Candids 2014

16.05. - Arriving With Her Tourbus to the Birmingham

18. května 2014 v 19:36 | FoXx
Jako dnešní poslední článek tu mám pro vás nejnovější candids fotografie, které pocházejí z Birminghamu, kde Miley před dvěma (16/5) dny koncertovala a ze stejného dne jsou i tyto fotografie. Jsou zachycené na nějakém místním parkovišti, kam Miley přijela s celým svým týmem. Měla pohodlný outfit a fotky jsou celkem nekvalitní, protože jsou zřejmě focené z dost velké dálky. Chtěla jsem je přidat až zítra, ale nakonec je sem dávám už teď, protože jsem strašně líná to ráno zveřejňovat.

image host image host image host image host

13.05. - Heads out to celebrate her mums birthday in Manchester

15. května 2014 v 8:00 | FoXx
Den po koncertu v Glasgow slavila narozeniny Mileyina maminka Tish a Miley samozřejmě nemohla chybět na její oslavě, která se konala 13.5. v Manchsteru. Paparazzi Miley zachytili, když na pslavu přijela a poté ji ještě chvíli fotili i v restauraci, kde se konala. Miley se snažila si zakrývat obličej kabelkou a oblkopoval ji i hloček přátel, kteří ji na oslavu doprovázeli.

image host image host image host image host

09.05. - Arriving for celebrating Cheyne´s birthday

10. května 2014 v 9:42 | FoXx
Ještě včera (9/5), předtím než koncertovala v lonskýnském nočním gay klubu, stihla Miley zajít na oslavu narozenin jejího kamaráda Cheyna. Fotografií opět není mnoho a některé jsou ještě k tomu taggované, ale zatím se žádné lepší neobjevily, takže jsem ráda za tyto. Strašně jí to slušelo, měla na sobě černé korzetové šaty a přes ně černé sako a vypadala hodně elegantně a upřímně doufám, že se objeví nějaké lepší a kvalitní fotografie, protože se mi její outfit strašně líbí.

image host image host image host image host

09.05. - Leaving Madam JoJo Nightclub in London

10. května 2014 v 9:25 | FoXx
Poslední candids fotografie ze včerejšího (9/5) dne jsou z Mileyina odchodu z nočního klubu "Madam JoJo", ze kterého už jsem fotografie přidávaa. Miley ven z klubu vyprovázeli bodyguardi a poté nasedla do auta, které ji odvezlo. Na některých fototgrafiích jde vidět, že se v autě snažila zavřít dveře, aby ji tolik nefotili, ale zřejmě jí to fotografové nechtěli dovolit a proto jí musela pomoc ochranka.

image host image host image host image host

08.05. - Arriving & leaving her hotel, Madam JoJo Nightclub

9. května 2014 v 18:35 | FoXx
Miley je v Británie jenom pár dní, ale za jednu noc se stihlo objevit opravdu hodně candids fotografií. Zkouším trochu nový systém článků, takže se nelekejte, že to vypadá tak zvláštně - každá candids fotografie vás totiž odkáže do jiné galerie, jelikož se objevilo fotek vážně hodně a nechci je všechny dávat do článků, aby to tu nebylo zaplácané jen fotkami ze včerejška a dneška. První fotografie je z Mileyina včerejšího (8/5) příchodu do hotelu "Claridges", kde měla úplně jiný oufit, než na ostatních fotkách. Další fotografie je jen jedna a je z Mileyina odchodu z hotelu. A poslední fotografie je z Mileyna příchodu do nočního klubu "Madam JoJo".

image host image host image host imagebam.com

07.05. - Heads out of 100 Club after catching a performance by American Hi-Fi in London

8. května 2014 v 10:09 | FoXx
Paparazzi Miley včera (7/5) zachytili, když odcházela z jednoho londýnského klubu. Byla se tam podívat na koncert skupiny "American Hi-Fi". Měla na sobě černý top, džínové kraťásky, černou bundu a kolem pasu červeno šedou kostkovanou košili. Po koncertě vyšla zadních východem, nasedla do auta a odjela, takže fotografií moc není a nejsou ani nijak extra různorodé.

image host image host image host image host

05.05. - Out & About in London with Tish and friends

7. května 2014 v 15:19 | FoXx
Objevily se ještě dvě nové fotografie, které jsou pravděpodobně z pondělí (5/5), kdy Miley byla na prohlídce Londýna se svojí mamkou Tish, což nám také ukázala na svém Instagramu. Fotografie sice nejsou přímo candids, ale zařadila jsem je do této rubriky, jelikož v poslední době moc fotek není. Miley na sobě měla šedý svetr, černou koženou bundu, černé legíny a outfit doplnila černou kšiltovkou a lenonkami.

image host image host imagebam.com imagebam.com

06.05. - Arriving at her concert in London

6. května 2014 v 19:02 | FoXx
Začněte házet famfáry a zběsile máchat rukama, protože po neuvěřitelně dlouhé době bez novinek, kterou jsme všichni museli překonat, jsou tu konečně nové candids fotografie z Mileyina dnešního (6/5) příchodu do arény, kde dnes odehraje první koncert v rámci evropské části turné "Bangerz". Miley měla na sobě khaki bundu, tmavou džínovou košili, černé kalhoty a ještě nesla celkem hodně věcí, jako baťoh a kabelku. Jsem strašně ráda, že už je Miley zdravá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com image host

13.04. - Arriving at the Shottenstein Center in Columbus

14. dubna 2014 v 16:21 | FoXx
Jednomu fanouškovi se také podařilo Miley vyfotit, když včera (13/4) šla do haly "Shottenstein Center", kde se svým turném koncertovala. Fotografie je celkem nekvalitní a Miley na ní není vidět do obličeje, ani nevíme, jestli je to opravdu Miley, protože má na hlavě kapucu, ale můžete vidět, že má s sebou Mary Jane. Dnes má Miley od koncertování volno, tak snad se třeba objeví nějaké další fotky.

06.04. - Checked out of her hotel in Manhattan

7. dubna 2014 v 21:03 | FoXx
Včera (6/4) Miley odjížděla z New Yorku, jelikož již dnes bude koncertovat se svým turné v jiném městě, a při odchodu z hotelu ji opět zachytili paparazzi. Na Miley bylo vidět, že nemá moc náladu se fotit, ale jinak se i párkrát trochu usmála a opět si s sebou nesla Moonie. Měla na sobě černou volnou košily, bílé tepláky, khaki bundu a k tomu vysoké černé martensky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

05.04. - Heading to Barclays Center in Brooklyn

6. dubna 2014 v 9:31 | FoXx
Včera (5/4) Miley koncertovala se svým turné v Brooklynu a ještě předtím ji vyfotili paparazzi, když odcházela společně s Noah a Moonie ze svého hotelu v New Yorku. Miley celou cestu brečela a ani se nefotila kvůli tomu s fanoušky a můžete vidět, že se snažila co nejrychleji dostat do auta, což paparazzi ale nezastavilo a fotili ji pořád. Můžete si všimnout, že Moonie je taková malá roztomilá kulička a na některých fotkách kouká zase trochu vyděšeně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

04.04. - Out&About in New York City with her mom and Moonie

5. dubna 2014 v 10:01 | FoXx
Asi si říkáte, že jsem to s tou kvalitou v minulém článku trochu přeháněla, no ano trochu hodně, ale i tak se můžeme radovat alespoň z nových candids fotografií. Tak jsem nakonec vůbec nepřeháněla a našla je ve velmi dobré kvalitě. Miley byla společně s Tish a jejím novým pejskem Moonie, kterého jí maminka koupila, nakupovat v pet shopech v SoHo. Celou dobu nesla Moonie v náručí a někdy vypadala dost vyděšeně, ale je strašně roztomilá a Miley se s ní pochlubila i na Twitteru. Tyto fotografie se hodně přirovnávají k jedněm starým, kde byla Miley v New Yorku s Lilou a měla pro ni podobnou tygrovanou dečku, ve které tady nosí Moonie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

04.04. - Heading to her concert rehearsals in New York City

5. dubna 2014 v 9:32 | FoXx
Dnes bude Miley vystupovat se svým turné v Brooklynu, a tak již včera (4/4) přijela do New Yorku a šla na koncert nacvičovat. Při tom ji opět přistihli fanoušci a Miley se s nimi samozřejmě vyfotila. Fotky nejsou nijak extra kvalitní, ale objevily se ještě jedny candids, které jsou možná o něco kvalitnější, ale ještě je musím pohledat, protože jsem je zatím viděla jen jako takovou koláž a kvalitnější budou určitě mnohem lepší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

03.04. - Leaving IZOD Center after her concert with her dog Mary Jane in East Rutherford

5. dubna 2014 v 9:24 | FoXx
Před dvěma (3/4) dny Miley odjížděla z East Rutherfordu, kde ten den koncertovala, a při jejím odjezdu ji potkolo pár fanoušků a vyfotili se s ní, takže se ani nedá moc říci, že by se jednalo o candids fotografie, ale jelikož těch moc není, tak je přidávám do této rubriky. Miley s sebou měla i svého pejska Mary Jane, kterého můžete vidět na první fotografii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

29.03. - Arriving at her concert in Montreal

30. března 2014 v 10:02 | FoXx
Objevily se také dvě nové fotografie, které podle informací pocházejí ze včerejšího (29/3) příjezdu Miley do QC Bell centra, kde vystupovala se svým turné. Jsou to jenom fotky Mileyiných rukou, které vystčila z auta pro fanoušky, ale jelikož candids moc nejsou, tak přidávám alespoň je. Nějaké kvalitnější fotografie z koncertu se prozatím neobjevily, ale jak se nějaké objeví, tak je doplním.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

23.03. - At the Disney World with friends

29. března 2014 v 8:26 | FoXx
V neděli (23/3) byla Miley společně s kamarády v Disney Worldu v Orlandu, kde podle informací slavili narozeniny Maka Will Made It. Fotografie jsou celkově jenom tři, ale i tak to miley všude sluší a samozřejmě nemohla vynechat žádnou horskou dráhu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

23.03. - Leaving the Cameo Nightclub after her Bangerz Tour After Party in Miami

25. března 2014 v 7:23 | FoXx
Fotografie z Mileyina odchodu z nočního klubu Cameo, kde pořádala after party k turné Bangerz, jsou skoro stejné jako ty z příjezdu, akorát jsou focené z trochu jiného úhlu. Miley se na fotkách usmívá, stejně jako se smála při příjezdu, a snad si to celé užila.

image host image host image host image host

23.03. - Arriving at the Cameo Nightclub for her Bangerz Tour After Party in Miami

25. března 2014 v 7:14 | FoXx
Den po koncertu v Miami (23/3) uspořádala Miley další after party, která se tentokrát konala v nočním klubu Cameo.
Objevily se jak fotografie z Mileyina příchodu, tak z odchodu (ty můžete vidět o článek výše). Miley si na sebe vzala černý zdobený top, džínové kraťásky a modré boty na podpatku, které na sobě měla už předtím. Na fotografi se usmívala a vypadalo to, že se na akci těší.

image host image host image host image host

19.03. - At a Beach in Tampa Bay

20. března 2014 v 19:24 | FoXx
Nejnovější candids fotografie pochází ze včerejšího (19/3) dne z pláže v Tampě, kde strávila Miley další den volna od jejího turné. Všechny jsou bohužel docela nekvalitní, ale Miley na sobě měla modrobílooranžové plavky a většinu času měla i sluneční brýle a když odcházela z pláže, tak si projistotu dala přes hlavu mikinu, aby ji nefotili paparazzi. Zatím se objevily jenom tyto čtyři fotografie, ale snad jich bude i více.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17.03. - At Babe’s Cabaret of NOLA strip club

20. března 2014 v 19:17 | FoXx
Ještě tu mám jedny nové candids fotografie z New Orleans, a to pro tentokrát ze striptýzového klubu "Babe's Cabaret of NOLA", kde si zatančila u tyče a další věci. Fotografie jsou celkem nekvalitní, protože v klubu bylo šero a Miley tam ani není vidět do obličeje. Společně s Miley tam byli i její přátelé a Cheyne. Pokud se budete chtít kouknout na video, tak můžete na britském Daily Mailu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17.03. - Sight seeing at a local cemetery in New Orleans

19. března 2014 v 16:34 | FoXx
Další candids fotografie tentokrát nejsou ani z karaoke, ani z kavárny, ale z neworleanského hřbitova, kde byla Miley se svými přáteli na prohlídce hrobky. Fotky jsou focené celkem z dálky, ale jde vidět, že Miley si den volna opravdu užívala a jsem ráda, že šla konečně někam ven s přáteli a nejezdí pořád jenom s turné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17.03. - At The District Donut and Coffee Shop in New Orleans

19. března 2014 v 16:25 | FoXx
Včera (18/3) jsem přidávala jedny nové candids fotografie a od té doby se jich stihlo objevit mnohem více, jako třeba tyto, které jsou ze stejného dne, tedy 17.3., a paparazzi Miley vyfotili, když si byla pro kávu v kavárně "The District Donut and Coffee Shop" v New Orleans. Měla na sobě stejný outift, jako ptom večer, když si byla zazpívat karaoke a opět s ní byl Cheyne a pár kamarádů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17.03. - Going and perform around in New Orleans

18. března 2014 v 20:01 | FoXx
Dnes Miley vystoupí se svým turné v New Orleans, ale včera (17/3) měla den volna, a tak si zašla do ulic města a zazpívala si také karaoke v "Cat's Meow" s písní "Baby Got Back", odkud se objevily právě tyto fotografie a také video, které přidám potom. Miley byla vyfocena v doprovodu Cheyna a měla na sobě černý rolák, černou koženou budnu, džínové kraťásky, černé silonky a černé martensky. Jsem strašně ráda, že se konečně po dlouhé době objevily nové candids fotografie, protože přidávat jenom fotografie z turné už je takové nezáživné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15.03. - Getting new tattoos at 3CG Records in Tulsa

16. března 2014 v 16:10 | FoXx
Konečně tu mám alespoň jednu novinku, která není fotka z turné nebo ze setkání s fanoušky. Jak jsem vás již včera informovala, Miley si nechala udělat hned dvě nová tetování a tato fotka pochází z tatérského studia v Tulse, kde si je včera (15/3) nechala dělat. Fotka není sice nijak kvalitní, ale můžete na ní vidět, jak si Miley nechává tetovat na vnitřek spodního rtu smutnou kočičku. Mně se upřímně toto tetování ani moc nelíbí, ten vyplazený jazyk, který má na pravém prostředníčku ano, ale toto už moc ne.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

05.03. - Back for Quick Trip in L.A. on 'Bangerz' Break

6. března 2014 v 20:34 | FoXx
Ano! Konečně tu máme po opravdu dlouhé pauze nové candids fotografie. Pochází ze včerejšího (5/3) dny, kdy byla Miley zpět v Los Angeles, jelikož turné mělo třídenní přestávku. Paparazzi Miley vyfotili, když odcházela z obchodu "Bed Bath & Beyond", kde se byla nejspíše podívat po nějaké elektronice. Měla na sobě černé kalhoty, svet, bílou čepici a černé Martensky. Moc se mi tu líbila a celá jenom zářila, což je skvělé a doufám, že se objeví brzy i nějaké další takovéto fotky a ne jen ty z vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: