Articles

Liam about Miley in "Men´s Fitness"

16. listopadu 2014 v 22:08 | FoXx
Po hodně dlouhé době od rozchodu Miley a Liama se Liam vyjádřil o jejich vztahu a rozchodu v rozhovoru pro časopis "Men´s Fitness", na jehož obálce se objevil. Tuto část rozhovoru jsem pro vás přeložila.

Po třech měsících se do sebe bláznivě zamilovali. Takže se dostali do časopisů a všude je pronásledovali paparazzi. "Bylo to hrozné." říká. "Je to tak trochu děsivé. Chcete mít kolem sebe pozornost kvůli tomu, co děláte, to rozhodně ano, ale nemyslím si, že by si nějaký herec přál až takovouto pozornost." Připomínám mu, že hodně lidí v Los Angeles, mnoho lidé v této restauraci (kde dělali s Liamem rozhovor) doslova křičí po pozornosti. "Mluvím o rozumných lidech." připouští a rozhlíží se kolem.

Ale ona pozornost kolem jejich vztahu byla na Hemswortha už moc, protože byl pořád spíše zvyklí na reflektory a pořád je, jak říká. Nemá rád davy, kluby a na veřejných místech je spíše tichý. "Vím, že každý takový vztah bude přitahovat hodně pozornosti, ale rozhodně jsem nechtěl nechat strach, aby za mne rozhodoval." Po třech letech se zasnoubili. Po dalších dvou vše skončilo. "Soustředila se na svou kariéru, já zase na tu mou. Na dobrém vztahu musíte hodně pracovat. V tu dobu jsme prostě museli dělat každý své věci, protože jakmile začnete dělat rozhodnutí založená a někom jiném, věci se stanou trochu podivnými." Pořád spolu mluví. "Nějaké pocity tu stále jsou. Byli jsme zasnoubení a tyto pocity jen tak nezmizí. Nevím, jestli vůbec někdy zmizí." Když si koukne zpátky, uznává, že byli nejspíše moc mladí. "Na začátku každého roku se ohlédnu do toho minulého a říkám si: ´Co sis myslel?´ Ale tenkrát se to zdálo správné."

Golden Point "Rock You Legs" Advertisement

14. listopadu 2014 v 15:49 | FoXx
Určitě jste již slyšeli o kampani "Rock You Legs", jejíž tváří se stala právě Miley a natočila pro ni reklamu, tu můžete najít pod textem (a nahoře v editorialu můžete vidět jednu fotografii z photoshootu pro kampaň). Mně samotné dalo trochu práce najít, o co se vlastně jedná, takže jsem se rozhodla udělat takový úvodní článek, ve kterém vám to vysvětlím. Firma "Golden Point" rozjela právě tuto kampaň a jedná se o reklamu na novou řadu punčocháčů beze švů - proto má Miley na sobě v reklamě pouze punčocháče. Samozřejmě s Miley nenatočili pouze reklamu, ale i reklamní photoshoot, jehož zveřejnění se v brzké době očekává a jsem zvědavá, jak to bude vypadat, protože Miley v poslední době rozjela opravdu hodně nových projektů, do kterých se v minulosti nepouštěla.

Miley on who she is off stage and on messing with people’s perception of her

30. srpna 2014 v 13:10 | FoXx
Na bulvární stránce JustJared, která zveřejnila i kvalitní fotografie z tohoto čísla, se objevil zřejmě malý kousek rozhovoru pro "V Magazine", kde Miley mluví o myšlení lidí a o tom, že ji vlastně vůbec neznají. Přeložila jsem pro vás pár vět, které se zatím objevily a snad se brzy objeví i nějaké další a bude to tak na kousky, protože překládat to pak celé, a že to bude nejspíš dlouhý rozhovor, je teror.

O tom, kdo je mimo vystoupení: "Vím, že nejsem nějaká přihlouplá kreatura. Prostě vím, že nejsem. Jsem víc, než někdo, kdo jde a kroutí na jevišti zadkem."

O zahrávání si s představami lidé o tom, kdo je: "Myslím, že je to celkem vtipné zahrávat si s lidmi a štvát je, protože jsem ve skutečnosti hodně klidná a je vtipné sledovat svět jak se vytáčí kvůli věcem, které jsou tak nepodstatné."

Miley reveals inspiration for MTV VMAs Surprise

26. srpna 2014 v 19:33 | FoXx
Miley v jednom z rozhovorů na "VMA" mluvila také o tom, jak si předtím vůbec neuvědomovala svou sílu ovlivňovat lidi a použít ji k dobrým úmyslům, také prozradila, že se bála někomu o jejím plánu s Jessem říci, protože si myslela, že by se ji stažili zastavit a že jediný člověk, který o tom věděl, byl její kamarád Juicy J.

"Prostě jsem si neuvědomila svůj postoj, neuvědomila jsem si svou sílu. Myslím, že jsem si to opravdu uvědomila až po loňském ´VMA´, jelikož je tu něco speciálního a je jen málo lidí, kteří poznají, že nezáleží na tom, co dělám, prostě se o tom bude mluvit. Určitý časový úsek. Budu na obálce všeho a nebudu to schopna zastavit. Bude se o tom mluvit, takže co je to téma, o kterém chci, aby se mluvilo? Když mi byla dána tato možnost promluvit, možnost reputace, možnost postoje a tato obrovská příležitost mluvit právě teď k mladým lidem v Americe, co jim hodlám říci? Protože si už nemyslím, že jim chci říci to, co minulý rok."

Celebrities showing up support to Miley and donating to "My Friend´s Place"!

26. srpna 2014 v 18:58 | FoXx
O Mileyně počinu na nedělních "Video Music Awards" mluvily i některé celebrity na svém Twitteru a snažily se tak popořit Mileyinu kampaň na pomoc mladistvím bez domova. Hodně z nich Miley vyjádřily poctu za to, co pro Jesseho udělala a zdá se mi, že i hodně lidí teď začalo vnímat Miley úplně z jiného úhlu, jelikož si uvědomili, jaká opravdu je. Jak jsem slibovala už ráno, ale neměla jsem bohužel možnost ani čas udělat editorialy, přidám ještě nějaké články s novinkami, hlavně rozhovory, ale také s fotkami.

"Vážně se mi líbí to, co včera večer na udělala Zjistěte, o čem je & podpořte tuto kampaň: "

Miley in a recent interview on why she doesn't like walking the red carpet

23. srpna 2014 v 11:53 | FoXx
Miley v nedávné době uskutečnila několik rozhovorů v zákulisí svého turné, jeden pro Seven Shark a druhý pro Telenoche (chtěla bych je přidat, ale zatím ani jeden z nich není na YouTube). V jednom z nich prozradila, proč nerada chodí po červených kobercích a právě tomuto koberci by se měla vyhnout i na letošních "Video Music Awards", kde by se měla objevit a možná předat cenu.

"Můj problém s chozením po červeném koberci je takový, že blbý paparazzi stojí na jeho druhé straně a pokřikují na mě, abych jim zapózovala a to na mě působí tak, že se mi chce zvracet, protože je to tak strašně ponižující a cítím se potom jako nějaká atrakce!"

Miley will be on Chelsea Lately Show, August 26th!

21. srpna 2014 v 9:49 | FoXx
Podle nejnovějších informací bude Miley hostem v končící "Chelsea Lately Show", ve které se v minulosti už objevila. Tato talk show bohužel na obrazovkách končí, a tak si Chelsea na konečnou sezónu zve různé celebrity a mezi nimi by měla být i Miley. Přesněji by se tam měla objevit již za pět dní - 26. sprna. Pokud je to pravda, tak se už nemůžu dočkat, co si Miley vezme na sebe a strašně se těším na fotky, protože už dlouho nikde nebyla.

Miley Cyrus gets comic book treatment from Bluewater Productions

16. srpna 2014 v 22:00 | FoXx
Jistě všichni, nebo alespoň většina, znáte komiksy od firmy "Bluewater Productions", které nesou název "Fame". Na jejich obálky se dostalo už mnoho celebrit se svými vlastními příběhy a teď se tvůrci rozhodli udělat i jeden s Miley. Podle dostupných informací jeho vydání již proběhlo a cena speciální edice je $9.99, zatímco klasický komiks stojí jen $3.99. Podařilo se mi sehnat pár stránek na ukázku, které máte dole. Komiks je trochu i pohledem do Mileyiny minulosti a řeší se v něm její proměna.

image host image host image host image host

Meet Miley´s pig Bubba Sue!

13. srpna 2014 v 16:38 | FoXx
Jak už říká nadpis, Miley si pořídila další zvířátko, ale tentokrát se nejedná o pejska, ale o malé prasátko, které nese jméno Bubba Sue. Miley si ho nejspíše pořídila před pár dny, protože první fotku s ním zveřejnila před dvěma. Nemůžu si pomoc, ale Bubba Sue je úplně strašně roztomilé a hned bych si ho pořídila taky. Docela by mě zajímalo, jak bude nakonec velké, protože teď je opravdu malinké.

Miley will attend Barack Obama's HIV/Aids event at White House

27. července 2014 v 9:37 | FoXx
Podle informací, které se včera večer objevily, by se Miley měla zúčastnit akce "HIV/Aids event" v Bílém domě naplánované na 28. srpna, kterou pořádá americký prezident Barack Obama za účelem podpory lidí nakažených touto nemocí. Zatím se neví nic bližšího a pokud je to pravda, tak už se vážně nemůžu dočkat, protože Miley dlouho nikde nebyla.

Miley talking about Barbala Palvin and vice versa

25. července 2014 v 16:46 | FoXx
Miley před pár dny pořádala pro několik svých přátel takovou schůzku, kde diskutovali o možnostech pro nový videoklip k písni "4x4" a mezi nimi byla i modelka Barbara Palvin, se kterou si teď Miley hodně píše skrze Instagram. Vypadá to, že se Miley s Barbarou spřátelila a rozumí si, což je podle mého jen dobře a doufám, že se v budoucnu dočkáme více společných fotek a třeba s Miley i někam zajdou. Dole naleznete pár popisů, které Miley a barbara přidala ke společných fotografiím.

"Žádná noví přátelé?! PSHHH 🌈👯👅 @realbarbarapalvin"

Information about new music video for "4x4"

22. července 2014 v 11:09 | FoXx
Miley podle prozatím nepotvrzených informací pomalu začíná s přípravami na natáčení k novému singlu, kterým se má stát píseň "4x4". Dnes se objevila informace, že Miley mohla včera (21/7) natáčet v poušti, odkud se objevila i jedna fotografie (na editorialu), ale tyto informace bychom měli brát s rezervou. Premiéra vodeklipu je prý naplánována na začátek příštího měsíce.

Liam Hemsworth Raves About Miley Cyrus: We'll "Always Be Best Friends"

8. července 2014 v 9:40 | FoXx
Objevila se jedna "bulvární" informace, která, jak jste nejspíše poznali už z editorialu, se týká Liama. Podle zdroje "Page Six" byl Liam minulý týden na večeři s přáteli v restauraci ´Puny in Portofino´ a při této příležitosti řekl, že on a Miley bude vždy nejlepší přátelé a že na sebe mají opravdu silné vazby. K článku je dokonce i jedno shrnucící video, na které se můžete podívat zde.

Miley Cyrus Bangerz Tour Special on NBC

1. července 2014 v 20:11 | FoXx
Na začátku minulého měsíce Miley vystoupila se svým turné ve Španělsku. Jeden koncert odehrála v Madridu a právě ten byl také zaznamenáván. Bohužel to nebyl záznam pro oficiální DVD, ale pro speciální vysílání stanice NBC, která již za pět dní (6/7) odvysílá záznam Mileyina koncertu. Zřejmě by se mělo jednat o záznam koncertu a možná také nějaké exkluzivní záběry ze zákulisí a podobné věci. Sama jsem na to moc zvědavá, jelikož oficiální DVD bohužel nevýjde, ale objevil se k tomuto záznamu dokonce i trailer.

Miley´s house in Los Angeles was robbed again!

3. června 2014 v 7:12 | FoXx
Možná si někteří pamatujete, že jsem vás před docela dlouhou dobou informovala o tom, že Miley vykradli. Bohužel se to opět stalo minulý pátek a tentokrát neodcizili pouze její šperky a rodinné věci, ale také její auto. Miley v té době byla na turné, takže byl dům opuštění, ale zase je na druhou stranu dobře, že v něm nebyla. Podle informací se tímto případem policie dále zabývá, ale není nijak blíže k chycení pachatele. Je mi Miley vážně líto, protože to už je sa snad potřetí v rozmezí roku, co ji vykradli a navíc ji ukradli věci,které pro ni mají citovou hodnotu a nemůže je dostat zpět.

UK Cosmopolitan with Miley won The PPA Awards!

30. května 2014 v 15:55 | FoXx
Britský "Cosmopolitan" s Miley na obálce vyhrál soutěž o "Nejlepší obálku roku" v PPA Awards. Miley se na obálce časopisu objevila minulý rok v prosinci a anfotila pro něj také photoshoot. Na celý list výherců se můžete podívat na oficiálních stránkách. Moc Miley k výhře gratluji a doufám, že se brzy dočkáme další obálky s ní a třeba i nového photoshootu, jako byly ty dva předchozí!

Miley becomes the first artist who has 3 videos pass 400 million views on Vevo!

21. května 2014 v 12:53 | FoXx
Miley se před pár dny stala na kanálu Vevo prvním umělcem, jehož tři různá videa překonala 400.000.000 zhlédnutí. Jedná se o videoklipy k písním: "Party In The USA", "We Can´t Stop" a "Wrecking Ball". Moc Miley k úspěchu gratuluji a také se objevila informace že Miley začne natáčet nové hudební video pro její nadcházející singl "4x4", až přijede zpět do USA.

About cancelled Vogue shoot from 2013

18. května 2014 v 17:16 | FoXx
Možná si ještě někteří z vás ještě pamatují, že jsem v září minulého roku přidávala jednu fotografii ze zákulisí neznámého photoshootu, o kterém jsme se nikdy nedozvěděli, pro jaký časopis byla nafocena - tedy až doteď. Podle nejnovějších informací se jedná o photoshootu pro známý časopis "Vogue", kde měli s Miley otisknout i rozhovor, ale kvůli jejímu loňskému vystoupení na VMA toto vydání zrušili a Mileyinu část nahradili něčím jiným. Jak to tak vypadá, tak bychom se někdy v budoucnu toho photoshootu mohli ještě dočkat, jelikož po nějaké době se vždy nové outtakes objeví a jsem zvědavá, jestli se těchto někdy vážně dočkáme.

Interview with Ryan Seacrest (Part II)

8. května 2014 v 16:48 | FoXx
Před týdnem jsem sem přidávala první přeloženou část rozhovoru z rádiového pořadu "On Air with Ryan Seacrest" a teď tu pro vás mám další část. Původně jsem myslela, že rozhovor dopřeložím, ale nakonec bude na tři (snad jenom) části. No a více novinek už dnes není, možná se nějaké objeví ještě později.

+ Jsi už zcela v pořádku, nebo se ještě částečně zotavuješ z té alergické reakce na antibiotika, co ti dali?
Miley: Nejhorší na tom bylo, že uplyno pět až sedm dní, než jsem si to uvědomila. Může se to ještě během necelého měsíce vrátit, vážně nevím, ale trochu se bojím, snažím se pracovat opatrně, ale jsem už v pořádku. Konečně se můžu z hluboka nadechnout. Ani jsem nevěděla, že jsem na něco takového alergická.

+ Takže jsi dostala nadměrné množství antibiotik, nebo co se vlastně stalo?
Miley: Myslím, že za to upřímně nikdo nemůže. Takové věci se stávají, nevěděla jsem, že jsem na to alergická a je klidně možné, že se něco popletlo. Už si ale nemůžu příště dovolit si toho sedm dní nevšímat, bylo to vážně hodně bláznivé. Probudila jsem se v tourbuse a nemohla jsem dýchat, moje kůže se zdála zvláštní a myslela jsem, že začínám bláznit. Vzali mě zpátky do nemocnice a moje máma to brala hodně vážně, protože když máte pět dětí, tak víte moc dobře, co je důležité a co ne. Vlastně když byla mamka malá, tak se jí stalo něco podobného a je to vážně děsivé. Strašně jsem se chtěla vrátit na turné, i když mě převezli domů, nemohla jsem to tam vydržet. V nemocnici to bylo jako v letadle, pořád mě někam převáželi a nesnášela jsem to. Popravdě jsem po nějaké době chtěla zpátky na ambulanci, protože tam byl klid.

“Beach Weekend” real demo or a false record?

8. května 2014 v 13:38 | FoXx
Před několika dny byla na internetu zveřejněna nahrávka písně "Beach Weekend". Podle zdroje, který ji zveřejnil, se jedná o staré demo pro úplně první album Hanny Montany, které ale nikdy nevyšlo. Uvedl také, že ho Miley nahrála ve svých patnácti letech a jedná se pouze o demo, které není nijak upraveno. Píseň si můžete poslechnout zde. Také se hodně diskutuje o tom, zda-li se jedná opravdu o demo k Hanně Montaně, které Miley nahrála, protože její hlas moc nesedí a navíc Mileyin tým se podle informací únikem této písně vůbec nezajímá.

Miley Cyrus First Act Confirmed For Capital Summertime Ball Line-Up 2014

7. května 2014 v 20:46 | FoXx
Rádio ´Capital FM´ s Miley natočilo rozhovor, ve kterém exkluzivně potvrdila, že vystoupí na akci "Capital Summertime Ball 2014", která se bude konat 21. června na stadionu Wembley, koncert tedy odehraje po skončení evrospké části turné "Bangerz" a mezi náhradními termíny pro dva zrušené koncerty. Miley v rozhovoru řekla: "Je to velmi kultovní místo a bude pro mě bláznivé na něm vystoupit." Rozhovor poskytla před koncertem v Londýně a pokud se na něj chcete podívat, tak stačí kliknout na odkaz níže. Už se nemůžu dočkat, až Miley na festivalu vystoupí, jsem moc zvědavá, jak bude vystoupení koncipované.

Interview with Ryan Seacrest (Part I)

1. května 2014 v 10:21 | FoXx
Miley před pár dny poskytla telefonní rozhovor v pořadu jejího kamaráda "On Air with Ryan Seacrest", kde mluvila převážně o její hospitalizaci a také turné. Přeložila jsem pro vás zatím první část, myslela jsem sice, že to zvládnu celé, ale z odposlechu to není zrovna jednoduché a rozhovor má kolem deseti minut, takže druhou část dopřeložím a přidám ji někdy potom.

Ryan: Máme tu na telefonu Miley Cyrus. Ahoj Miley, jak je ti?
Miley: Je mi dobře, mnohem lépe, než předtím. Zase bych moc ráda jela koncertovat, ale nemám nejmenší ponětí, kdy to bude možné. Snad to chápete...

Ryan: Dělali jsme si starosti. Vraťme se tedy do chvíle, kdy jsi byla poprvé hospitalizována, co se vlastně stalo?
Miley: V podstatě jsem onemocněla, když jsem byla na cestách. Nedá se to srovnat s ničím, co se mi stalo předtím, ale nechtěla jsem to nijak dramatizovat, tak jsem dostala nějaké léky a potom jsem šla koncertovat a snažila jsem se to zakrýt, abych vypadala v pořádku. Bylo to asi něco jako chřipka a potom mi na to dali ty léky a několik dní to vypadalo, že bude všechno v pořádku, ale šestý den jsem se vzbudila a byla jsem zase nemocná, nezvládla jsem oběd, bylo to docela děsivé, protože když jste alergičtí na něco, o čem ani nevíte a celé dny sami sobě tu látlu podáváte, tak je to vážně hodně děsivé. Chtěla jsem to mít za sebou, takže jsem šla do nemocnice a myslela jsem, že se to snad za den spraví, takže jsem jim řekla, že musím na koncert, ale to ráno jsem se vzbudila a byla jsem na tom hrozně, takže jsem šla zase do nemocnice a poté z ní zase odešla, protože jsem musela pokračovat v koncertování. Seděla jsem někde v koutě a zase se mi začala projevovat alergická reakce a myslela jsem jen na to, že se mi to děje znova a že budu muset zase do nemocnice a pak jsem prosila doktory, aby mě pustili, protože jsem musela na další koncert. Nikdy předtím jsem si nemyslela, že bych se mohla na něčem takovém tolik zaseknout a nemoci pokračovat dál.

TIME 100 MOST INFLUENTIAL PEOPLE - Miley Cyrus: The Pop Provocateur

26. dubna 2014 v 9:32 | FoXx
Časopis "Time" (obálku přímo tohoto čísla máte zmenšenou v editorialu) zveřejnil seznam sta nejvlivnějších lidí a samozřejmě mezi nimi nesměla chybět naše Miley, kterou v časopisu tak trochu "ohodnotila" její teta Dolly Parton. Jinak Miley je podle potvrzených informací už doma z nemocnice, kde odpočívá a také tak trochu už začala nanovo pracovat, ale o tom až v příštím článku.

"Kdybych nevěděla, jak chytrá a talentovaná Miley je, tak bych se o ní nejspíše bála, ale viděla jsem ji vyrůstat, takže se nebojím. Ví, co dělá. Byla velmi pyšná na svou práci v Hanně Montaně, ale v tom bodě by ji lidé nechali a už by se o ni nezajímali. Cítila se přitom nesvá a utisková, takže si uvědomila, že musí udělat něco drastického. A taky to udělala. Určila si body, určila si, jaká chce být a dalo ji to mnohem větší sílu. ´Wrecking Ball´ je úžasná píseň. Celé její album je skvělé. Takže doufám, že teď bude trochu odpočívat a ukáže světu, jak moc talentovaná je. Protože tahle holka umí skládat, umí zpívat, je chytrá a nemusí být zase tak radikální, ale budu její rozhodnutí respektovat. Dělala jsem to svým způsobem, tak proč by ona nemohla tím svým?"

Liam Hemsworth got in touch with Miley Cyrus after she was hospitalized

23. dubna 2014 v 8:57 | FoXx
Miley by podle nejnovějších informací měla být momentálně doma a odpočívat kvůli zotavování. Objevila se ale i informace, že měl Liam o Miley strach, když se dozvěděl, že byla převezena do nemocnice a snažil se zjistit, jak na tom je a jak sama Miley před nějakou dobou uvedla, pořád jsou v kontaktu jako přátelé. Úryvek dole je ze zdroje "ShowBizSpy", který jim řekl nějaký "zdroj".

"Liam má o Miley stále starost. Hodně se bál, když zjistil, že byla Miley hospitalizována, takže se s ní spojil, aby zjistil, jak na tom je... Už sice nejsou pár, ale stejně chce pořád ěvdět, jestli je Miley v pořádku."

Where did Moonie go?

19. dubna 2014 v 12:34 | FoXx
V celém tom zmatku s Mileyinou hospitalizací jsem úplně zapomněla na tento článek, který jsem chtěla napsat už před několika dny. Možná jste si všimli, i když ona teď Miley nikam nechodí, že už nevídáme fotky s Moonie. Důvodem je to, že Miley ještě nebyla emocionálně připravená na nového pejska a jak sama napsala, tak se o Moonie bála, protože byla malinká a nechtěla, aby se jí stalo něco podobného, jako Floydovi. Proto se rozhodla dát Moonie kamarádce její mamky Katherine Musso (určitě vám to jméno něco říká), která má pár dalších štěňátek, takže se Moonie nebude cítit osaměle. Nahoře na editorialu ji můžete vidět (úplně vpravo) v jejím novém domově.
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: