Magazines

Le Courrier (French News)

31. srpna 2014 v 15:33 | FoXx
O Miley se zmínili také ve francouských novinách "Le Courrier", kde napsali o její výhře na "Video Music Awards", kde získala cenu za video roku. Píší zde o tom, že Miley zvolila jinou strategii a ukázala světu, že je přesně tam, kde má být. Samozřejmě také nezapomněli zmínit, že Miley byla kdysi Hannah Monatan, což mě v článku trochu pobavilo. První "scan" je z titulní stránky, kde je takový malý odstavec jako odkaz na článek, který najdete na druhé fotografii a na třetí je vyfocená jenom ona část s článekm, aby šla lépe přečíst.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

New York Daily News

29. srpna 2014 v 21:27 | FoXx
Miley se společně s novými fotografie objevila dokonce v newyorských novinách "Daily News", kde naspali o tomto novém photoshootu pro "V Magazine". Abych to shrnula, ve článku píši jen to, o čem jsem vás zde již informovala a samozřejmě v něm mají exkluzivní fotografie, zřejmě i kvůli tomuto článku byly zveřejněny ony dvě v dobré kvalitě. O Miley je pouze tem menší článek vlevo nahoře, což jsem čekala, že vzhledem k velikosti otištěné fotky a exkluzivitě mohli napsat něco trochu většího, ale asi o photoshootu také nemají moc informací.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 #2

29. srpna 2014 v 7:15 | FoXx
Konečně se objevila obálka nového "V Magazine" s podtitulem "The Rebel Issue" v digitální kvalitě a k ní i další informace o vydání tohoto čísla. Jedná se již o 91. vydání časopisu, které by mělo být dostupné na stáncích od 10. září. Podle všeho redakce časopisu prozradila, že by se mělo jednat o zatím největší vydání časopisu a byla zveřejněna i druhá fotografie z photoshootu, která slouží jako upoutávka. Jak jsem psala už v minulém článku k časopisu, photoshoot nafotil Karl Lagerfeld v Paříži a zatím to snad vypadá s fotografie celkem slibně, jelikož se z ničeho nic objevila obálka, potom druhá fotka a doufám, že již brzy budou zveřejněny alepsoň nějaké malé ukázky dalších.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014

27. srpna 2014 v 18:53 | FoXx
Dnes na internetu začala kolovat tato fotografie, na které je obálka "V Magazine" pro letošní zimu. Určitě jste si všimli, že je na ní naše Miley se zbrusu novým photoshootem, o kterém se zatím neobjevily žádné bližší informace. Je to opět něco úplně nového a vypadá to vážně zajímavě, takže se moc těším, až budou zveřejněny nějaké další fotografie. Snažila jsem se najít nějaké bližší informace o tomto číslu, ale bohužel ani na oficiálních stránkách časopisu zatím nic není, takže si budeme asi muset ještě nějakou chvíli počkat. Edit: Takže, objevila se první bližší informace o fotografiích z tohoto photoshootu, a to ta, že je Miley nafotila s Karlem Lagerfeldem v Paříži, kde byla v květnu tohoto roku, pokud se ono focení uskutečnilo naposledy, co byla v Evropě.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Metro 26th August (Czech Republic)

26. srpna 2014 v 9:14 | FoXx
Miley a její překvapení a výhra ve "Video Music Awards" se dostala už i k českému zpravodajství, přesněji do českého deníku Metro, kde se objevila hned na titulní straně. Sice na titulní stránce použili fotografii z jejího turné "Bangerz", ale na další straně, kde článek trochu rozvíjeli, ačkoliv o Beyonce, už jednu fotografii přímo z cen použili. Ani bych nečekala, že by se Miley mohla takto v českých novinách objevit, ale tak po ráno alespoň trochu milé překvapení.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"People" Magazine Special "Child stars all grown up"

22. srpna 2014 v 18:27 | FoXx
Miley se objevila ve speciálním vydání časopisu "People" s podtitulem "Child stars all grown up" (Všechny dětské hvězdy vyrostly), kde ji věnovali celou stranu. Scan sice není úplně nejkvalitnější, ale jde to z něj skvěle přečíst a článek je udělám ve stylu then&now. Konečně se po dlouhé době objevil nějaký zahraniční scan.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bluewater Productions "Fame"

20. srpna 2014 v 9:30 | FoXx
Konečně se objevily scany celého komiksu "Fame", který o Miley minulý týden vydala firma "Bluewater Productions", za scany vděčíme Lauře, která je nahrála na svou galerii. Komiks je o tom, jak se Miley vrátí do minulosti, kudy ji provází její staré já. Je celkem dlouhý, nečekala jsem, že bude mít tolik stránek, ale nakonec když si ho přečtete, tak se vám to ani nezdá, protože je to hodně roztažené, aby zaplnili více místa.

image host image host image host image host

Joy September 2014 (Czech Republic)

18. srpna 2014 v 19:16 | FoXx
Miley se opět po měsíci objevila v českém časopisu "Joy", tentokrát v jeho zářijovém vydání. Stejně jako minule jí zařadili do rubriky "styl" - přesněji k overalům. Fotografie je bohužel už stará a je mi trochu líto, že jediné scany, na kterých je Miley, jsou ty české, ale alespoń se něco málo objevilo. Jinak Miley je nominovaná "Ice Bucket Challenge", takže bychom se co nejdříve měli dočkat videa.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Joy August 2014 (Czech Republic)

1. srpna 2014 v 9:23 | FoXx
Žádné novinky se sice neobjevují, ale alespoň tu mám pro vás jeden scan z českého časopisu "Joy", kde napsali něco málo o Miley. Uvedli ji jako příklad v módní rubrice, i když je teda její fotka už trochu stará, ale jsem strašně ráda, že se tam alespoň objevila. Snad se v blízké době objeví nějaké novinky.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan May 2014 (Argentina)

13. května 2014 v 16:29 | FoXx
Po celkem dlouhé době se objevila další obálka časopisu "Cosmopolitan", která je ještě s loňským photoshootem, a jedná se o květnové číslo z Argentiny. Obálka je trochu jiná, sice použili stjenou fotografii, ale přiblížili ji, takže vypadá tak zvláštně a dali jí růžové pozadí a celkem se mi i líbí. Ještě mi zbývá přidat fotografie ze včerejšího koncertu, který se konal v britském Glasgow.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

US Weekly Collector's Edition

29. dubna 2014 v 18:22 | FoXx
Několik předních amerických bulvárních časopisů udělolo takovou menší kolekci zvláštních vydání, která jsou vždy věnována jedné hvězdě, v tomto případě samozřejmě Miley. První scany tu mám z časopisu "US Weekly Collector's Edition". Scanů není sice moc, ale vypadá to, že nejsou zatím všechny, protože u druhého časopisu jich je značně více a i článek na scanech vypadá tak trochu nedokončeně.

image host image host image host image host

ELLE May 2014 #3

18. dubna 2014 v 9:35 | FoXx
Před pár dny byl časopis "ELLE" pro měsíc květen vydán elektronicky a i když tištěně ještě vydán nebyl, tak už tu máme scany. Můžete tam vidět již ty, které už byly zveřejněny předtím, což jsou hlavně fotografie z photoshootu, ale je tam také celkem dlouhý rozhovor, jehož malou část jsem sem již přidávala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Seventeen Magazine (May 2014)

10. dubna 2014 v 17:52 | FoXx
Miley se objevila také na obálce květnového čísla časopisu "Seventeen", kam dali trochu starší fotografii, ale strašně se mi líbí ty barvy a jsem celkově ráda, že se Miley zase někde objevuje. V časopisu najdete článek, proč se Miley cítí pohodlně, ale zatím se žádné scany z vnitřku neobjevily, takže na ty si budeme muset chvíli počkat.

ELLE May 2014 #2

7. dubna 2014 v 21:08 | FoXx
Včera večer byla zveřejněna oficiální obálka květnového časopisu "ELLE", který zdobí naše Miley, a zřejmě trochu neplánovaně se dnes dostala ven další obálka. Je to sice jenom její nekvalitní fotografie, ale strašně se mi líbí ta fotka, kterou použili a celkově vypadá photoshoot elegantně a jsem na celý moc zvědavá. Z novinek je to nejspíše vše, pokud něco najdu, tak to přidám, ale myslím, že nejdříve budou zítra fotografie z koncertu.

ELLE May 2014

6. dubna 2014 v 21:51 | FoXx
Když už si myslíte, že se nemůže objevit žádná novinka, tak se nějaká objeví, že... Poté, co jsme dnes mohli vidět pár záběrů z focení pro časopis "ELLE" a již předtím exkluzivní fotografie, tak se redakce časopisu rozhodla zveřejnit oficiální obálku. Miley se tedy objeví na obálce květnového vydání, takže by mělo být číslo na stáncích co nejdříve. Zároveň na obálce můžete vidět novou fotografii z photoshootu, na které vypadá Miley naprosto úžasně a už se nemůžu dočkat dalších.

ELLE April 2014 (Quebec)

21. března 2014 v 15:01 | FoXx
Miley se objevila na dubnové obálce quebeckého vydání časopisu "ELLE", kde o ni uveřejnili také menší článek. Obálka se objevila už před pár dny (ano, samozřejmě jsem byla líná ji samotnou přidat) a dnes se objevily i scany přímo z časopisu. Časopis je francouzsky, takže si tam asi nic moc nepřečtete, ale jelikož se teď moc scanů neobjevuje, tak jsem moc ráda, že dali Miley na obálku.

image host image host image host imagebam.com

Cosmopolitan March 2014 (Azerbaijan)

13. března 2014 v 6:55 | FoXx
Dners jsou už konečně nějaké novinky a tou první je nová obálka časopisu "Cosmopolitan", která patří březnovému vydání v Azerbajdžánu (věděli jste, že tam také mají Cosmopolitan?). Obálka je vcelkuz stejná, jako byla originální, fotka také, takže ani moc nevím, co k tomu mám napsat, jelikož scany se nejspíše neobjeví.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Joy March 2014 (Czech Republic)

9. března 2014 v 8:34 | FoXx
Abych pořád nepřidávala jen obálky a scany zahraničních časopisů, tak naši Miley zmínili i v jednom českém, a to v březnovém vydání Joy, kde napsali o jejím tetování "Just Breathe" a potom takové menší shrnutí Mileyiny kariéry. Stejný článek, jako je ten první, se objevil i v německém čísle tohoto časopisu (scan). Jsem moc ráda, že zase po nějaké době je Miley zmíněna i tady u nás.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan March 2014 (Slovenia)

8. března 2014 v 17:16 | FoXx
Po docela dlouhé pauze se zase objevila jedna nová obálka časopisu "Cosmopolitan", která je tentokrát z březnového vydání pro Slovinsko. Je víceméně barevně skoro stejná jako ta britská, akorát jsou tam použité trochu jiné fonty, jinak i použitá fotka je stejná. Teď se objevilo celkem docela dost novinek, takže se je budu snažit postupně všechny přidat a hlavně dopřidat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vogue March 2014 (Germany) #2

12. února 2014 v 20:59 | FoXx
Po chvíli čekání tu máme i kvalitní scany z německého "Vogue", pro který Miley nafotila i photoshoot. V časopisu je Miley zmíněna na docela dost stránkách a je tam s ní i rozhovor a otištěné fotografie právě z photoshootu Maria Testina. Časopis má celkem tři verze obálek (už teď mám docela dilema, kterou z nich si mám koupit), jak můžete vidět z editorialu a rozhovor z něj bych chtěla přeložit, ale jelikož mi zbývá ještě dopřekládat ten pro "Love Magazine" a pak ještě bych chtěla udělat ten pro "W Magazine", tak to chvíli potrvá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vogue March 2014 (Germany)

6. února 2014 v 19:33 | FoXx
Redakce časopisu "Vogue" už dokonce zveřejnila tři verze březnové obálky pro německé vydání, na kterém, jak asi nejspíše i čekáte, je naše Miley. Jednu fotku jsme už předtím viděli z ukázek, ale dvě jsou zcela nové a ta, co je na editorialu, se mi strašně moc líbí. Photoshoot je dílem fotografa Maria Testina, se kterým se Miley osobně zná a vypadá to, že to bude takový elegantní photoshoot a doufám, že co nejdříve budou nové fotografie, protože se mi tyto moc líbí a Miley tu vypadá vážně úžasně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

W Magazine (March)

30. ledna 2014 v 6:56 | FoXx
Miley se objevila na obálce březnového vydání "W Magazine", které zdobí s úplně nových photoshootem, na kterém má paruku dlouhých blond vlasů a celkově bude photoshoot spíše takový elegantní. Ještě větší překvapení je to o to, že se o vydání časopisu s Miley vůbec nevědělo a jsme moc ráda, že se rozhodli dát Miley na titulku, protože ji to tu moc sluší a strašně se těším, až zveřejní nějaké další fotky, protože bych z nich potom určitě udělala layout sem na dailysmiley.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmolitan February 2014 (Taiwan)

28. ledna 2014 v 7:13 | FoXx
Prozatím jedinou novinkou dneška je tato obálka thajského "Cosmopolitanu" na měsíc únor. Pro změnu je na ni použita fotka Miley v rudých šatech, akorát mi k tomu moc nejde to žluté pozadí a růžové nápisy, ale jsem ráda alespoň za takovou novinku, protože jenom dva dny po Pre-Grammy gale a už se skoro nic neobjevuje, ale zítra bude "MTV Unplugged", takže bude snad konečně nějaká větší aktualizace.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Love Magazine 2014 #2

25. ledna 2014 v 9:29 | FoXx
No a dostáváme se k tomu zajímavějšímu, i když to je také obálka, ale tentokrát pro "Love Magazine" a můžete na ní vidět úplně novou fotografii z photoshootu, která je sice podobná té na minulé obálce, ale jsme moc ráda, že se konečně objevuje něco opravdu nového a ne jen nějaké starší věci. Časopis má vyjít na začátku února a během toho měsíce by se měly objevit i nějaké nové fotografie nafocené pro něj.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan February 2014 (Croatia)

25. ledna 2014 v 9:23 | FoXx
Dnes sekonečně objevilo pár novinek a vůbec nevím, kterou mám začít dříve, ale nakonec jsem se rozhodla asi pro tu nejméně zajímavou - novou obálku únorového Cosmopolitanu a pro tentokrát z Chorvatska. Redakce trochu pozměnila barvy a docela se mi obálka líbí, ale jak jsem psala u skoro všech minulých příspěků o Cosmopolitanu, mohli by zveřejnit radši nějaké nové outtakes, protože tento shoot je vážně skvělý.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: