Candids 2014

14.02. - Leaving her hotel for her first performance

15. února 2014 v 9:33 | FoXx
Krom fotek z koncertu jsem chtěla přidat ještě videa, ale ty jsou bohužel dost nekvalitní a sestříhaná, takže nemají ani minutu, takže se mi zdá zbytečné je přidávat, jelikož toho není na nich ani moc vidět. Ale našla jsem ještě tři candids fotografie ze včerejšího (14/2) dne. Miley na nich opouští svůj hotel ve Vancouveru a jede do arény, kde koncertovala. Fotky jsou stejně jako většina věcí nekvalitní, ale Miley je na nich alespoń trochu poznat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

01.02. - Talking with Police Officers early morning

2. února 2014 v 8:23 | FoXx
Včera (1/2) brzy ráno byla k Mileyině domu v Toluca Lake přivolána hlídka čtyř strážníků. Doposud se neví z jakého důvodu, ale doufám, že to nebylo nic závažného, protože Miley je na fotkách taková smutná, když musela se strážníky mluvit. Fotky jsou v celku nekvalitní, policisté se snažili Miley schovat za vchodovými dveřmi, ale paparazzi se ji stejně podařilo několikrát vyfotit. K Miley potom přijel i Cheyne, ale jeho fotky se mi zdálo zbytečné ukládat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

30.01. - Ouside the Tonight Show with Jay Leno

31. ledna 2014 v 8:01 | FoXx
Miley byla včera (30/1) hostem show Jaye Lena, z níž přidám fotky až za chvíli, ale mám tu ještě pár candids fotek z vně studií, kde se rozhovor natáčel. Opět jsou jako minulé candids focené z dálky, takže nejsou nijak extra kvalitní, ale Miley to tu moc sluší a na pár fotkách se i usmívá, takže snad měla dobrou náladu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.01. - Outside the studio of "MTV Unplugged"

29. ledna 2014 v 19:25 | FoXx
K předchozímu videu se objevilo i pár nekvalitních candids fotografií Miley, jak stojí před studiem, kde včera (28/1) natáčela vystoupení pro "MTV Unplugged". Na fotkách je vidět už mnohem lépe a záběry nejsou nijak různorodé (musela jsem je i ořezávat, abych je vůbec mohla přidat) - Miley stojí u auta a povídá si tam s různými lidmi. Snad se zítra objeví už nějaké kvalitnější fotografie, když bude vystoupení odvysíláno, protože přidávám denně jeden článek je trochu nic moc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17.01. - At DBA Hollywood Nightclub on Malibu

19. ledna 2014 v 16:35 | FoXx
Miley byla před pár dny (17/1) vyfocena, když byla společně s přáteli v Malibu. Fotografii zveřejnil časopis "People" a Miley je na ní s Jet Lunou. Bohužel se k fotce žádné bližší informace neobjevily, takže nevíme, kde přesně Miley byla, nebo co tam s přáteli dělali. Měla na sobě bílou blůzu a vypadá to, že se byli jen někde bavit. Edit: Objevila se ještě jedna nová fotografie z této akce, na které je s Miley i Cheyne a další přátelé. No a o chvíli později se mi podařilo najít ještě jednu fotku a k tomu i název klubu, kde Miley byla - DBA Hollywood Nightclub.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

14.01. - Out and about with friends in Los Angeles

15. ledna 2014 v 6:52 | FoXx
Miley byla včera (14/01) společně s několika přáteli, včetně jejího manažera Larryho Rudolpha, viděna před nahrávacím studiem v Los Angeles. Měla na sobě černé kalhoty s kšandami a k tomu bílé tričko. Jde vidět, že se tam bavili a vypadá to, že Miley ve studiu nacvičovala na turné a dělala různé další přípravy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

12.01. - Taking a walk with Mary Jane in Beverly Hills

13. ledna 2014 v 6:58 | FoXx
Jsem opět strašně nadšená, protože tu máme nové aktuální fotografie. Miley byla včera (12/1) opět na procházce s Mary Jane, ale tentokrát ji vzala zaběhat si do Beverly Hills, kde ji také zachytili paparazzi. Miley nevypadala zrovna dvakrát šťastná, že si ji fotí a bylo to na ní prostě vidět. Měla na sobě volnou šedou mikinu Nike, černé legíny, sportovní růžovočerné boty, černý baťůžek a k tomu si ještě vzala sluneční brýle, protože minule si musela zakrývat obličej rukou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

09.01. - Grabs Lunch with Her Family After a Haircut

10. ledna 2014 v 7:03 | FoXx
Miley byla včera (9/1) odpoledne společně s rodinou viděna, když odcházela z restaurace "Kitchen 24" v Los Angeles. Na fotkách s ní můžete vidět Tish a Brandi. Měla na sobě černý outfit - černé tílko, sako a k tomu i černé kalhoty, tenisky a kabelku. Můžete si také všimnout, že se Miley nechala ostříhat - nechala si vlasy o něco zkrátit. Jsem moc ráda, že teď poslední dobu tráví hodně s rodinou, protože za chvíli pojede na turné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

07.01. - Bares Midriff While Walking Dog Mary Jane

8. ledna 2014 v 6:56 | FoXx
Ani nevíte, jak jsem šťastná, protože se konečně objevily nové fotografie! Miley byla totiž včera (7/1) ráno na procházce s jejím pejskem Mary Jane, kde ji zastihli paparazzi a jak můžete vidět, tak z toho neměla moc radost, protože jakmile si jich všimla, tak si snažila zakrývat obličej. Nemůžu si pomoc, ale Miley se mi tu strašně líbí, i když na sobě měla sportovní oblečení - černé tílko, šedivé kalhoty, kolem pasu černou mikinu, růžovošedé boty a ještě měla malý černý baťůžek. A k tomu všemu si udělala ještě drdůlek a poslochala hudbu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

04.01. - Street racing with the person who took this photo

5. ledna 2014 v 9:53 | FoXx
Konečně se mi podařilo sehnat nějakou novinku, která by se netýkala žádných outtakes fotek ani ničeho podobného. Jedná se o fotku, která byla pořízena nejspíše pár dní zpátky a pořídil jí člověk, který Miley potkal v Los Angeles, když zrovna řídila. Jak je z názvu patrné, tak Miley s ním trochu závodila, ale tuto informaci zatím nepotvrdily žádné důvěryhodné zdroje, takže tu máme prostě fotku Miley v autě.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama
Fanclubs where I am: