Charts

VEVO’s 100 Most Viewed Music Videos

14. listopadu 2014 v 17:36 | FoXx
Kanál "Vevo" sestavil žebříček nejsledovanějších videí na svém YouTube a také umělců, kteří jsou jím certifikováni. Miley se v žebříčku umístila celkem čtyřikrát, také je čtyřikrát certifikování. Její nejlepším umístěním je šesté místo s klipem k písni "Wrecking Ball", který vidělo přes sedm set milionů lidí. To je z novinek prozatím vše, více se toho neobjevilo a když se tak kouknu, kolik času mi zabralo to přidávání, tak doufám, že se toho bude objevovat jen málo.

#6 - Wrecking Ball - 735,051,895 zhlédnutí
#21 - We Can not Stop - 481,552,778 zhlédnutí
#28 - Party In The USA - 426,680,321 zhlédnutí
#49 - 23 - 346,332,664 zhlédnutí

Miley's Unplugged: Most Streamed “MTV Unplugged” In A Decade

9. února 2014 v 19:54 | FoXx
Poslední verze série akustických koncertů MTV's "Unplugged", která vysílala Mileyin akustický koncert, se stala prozatím nejvíce sledovanou. S 1.7 miliony zhlédnutí během prvních čtyřiadvaceti hodin se stala také "Highest Rated "MTV Unplugged" In A Decade" (Nejlépe hodnocenou "MTV Unplugged" desetiletí). Přes noc premiéry se dokonce zvedly prodeje alba "Bangerz".

"Premiéra ´Miley Cyrus: MTV Unplugged´, ve kterém jsme nemohli vidět duet s nikým jiným, než-li s Madonnou, se stala nejlépe hodnocenou "MTV Unplugged" posledního desetiletí a dosáhla nového digitálního rekordu jako nejlépe sledovaná epizoda v prvních dvaceti čtyřech hodinách s 1.7 miliony zhlédnutí."

Touto informací se tak vyvrátily pomluvy, že by byl Mileyin díl MTV's "Unplugged" propadákem, jak tvrdila některá média a hlavně haters. Momentálně se můžete na celý nesestříhaný záznam z koncertu podívat na stránkách MTV. Také byl zveřejněn zvukový záznam, který lze stáhnout zde.

Top 5 Most Tweeted - About Songs of 2013

31. prosince 2013 v 14:02 | FoXx
Miley se umístila v žebříčku pěti pístí, o kterých se tento rok nejvíce psalo na Twitteru a to hned dvakrát! Na prvním místě se umístila s písni "Wrecking Ball" a na pátem s písní "We Can´t Stop". Meti těmito místy je celkem pět milionů rozdílu, ale i tak je skvělé, že se Miley umístila hned dvakrát a o "Wrecking Ball" se psalo celkem 8,1 milionkrát. Jinak dnes ve 20:00 tu čekejte takový článek, který jsem si pro vás připravila jako silvestrovské překvapení (není to nic extra, ale snad si to někdo přečte) a snad se bude líbit.

"Bangerz" is Official #1 Worldwide!

19. října 2013 v 9:29 | FoXx
Mileyina nového alba "Bangerz" se v prvním týdnu prodalo 400.000 kopií, což ho vyneslo na první místo ´United World Chart´. Prozatím se Miley jako jediné zpěvačce podařilo tento rok prodat tolik kopií jednoho alba. Bangerz se také dále celosvětově dostalo na první místa různých žebříčků a hitparád. Jedná se o Mileyino páté (v Billboard 200) album, které se stalo prvním! Dále se pak některé jednotlivé písně dostaly do žebříčku ´Billboard Hot 100´ - Wrecking Ball, Adore You, We Can´t Stop a Someone Else. Jinak by se co nejdříve měla objevit data k novému turné spolu s místy, která bude zahrnovat.

Miley Cyrus scores Official Charts Number 1 double!

13. října 2013 v 20:40 | FoXx
Miley se letos stala prvním umělcem, kterému se v "Official Charts" povedlo mít dvojí první místo (singl + album). "Opravdu oceňuji lásku, které se mi z Británie dostává." řekla. Miley bude večer jistě bez pochyby slavit, jelikož se umístila na první příčce Official Singles Chart a Official Albums Chart současně! Dvaceti letá zpěvačka bojovala proti tvrdé konkurenci, jako je Eminem a One Republic, a debutovala na prvním místě s posledním singlem "Wrecking Ball". "Nejen, že tohle je už můj druhý první singl, ale ještě více skvělé je to, že i moje album se také stalo prvním! Už se nemůžu dočkat, až příští měsíc opět Británii navštívím!"

Miley´ Singles in Charts

4. července 2013 v 20:50 | FoXx
Mileyin nejnovější singl "We Can´t Stop" získal zlaté ocenění za jeho prodej. Tento týden se ho totiž prodalo přes 209.000 kopíí, což je skvělé číslo. Navíc se tento singl také skvěle umisťuje v Billboard Hot 100. Krom toho tu mám ale také jednu skvělou zprávu - po čtyřech letech od vydání se píseň "Party in the USA" vrátila v America do US iTunes Top 100.

Miley has broken the Vevo 24h record!

25. června 2013 v 21:39 | FoXx
Poslední dobou jsem vám psala pouze věcné informace o Mileyině novém albu a také pár o umístění jejího nového singlu v hitparádách. Tentokrát tu mám ale info o rekordu, který se Miley povedlo překonat. Miley se svým nejnovějším singlem "We Can´t Stop" překonala Vevo rekord v počtu shlédnutí za prvních 24 hodin. Tento rekord zatím držel Justin Bieber s 10,6 miliony zhlédnutí, ale Miley tento rekord o milion zhlédnutí překonala. O novém rekordu informovala kanál Vevo na jejich Twitteru. Jsem ráda, že se Miley něco takového podařilo a již dnes (pro nás nespíše zítra) poprvé s tímto singlem vystpupí naživo, takže se už nemůžu dočkat.

We Can´t Stop #1 on iTunes

4. června 2013 v 9:59 | FoXx
Miley první singl po několika letech "We Can´t Stop" se ani ne po dni nasazení na iTunes vyšplhal hned na krásné první místo a to hned v osmnácti zemích! Obrázek vlevo je z Mileyina Instagramu a zdokumentovala na něm prvenství jejího singlu. Poté také ještě napsala: "Moje a reakce na prvenství na iTunes" a přidala k tomu toto video.

Jsem moc ráda, že se singl hned takto umístil a doufám, že Miley co nejdříve dodělá video a poté ho propustí.

The Best Cover Songs of 2012… So Far!

14. září 2012 v 7:09 | FoXx
Ještě jsem našla jednu novinku, a to je žebříček "Nejlepších coverů za rok 2012", mezi nimiž se umístila i Miley se svým coverem písně "Lilac Wine". PS : chtěli byste tu dnes třeba nějaké styly z Mileyina nadcházejícího filmu "So Undercover"? Původně jsem chtěla udělat LOL, ale ten už není moc aktuální a většinu věcí už znáte. Také se můžete těšit na nejnovější styly z posledních týdnů.

Kelly Clarkson's cover of "We Found Love," originally by Rihanna
One Direction's cover of "Use Somebody," originally by Kings of Leon
Nelly Furtado's cover of "Feel So Close," originally by Calvin Harris
Usher's cover of "Pumped Up Kicks," originally by Foster the People
Ariana Grande's cover of "Die in Your Arms," originally by Justin Bieber
Miley Cyrus' cover of "Lilac Wine," written by James Shelton
Madonna's cover of "Born This Way," originally by Lady Gaga
Adam Lambert's cover of "Is This Love," originally by Bob Marley
The Wanted's cover of "Iris," originally by Goo Goo Dolls
Katy Perry's cover of "N***as in Paris," originally by Jay-Z and Kanye West
Cookie Monster's cover of "Call Me Maybe," originally by Carly Rae Jepsen

Hollywood Records' Top 20 Chart Pop Hits:

16. ledna 2012 v 15:31 | FoXx
01. Leavin' - #1 (Jesse McCartney)
02.Party in the U.S.A. - #1 (Miley Cyrus)
03. Hey There, Delilah - #2 (Plain White T's)
04. Beautiful Soul - #3 (Jesse McCartney)
05. See You Again - #4 (Miley Cyrus)

Miley And More At Top “VH1′s 100 Greatest Songs of the ’00s” List

30. září 2011 v 7:24 | FoXx
Miley se umístila v seznamu "100 Nejlepších hitů '00s" s písní "Party In The USA" na 38. místě. Gratuluji ♥

37. Britney Spears, "Oops!…I Did It Again"
38. Miley Cyrus, "Party in the U.S.A."
39. Adele, "Chasing Pavements "
40. Fall Out Boy, "Sugar, We're Going Down"
 
 

Reklama
Fanclubs where I am: