Candids 2014

19.11. - Leaving a parking lot at RivaBellarick

20. listopadu 2014 v 20:12 | FoXx
Ještě se objevily další candids fotografie, které jsou protentokrát ze včerejšího (19/11) dne. Miley byla společně s Patrickem viděna na parkovišti a zřejmě se předtím zúčastnili akce ´MAC Cosmetics And MAC AIDS Fund World Premiere Of 'It's Not Over' Film´, ze které se také objevily fotografie a ty sem přidám potom. Miley měla tmavý svetr a bundu, k tomu světlé džíny a růžové lodičky, což jí moc slušelo.

image host image host image host image host image host

18.11. - Going for some hiking with her dog & dad in Hollywood

20. listopadu 2014 v 20:02 | FoXx
Omlouvám se, že tyto nové fotografie přidávám až teď, ale dřív jsem to nestihla, protože jich je celkem dost a jsou velmi kvalitní, takže je server nechce moc nahrát. Miley byla před dvěma dny (18/11) na procházce s Mary Jane a poté se s ní vydala ještě na procházku se svým otcem Billym. Snažila se trochu zakrýt kapucou a slunečními brýlemi, ale nakonec ji paparazzi stejně všude pronásledovali.

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Take her dog for a walk around the neighborhood in Studio City

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Going for some hiking with her dad in Hollywood

16.11. - Out & About in Studio City, LA

17. listopadu 2014 v 13:49 | FoXx
Už jsem si myslela, že doba, kdy budou každý den nové candids, nenastane a ona nastala, takže už mi to přidává trochu leze krkem (samozřejmě to myslím trochu obrazně). Miley byla ještě včera (16/11) viděna ve Studio City, když šla ke svému autu. Měla na sobě puntíkaté černobílé kraťásky, pruhované tričko, bundu a sluneční brýle a moc jí to slušelo. Po dlouhé době Miley nosí outfity, které se mi vážně moc líbí.

image host image host image host image host image host

16.11. - Outside Mr Nice Guy in West Hollywood

16. listopadu 2014 v 20:47 | FoXx
Opět tu jsou další candids Miley a Patricka a kde jinde, než před nějakou restaurací? Oba byli viděni, když odcházeli z restaurace "Mr. Nice Guy" v západním Hollywoodu a přitom se drželi za ruce. Podle několika zdrojů prý Miley někdo řekl něco nehezkého a Patrick ji hned začal bránit, což je od něj strašně hezké a Miley tento vztah moc přeju, protože se teď pořád směje a jde vidět, že je s ním šťastná.

image host image host image host image host image host

15.11. - Leaving sushi restaurant Katsuya in Brentwood

16. listopadu 2014 v 12:09 | FoXx
Ráno jsem přidávala fotografie Miley a Patricka uvnitř restaurace Katsuya a teď už se objevily i další candids, tentokrát z jejich odchodu, které jsou už o poznání kvalitnější. Jelikož byla tma, tak už bylo Miley focení trochu nepříjemné a někde si snažila schovávat obličej, ale zase na druhou stranu se snažila usmívat, když šli s Patrickem hned k autu. Miley na sobě měla bílou dlouhou mikunu, černé kalhoty, kabát a malý baťůžek Chanel spolu s čepicí. Upřímně by mě zajímalo, co si myslíte, že je lepší zkratka: Paley, Patley, Milrick, Piley nebo Matrick?

image host image host image host image host image host

15.11. - Having luch with Patrick at Katsuya Restaurant

16. listopadu 2014 v 9:17 | FoXx
Miley byla včera (15/11) společně s Patrickem viděna fanoušky, když si zrovna dávali oběd v restauraci Katsuya. Fotografie se objevily bohužel jen dvě a na jedné je vidět jen Miley, ale Miley se se všemi ochotně fotila a podle všech se pořád usmívala a zářila štěstím.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

14.11. - Miley leaving Patricks’s apartment

15. listopadu 2014 v 8:40 | FoXx
Miley byla včera (14/11) viděna, jak opouští Patrikův byt a u jejího auta ji zastihli paparazzi. Je škoda, že nezachytili Paley, ale tak nemůžeme mít pořád jen cucmací fotečky. Tyto fotografie jsou sice jen čtyři, ale Miley to na nich strašněsluší, ještě jak se šla trochu projít dál od auta, aby si ji mohli vyfotit a je na ni vidět, že je šťastná a paparazzi už nijak extra neřeší. Měla na sobě džínový overal, pod ním černé tričko a legíny a samozřejmě měla také sluneční brýle.

image host image host image host image host imagebam.com

13.11. - At USC football game at the Memorial Coliseum in Los Angeles

14. listopadu 2014 v 15:43 | FoXx
Už ráno jsem se snažila mermomocí přidat tyto poslední candids, ale blog se prostě rozhodl, že mi ten návrat osladí, takže i když jsem se snažila, jak jsem mohla, tak se mi to nepovedlo. Miley byla tedy včera (13/11) společně s Patrickem na fotbalovém zápasu v Los Angeles. Ráno se objevily pouze fotografie od fanoušků, které byly celkem nekvalitní, ale teď už máme i profesionální fotografie. Miley na sobě měla černý svetr, džínové kraťásky a také fotbalového kulicha. S Patrickem jí to moc slušelo a na hodně fotkách se usmívá, takže si to zřejmě moc užívala.

image host image host image host image host imgbox

12.11. - Out and about with Patrick Schwarzenegger in Los Angeles

14. listopadu 2014 v 6:57 | FoXx
Před dvěma (12/11) dny si Miley společně s Patrickem začla do divadla, byla tam s nimi zřejmě i jejich přátelé a něktzeré zdroje dokonce uvádí, že i rodina, a paparazzi je zachytili před divadle a také ještě při příjezdu, ale fotografie z příjezdu nejsou ani moc kvalitní. Musím říct, že to Miley s Patrickem moc sluší, i když se o jejich vztahu hodně spekuluje, ale Miley se všude směje a je ní vidět, že je šťastná, takže jí to moc přeju.

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Out and about with Patrick Schwarzenegger in Los Angeles

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » At Still Alice screening and Q&A at Egyptian Theatre in Hollywood

06.09. - Out & About in New York City

7. září 2014 v 10:24 | FoXx
Miley včera (6/9) odpoledne dorazila do New Yorku a paparazzi ji vyfotili, když šla zrovna do svého hotelu a poté večer, když bya někde v New Yorku, podle mého názoru když šla na Wang party. Miley měla také ještě nějaké povinnosti ohledně nového vydání "V Magazine", takže měla v New Yorku celkem na pilno. Na prvních fotkách měla pruhovaný černobílý top a k němu červené poholdné kalhoty a na druhých měla kostičkovaný top a černé kalhoty. Omlouvám se za kvalitu těch druhých fotografií, ale lepší jsem zatím ještě nesehnala.

image host image host image host image host image host
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Arriving at her hotel in New York City

image host image host image host image host imagebam.com
Go to the photogallery » Candids » 2014 » Out & About in New York City

03.09. - At a gas station in Los Angeles

5. září 2014 v 7:04 | FoXx
Miley byla před dvěma (3/9) dny vyfocena fanoušky na jedné čerpací stanici v Los Angeles, kde se večer zastavila pro benzín. Fotografie jsou bohužel pouze dvě a jedna je ještě k tomu ořezaná, protože se na ní Miley fotila s fanouškem. Měla na sobě puntíkatou košili, kostkovaný kabát a samozřejmě nemohly chybět ani sluneční brýle. Jak už jsem vás informovala, Miley momentálně nacvičuje na další část svého turné, takže není zas moc novinek.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.08. - Out with Douglas Booth and rest of her friends in Soho House Private Club in Lost Angeles

31. srpna 2014 v 9:30 | FoXx
Miley si před dvěma (29/8) dny zašla společně v doprovodu kamarádů do soukromého klubu "Soho House". Když odjížděla, tak ji vyfotografovali paparazzi a, jak to v poslední době bývá, fotografie jsou celkem nekvalitní. Můžete si všimnout, že tam s Miley byl i její bývalý herecký kolega Douglas Booth. Miley na sobě měla stejnou košili jako na finále Chelsea Lately a přidala k tomu i stejně vzorovanou sukni. Upřímně se mi to k ní moc nehodí.

image host image host image host image host image host

26.08. - At Firefly restaurant in Studio City

28. srpna 2014 v 18:36 | FoXx
Miley si zřejmě po vystoupení (26/8) v Chelsea Lately Show zašla na večeři do restaurace "Firefly" ve Studio City, kde se také setkala s přáteli Cheynem a Denikou a také její manažerkou. Měla na sobě vzorovanou černobílou košili, stejnou jako v zákulisí pořadu, a džínové kraťasy. Fotografie jsou většinou focené z dálky a nejsou ani nijak kvalitní, protože už byla tma, ale jsem strašně ráda, že se Miley po tak dlouhé době opět viděla s Denikou a snad to mezi sebou alespoň trochu urovnaly.

image host image host image host image host image host

25.08. - Having lunch at Kiwami sushi in Studio City

26. srpna 2014 v 7:14 | FoXx
Miley si den (25/8) po předávání "Video Music Awards" zašla na oběd do sushi restaurace "Kiwami", před níž ji také vyfotografovali paparazzi. Ve stejné restauraci byla i tři dny předtím a tady je zrovna, když přijela se svým Porsche a dávala dýško. Měla na sobě modročernou blůzu s modrými rukávy a džínové kraťásky, všechno to doplnila ještě troch výstředními modrými slunečními brýlemi, které se mi na ni moc líbily. Dnes se objevilo celkem dost novinek, takže se můžete těšit na aktualizace.

image host image host image host image host image host

23.08. - Leaving Sushi Restaurant in Los Angeles

25. srpna 2014 v 7:23 | FoXx
Ještě předtím, než přidávám fotografie z "Video Music Awards" tu mám nejnovější candids fototgrafie ze soboty (23/8), kdy paparazzi zachytili Miley, jak odchází ze sushi restaurace v Los Angeles. Fotografie jsou bohužel celkem nekvalitní, protože už byl večer a navíc si miley snažila zakrývat před blesky foťáků obličej, což se jí nedivím, protože to musí být pěkně nepříjemné.

image host image host image host image host image host

06.08. - Leaving her hotel in New York City

12. srpna 2014 v 19:51 | FoXx
Konečně jsem dopřidala všechny candids fotografie Miley z New Yorku a zítra dopřidám zbytek novinek. Tyto fotky jsou z odchodu z hotelu, byly vyfoceny před šesti dny. Miley na sobě měla khaki kalhoty, bílé tričko, čepici a sluneční brýle, aby se chránila před fotografi. Ještě mi zbývá rozřezat design a potom ho nastavit, tak doufám, že se vám bude líbit.

imgbox imgbox imgbox imgbox

06.08. - Leaving Sing Sing Karaoke Bar in New

12. srpna 2014 v 19:32 | FoXx

image host image host image host image host

05.08. - Leaving her hotel for partying in New York City

12. srpna 2014 v 19:25 | FoXx

image host image host image host image host

05.08. - Leaving her hotel in New York City

12. srpna 2014 v 19:24 | FoXx

image host image host image host image host

04.08. - Leaving her hotel in New York City

12. srpna 2014 v 19:16 | FoXx

image host image host image host image host

03.08. - Leaving the Nobu restaurant in Manhatta

12. srpna 2014 v 18:52 | FoXx

image host image host image host image host

03.08. - Leaving her hotel in New York City

12. srpna 2014 v 18:50 | FoXx

image host image host image host image host

02.08. - Out and about in Philadelphia

12. srpna 2014 v 18:38 | FoXx

image host image host image host image host

02.08. - Arriving back at her hotel in Philadelphia

12. srpna 2014 v 18:35 | FoXx

image host image host image host image host

02.08. - Leaving her hotel in New York City

12. srpna 2014 v 18:34 | FoXx

image host image host image host image host
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: