Candids 2014

02.08. - Arriving at her hotel in New York City

12. srpna 2014 v 18:27 | FoXx

image host image host image host image host

01.08. - Out & About with her dog in New York City

1. srpna 2014 v 22:06 | FoXx
Dnes se povedlo jednomu fanoušky zachytit Miley, když šla zrovna někam s Emu. Zřejmě ji zrovna vedli k autu z jejího hotelu a před ním na ni čekalo pár fanoušků. Fotky jsou dvě a jsou celkem skoro stejné, ale jsem strašně ráda, že jsou konečně nové candids a Miley to na nich strašně sluší a jsem ráda, že se usmívá.

image host image host imagebam.com imagebam.com

31.07. - Arriving at her hotel along with Emu in New York

1. srpna 2014 v 21:59 | FoXx
Miley byla včera (31/7) paparazzi vyfocena, když přijela do svého hotelu v New Yorku společně s pejskem Emu. Bylo to už za tmy a Miley se snažila skrýt si obličej před blesky foťáků, takže jí ta fotkách není vůbec vidět. Fotek je sice celkem dost, ale jsou vlastně jenom z krátkého okamžiku, jak Miley přešla od auta ke vchodu. Měla na sobě pohodlné oblečení - šedé tepláky a černou mikinu.

image host image host image host image host

21.07. - Leaving the Chateau Marmont

22. července 2014 v 21:54 | FoXx
Miley včera (21/7) večer zachytili paparazzi, když odjížděla z klubu "Chateau Marmont". Zřejmě jí focení nebylo mco příjemné a z fotek jde vidět, že paparazzi byli i dost blízko. Téhož večera se setkala s pár přáteli, mezi nimiž byla i modelka Barbara Palvin, která dala na svůj instagramový účat fotku z večera. Fotografií je zatím pár, snažila jsme se sehnat nepotaggované, ale poté je ještě doplním.

image host image host image host image host

09.07. - At Six Flags with friends #2

21. července 2014 v 20:25 | FoXx
Také se objevila ještě jedna nová fotografie ze zábavního parku "Six Flags", který Miley navštívila na začátku tohoto měsíce. Fotografii přidal na svůj instagramový účet její kamarád Vijat a napsal k ní: "Už nikdy víc!". Je škoda, že se neobjevily žádné kvalitní candids fotografie, ale jen ty od fanoušků, protože momentálně moc novinek není a v brzké době to také nevypadá moc slibně, což je vážně škoda.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15.07. - At the gas station to fuel up her Porsche in West Hollywood

16. července 2014 v 17:06 | FoXx
Miley byla včera (15/7) zachycena paparazzi na čerpací stanici v západním Hollywoodu, kam jela natankovat se svým Porsche. Fotek je celkem dost, ale jsou jenom z momentů, kdy Miley tankuje, a potom jak se vrací k autu, kdy jí také spadla jedna z naušnic a na některých fotkách můžete vidět, jak ji zvedá ze země. Měla na sobě džínový overa, k němu světle modré tričko a růžové žabky.

image host image host image host image host

09.07. - At Six Flags with friends

11. července 2014 v 9:22 | FoXx
A konečně nejnovější candids fotografie, které jsou sice focené nějakým fanouškem, ale alespoň něco. Miley byla před dvěma (9/7) dny společně s přáteli v zábavním parku "Six Flags". Fotografie jsou vyfocené tak různě, ale pár jich je, když šla Miley na horskou dráhu. Jinak jde vidět, že měla džínový overa a bílé tričko.

image host image host image host image host

06.07. - Leaving a house party in North Hollywood

11. července 2014 v 9:17 | FoXx
Potom tu jsou ještě fotografie, jak Miley před čtyřmi dny odcházela z party společně se svým bratrem Tracem. V pozadí můžete vidět Wayna Coyne, který Miley asi zřejmě pozval. Fotografie jsou opět celkem nekvalitní, protože jsou focené z dálky.

image host image host image host image host

01.07. - Arrives at Chateau Marmont with friends in Hollywood

11. července 2014 v 9:14 | FoXx
Trochu doplňuji zapomenuté candids ze začátku tohoto měsíce. Tyto pocházejí z 1.7., kdy Miley přijížděla do "Chateau Marmont". Fotografií je jen pár a jsou trochu nekvalitní.

image host image host image host image host

28.06. - Shopping with Noah in Studio City

1. července 2014 v 19:44 | FoXx
Miley byla před třemi dny (28/6), v doprovodu Noah a jejího nového pejska Emy, nakupovat ve Studio City. Paparazzi je zachytili při příchodu, jak nakupují vevnitř a i při odchodu, což muselo být docela deprimující, vědět, že na vás venku čeká hromada lidí s foťáky. Miley se ale většinu času usmívala a bylo vidět, že je šťastná. Vzala si na sebe růžovobílý, květinový overal a potom má na některých fotografiích ještě sluneční brýle. Jinak Miley je zase na nějakou chvíli zpátky doma v Los Angeles.

image host image host image host image host

14.06. - At the pool of her hotel in Barcelona

25. června 2014 v 15:48 | FoXx
image host image host image host image host

14.06. - At the airport in Barcelona

25. června 2014 v 15:40 | FoXx
image host image host image host image host

11.06. - Arriving at the airport in Barcelona

25. června 2014 v 15:36 | FoXx
image host image host image host image host

11.06. - Visits a Night Club with Noah in Barcelona

25. června 2014 v 15:33 | FoXx
image host image host image host image host

11.06. - At the pool of her hotel in Barcelona

25. června 2014 v 15:30 | FoXx
image host image host image host image host

02.06. - On her balcony at her Hotel in Denmark

25. června 2014 v 15:25 | FoXx
image host image host image host imagebam.com

04.06. - Leaving Hotel D’Angleterre in Copenhagen, Denmark

5. června 2014 v 14:47 | FoXx
Miley byla včera (4/6) viděna v doprovodu přátel a rodiny, jak opouštěla svůj hotel v Dánsku. Objevilo se sice jenom pár fotografií a nejsou ani nijak kvalitní, ale po dlouhé době se nejedná pouze o jednu fotografii od fanouška. Měla na sobě černý top, kabát, světlé džíny a k tomu ještě čepici a sluneční brýle. Společně s Miley byli Noah, Braison a Cheyne. Po párdenní pauze včera Miley odehrála další koncert,t akže sem pak přidám fotky.

image host image host image host image host

01.06. - Leaving Helsinki at Vantaa airport in Finland

2. června 2014 v 19:18 | FoXx
Stejně jako se objevily fotografie z Mileyina přítelu do Finska, tak se objevily i z jejího odletu z letiště Vantaa. Miley s celým týmem opět odlétala soukromým letadlem a mířila do Dánska, kde ji čeká další koncert. Fotografie jsou opět focená z větší dálky a Miley je na všech bohužel otočená zády, takže na nich není moc vidět.

image host image host image host imagebam.com

31.05. - Arriving with her private jet in Finland

1. června 2014 v 20:33 | FoXx
Poslední novinkou dneška je jedna candids fotografie ze včerejšího (31/5) dne. Miley je na ní zachycena, když vystupuje ze soukromého letadla v Helsinkách, kde bude dnes večer koncertovat. Opět je vyfocena nějakým fanouškem, jako pár candids před ní a je celkem nekvalitní a trochu tmavá, ale můžeme být rádi alespoň za něco. Více novinek se dnes bohužel neobjevilo, takže nás až zítra čekají fotografie z koncertu.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.05. - Arriving in Sweden for her Tour

31. května 2014 v 13:17 | FoXx
Miley včera (30/5) koncertovala s turné ve Švédsku a jednomu fanouškovi se ji podařilo vyfotit, když někam jela autem. Fotografie je sice hodně nekvalitní a Miley na ní skoro není poznat, ale alespoň se objevila nová candids, protože těch teď moc není. Fotografie z koncertu přidám až potom, jelikož jich zatím moc není a neobjevily se žádné opravdu kvalitní, na které by se dalo koukat a jsou většinou focené z dálky.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

27.05. - Leaving the World Music Awards in Monte Carlo

28. května 2014 v 16:31 | FoXx
Druhé candids fotografie jsou z Mileyina dochodu z akce "World Music Awards". Miley se po akci převléklka do pohodlného outfitu - červeného svetru a černých kalhot. Přijde mi, že celá jenom zářila a snad si celou akci užila, protože na ni i vystoupila. Dokonce vyhrála i několik cen, ale o tom až v článku přímo k akci.

image host image host image host image host

27.05. - Arriving at the World Music Awards in Monte Carlo

28. května 2014 v 16:23 | FoXx
Včera (27/5) se Miley zúčastnila hudebních cen "World Music Awards", které se konaly v Monte Carlu. Jako první tu mám fotografie z Mileyina příchodu na akci, kde ji můžete vidět ve stříbrných šatech, které měla také během akce. Miley se mi tu strašně líbí, je krásně elegantní a jsem moc ráda, že se po dlouhé době zúčastnila nějaké takovéto akce.

image host image host image host image host

26.05. - At the private plane area at Cologne Airport in Germany

27. května 2014 v 17:34 | FoXx
Miley včera (26/5) koncertovala v Německu a ihned po koncertu také odlétala, protože další koncert ji čeká v Norsku. Paparazzi ji zachytili, když se společně se všemi odbavovala na letišti, aby mohla odletět soukromým letadlem. Měla pohodlný oufit - růžovou mikinu, černé legíny a přes mikinu měla přehozenou džínovou bundu. Vím, že jsem trochu ve skluzu s přidáváním fotografií z koncertů, ale slibuji, že to všechno doženu.

image host image host image host image host

23.05. - Arriving with a private jet in Montpellier

24. května 2014 v 22:07 | FoXx
Ještě se objevila jedna nová candids fotografie z Mileyina včerejšího (23/5) příletu do Francie, kde také ten den vystupovala s turné. Fotka je vážně hodně nekvalitní, sice je na ní poznat Miley společně s Braisonem, ale je focená z hodně velké dálky a objevila se bohužel pouze jedna, což je vážně škoda, jelikož v poslední době zase candids vůbec nejsou a pořád jen fotky z koncertů.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17.05. - Out & About Stoneybatter in Dublin

20. května 2014 v 17:27 | FoXx
Ještě tu pro vás mám další novinku, Miley byla dva dny (17/5) před svým prvním koncertem v Irsku zřejmě v nějaké místní restaurace v dublinské čtvrti Stoneybatter, odkud pocházejí i tyto fotografie. Nejsou to sice všechno candids a ty, které jsou, tak jsou pořízené fanoušky, ale jako vždycky se mi pro ně nechtělo dělat druhý článek. Miley se v restauraci setkala i s několik fanoušky, jak můžete vidět z fotek a celkově jde vidět, že měla dobrou náladu.

image host image host image host image host
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: