Backstage At The Brodway Musical Chicago In NYC

20. listopadu 2012 v 7:19 | FoXx
Jako první novinku tu mám pár fotek ze zákulisí muzikálu "Chicago", kde hraje Mileyin táta Billy Ray a právě proto také letěla Miley s rodinou do New Yorku - aby ho podpořila. Fotky jsou moc pěkné a za chvíli přidám ještě jedny candids. Doufám, že dyž je teď Miley v New Yorku, tak bude o něco více fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.10. - Miley´s Halloween Party at The Beacher’s Madhouse #2

2. listopadu 2012 v 6:59 | FoXx
Mám tu dvě nové fotky z Mileyiny Halloweenské party, kterou pořádala 30/10. Hodně z vás včera psalo, že je klip k "Decisions" docela dost zklamal. Nevím, co jste od toho očekávali, ale mě se docela líbil, protože tam bylo spoustu záběrů, o kterých se ani nevědělo a Miley tam byla úžasná a nesmíte zapomínat, že hlavní tam byl Borgore a ne Miley, takže tam nemohla být celou dobu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.10. - Miley´s Halloween Party at The Beacher’s Madhouse

31. října 2012 v 15:49 | FoXx
Miley si tento rok velmi užívá Halloween a aby ho oslavila ve velkém stylu, uspořádala dokonce svojí vlastní party v jejím oblíbeném klubu Beacher's Madhouse. Miley se převlékla za známou zpěvačku Nicki Minaj a spolu s Denikou nám svůj kostým vyfotila. Jen pro zajímavost, její party se zúčastnili třeba Zac Efron, Victoria Justice, Ryan Rottman, Jason Earles a Alexandra Chando. Podle slov hostů, byla Mileyina party úžasná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

10.10. - City of Hope Gala - Arrivals

11. října 2012 v 10:49 | FoXx
Jak jsem psala již ráno, Miley se včera (10/10) zúčastnila slavnostního večera City of Hope a také zde vystoupila. Miley tady neskutečně září a jde vidět, že si večer určitě užila. Měla na sobě úžasné bílé šaty a přes to bílou vestu se cvoky. Musím říct, že mě výběrem docela dost překvapila, ale strašně se mi tu líbí. Za chvíli přidám i fotky z vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.09. - iHeartRadio Music Festival - Red Carpet

22. září 2012 v 8:10 | FoXx
Mám tu další fotky, které jsou už konečně z červeného koberce iHeartRadio Music Festivalu. Miley má na nich stejný outfit - dlouhou stříbrnou sukni, pásek Moschino a černý top, jako na všech předešlých. Už ani nevím, co k tomu mám všechno psát, ale asi už jsem všechno řekla v minulých článcích. Hodně z vás říká, že se vám Miley nelíbí, když se to tak vezme, možná mohla zvolit jiný top, ale mě se tu líbí. Je to už nějaká chvíle, co někde byla, takže můžeme být rádi, že se na festivalu objevila.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.09. - iHeartRadio Music Festival - Show

22. září 2012 v 7:39 | FoXx
Našla jsem ještě jednu fotku přímo ze show, která je focená asi zřejmě z přímého přenosu festivalu. Miley byla na pódiu spolu s Ryanem Lotche a předali cenu Lil Waynovi. Edit : už jsem objevila i další fotky přímo z pódia. Miley tam vypadala skvěle.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.09. - iHeartRadio Music Festival - Broadcast Room

22. září 2012 v 7:30 | FoXx
Před malou chvílí se objevila jedna fotka z "Broadcast Roomu" (něco jako Show Room na předávání cen). Miley to tam vážně neskutečně slušelo a snad se brzy začnou objevovat další, abych je mohla přidat. Na těchto fotkách můžete vidět, že Miley na festivalu udělala také rozhovor, ve kterém řekla, že budou s Liamem ještě nějaká čas pracovat, než pojedou na dovolenou. Kathy Griffin také řekla, že se jí moc líbí Mileyin účas.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.09. - iHeartRadio Music Festival - Backstage

22. září 2012 v 7:29 | FoXx
Zatím se objevily jen fotky ze zákulisí festivalu, kterých je docela dost a můžete na nich vidět Miley třeba s Gwen Stefani a raperem PSY. Upřímně musím říct, že mě Miley výběrem outfitu dost překvapila, protože jsem čekala něco úplně jiného, ale tento jí také velmi sluší. Když se mi podaří potom sehnat styl, tak vám ho sem určitě přidám.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

06.09. - MTV Video Music Awards {Auditions}

7. září 2012 v 16:10 | FoXx
Zatím jsem moc fotek Miley s jinými celebritami nenašla, jen tyto dvě s Demi a Niallem. Ta první je ze zákulisí cen.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

06.09. - MTV Video Music Awards - Show

7. září 2012 v 15:50 | FoXx
Tak, konečně jsem doma a můžu dopřidat zbytek novinek, které jsme ráno nestihla První jsou fotku z VMA, kde Miley předávala jednu s cen.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

06.09. - MTV Video Music Awards {Behind The Scene}

7. září 2012 v 6:59 | FoXx
Ještě tu mám pár prvních fotek ze zákulisí VMA. Jsou dost nekvalitní, ale ještě dnes by se měly objevit další fotky a myslím, že jich bude opravdu hodně, takže se není čeho bát.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

06.09. - MTV Video Music Awards

7. září 2012 v 6:29 | FoXx
A už tu mám konečně fotky z VMA (Video Music Awards), kterých se včera Miley zúčastnila. Fotek není mnoho, ale až se aktualizují, tak je všechny přidám. Mley měla na sobě krásné černé šaty a její účes se mi teď neskutečně líbí. Celkově Miley vypadala prostě nádherně, šaty, líčení, účes... Večer snad můžete čekat i styl.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

31.08. - At the Billy Ray Cyrus' concert in West Hollywood

5. září 2012 v 18:19 | FoXx
Jedna nová fotka s Tish a Brandi, se kterými byla Miley ke konci minulého měsíce na koncertu svého táty. Je škoda, že na fotkách není Liam.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

31.08. - At The Billy Ray Concert wit Mom and Brandi

1. září 2012 v 11:39 | FoXx
Miley byla včera večer spolu s mamkou Tish a sestrou Brandi na koncertě jejího táty Billyho Raye. Zatím se objevila pouze jedna osobní fotka, která ale není moc kvalitní, tak doufám, že jich bue víc. Moc novinek dnes není :(

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

07.07. - Miley´s New Album listening Party at Beacher's Madhouse #3

9. července 2012 v 19:41 | FoXx
Objevily se další dvě fotky z Mileyiny party, kterou pořádala v Beachers Madhouse v Los Angeles. Jak už jsem informovala, Miley zpívala účastníkům písně, aniž by je upozornila, že se jedná o její novou hudbu.

imagebam.com imagebam.com

07.07. - Miley´s New Album listening Party at Beacher's Madhouse #2

8. července 2012 v 16:24 | FoXx
Objevila se další fotka z Mileyiny párty, která se konala včera (7/7) v Beachers Madhouse v Los Angeles. Miley na párty podle infa zpívala návštěvníkům písně ze svého nového alba. Doufám, že se objeví i nějaké video.

imagebam.com
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: