Photoshoots 2012

Brian Bowen Smith {2012} #21

7. září 2014 v 10:52 | FoXx
Konečně se objevily i další outtakes fotografie z předloňského photoshootu nafoceného Brianem Bowenem Smithem. Sice je nezveřejnil plánovaný zdroj, ale několik twitter účtů, ale jsem za ně moc ráda, protože se mi tento photoshoot strašně líbí. Sice nejsou v nejlepší kvalitě, ale alespoň nejsou potaggované jako většina předtím, která byla zveřejněna. Fotografie jsou celkem dost různorodé, takže na nich Miley nemá jenom jeden outfit jako na těch minulých.

image host image host image host image host image host

Brian Bowen Smith {2012} #20

29. srpna 2014 v 22:17 | FoXx
Konečně jsme se dočkali oněch slibovaných outtakes fotografií z předloňského photoshootu nafoceného Brianem Bowenem Smithem. Informovala jsem vás o nich už minulý týden, ale jejich zdroj nahrál první várku až dnes a jsem moc ráda, že se objevily zrovna tyto fotografie, protože Miley to na nich neskutečně sluší a i když je to velmi jednoduchý photoshoot, tak má něco do sebe. V budoucnu se ještě můžete těšit na další fotografie, protože jak už jsem zmiňovala, toto je pouze první várka outtakes!

image host image host image host image host image host

Brian Bowen Smith {2012} #19

24. srpna 2014 v 15:05 | FoXx
Již příští týden bychom se měli dočkat několika nových outtakes z předloňského photoshootu Briana Bowena Smithe, ale ještě předtím tu mám jednu malou ukázku, která byla také zveřejněna na Twitteru, jako všechny ostatní před ní. Bohužel fotografie je dost nekvalitní, hlavně proto, že byla použita jako profilová, ale jsem moc ráda alespoň za nějakou novinku, i když Miley by měla dnes večer (u nás velmi brzy ráno) být na předávání "VMA".

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #18

18. srpna 2014 v 10:24 | FoXx
V brzké době se můžeme těšit alespoň na nějaké novinky, jelikož jeden z hlavních zdrojů o Miley plánuje zveřejnit dosud neviděné outtakes fotografie z photoshootu Briena Bowena Smithe, který nafotil v roce 2012 a doposud se nějaké ty outtakes také objevily. Zatím máme sice jen takové screenshooty, ale i tak jsou fotky neskutečně krásné a Miley je na nich úžasná. Strašně se těším, jaké další fotky budou zveřejněny a doufám, že to bude co nejdříve, protože tento photoshoot se mi neskutečně líbí.

image host image host image host image host

Brian Bowen Smith {2012} #17

31. května 2014 v 11:09 | FoXx
Před pár dny jsem přidávala tři nové outtakes fotografie z photoshootu Briana Bowena Smithe, který nafotil před dvěma lety, a teď tu máme opět další fototgrafii. Narozdíl od těch minulých, ze stejné scény, je barevná a také bohužel potaggovaná, ale snad to ani tolik envadí, protože tag není tolik vidět. Fotka se mi strašně líbí a doufám, že když je teď takové to období zveřejňování, tak by se jich mohlo objevit ještě víc.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #16

22. května 2014 v 10:29 | FoXx
Byly zveřejněny jedna úžasná nová outtakes fotografie (já se prostě nejdřív nemůžu podívat, jestli se neobjevily, musím nejdřív napsat článek pro jednu a pak jich najít více) z photoshootu Briana Bowena Smithe, který Miley nafotila před dvěma lety. Jsem z ní úplně nadšená, protože fotka je kvalitní, není potaggovaná a dokonce na ní má Miley úplně novou pózu, takže není jen podobná nějaké předchozí fotografii, co už byla zveřejněna (tedy dávala jsem sem z ní malou ukázku, ale celá fotka je přeci mnohem lepší, ne?). Tento photoshoot se mi tenkrát strašně líbil a vypadá to, že by mohli být zveřejněny ještě další outtakes fotografie, takže se máme určitě na co těšit a jsem zvědavá, čeho všeho se ještě dočkáme. Ps: Fotografie z koncertu dopřidám.

image host image host image host image host

Vijat Mohindra 2012 #17

10. března 2014 v 15:54 | FoXx
Zase tu pro vás mám další outtakes photoshooty z photoshootu pro Mileyinu oficiální stránku, který byl nafocen před dvěma lety. Fotek sice není až zas tolik, ale Miley na nich má zase jiný oufit a všude jí to moc sluší. Trochu mě mrzí, že se tyto photoshooty objevují takto po částech, jelikož by bylo mnohem lepší, kdyby se objevila jedna větší sada, ale jsem ráda alespoň za to, že je zveřejňují.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #16

25. února 2014 v 7:22 | FoXx
Také se objevila jedna sada fotografií z photoshootu Vijata Mohindry, který Miley nafotila před dvěma lety pro svou oficiální stránku. Jako většina minulých fotek jsou tyto ve stejném oufitu a na jednotném pozadí. Většina fotografií je skoro stejných, ale na některých má Miley jiné pózy.

image host image host image host image host

Vijat Mohindra 2012 #15

10. února 2014 v 16:06 | FoXx
Tyto fotky jsem chtěla přidat ještě ráno, ale bohužel jsem to už nestihla, takže je přidávám až teď. Jedná se o další outtakes z promoshootu pro Mileyinu oficiální stránku, které byly foceny dva roky zpátky a pár podobných fotek jsem sem už dávala, ale nikdy jich nebylo tolik dohromady. Autorem photoshootu je Mileyin kamarád Vijat Mohindra, se kterým v té době fotila opravdu hodně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #14

3. února 2014 v 6:57 | FoXx
Hned za začátek nového týdne tu máme nové outtakes photoshooty z roku 2012, které Miley nafotila pro znovuotevřevní své oficiální stránky. Fotek je celkem sedm a některé jsme už měli možnost vidět, ale některé jsou zcela nové a všechny jsou navíc ve velice dobré kvalitě. Jinak moc děkuji všem, kteří mi popřáli k narozeninám :) Dnes rozhodně přidám konečně slibované rozhovory, jak pro MTV, tak i pro "Love Magazine" a ještě se objevily outtakes pro Maxim.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #13

27. ledna 2014 v 6:59 | FoXx
Už jsem skoro čekala, že dnes nebudou zase žádné novinky, protože Miley má teď pár dní na odpočinek a hned budou další akce, ale nakonec se objevily alespoň tři nové outtakes fotografie z roku 2012, které nafotil Mileyin kamarád Vijat Mohindra pro její oficiální stránku. Hodně takovýchto outtakes jsem přidávala v tomto článku, ale bohužel jsou taggované - je to ale lepší než ten velký tagg přes Mileyin obličej, jako na těch minulých.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #15

29. prosince 2013 v 10:13 | FoXx
Po trochu delší době se objevila jedna nová outtakes fotografie z photoshootu Briana Bowena Smithe pro Mileyinu oficiální stránku. Fotka je bohužel malá, ale koukala jsem se a nikde jsem jí zatím neviděla. Jiné novinky jsem pro teď nenašla, akorát jsem četla, že policie pořád vyšetřuje krádež v Mileyině domě a podle informací si myslí, že to byl někdo z Mileyina okolí, protože ho nikdo ze sousedů neviděl a také nenašli moc známek násilného vloupání. O této krádeži jsem vás před nějakou dobu informovala v tomto článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #14

19. října 2013 v 12:09 | FoXx
Po docela dlouhé době se objevila jedna nová outtakes fotka z photoshootu pro Mileyinu oficiální stránku, který nafotil Brian Bowen Smith. Bohužel je fotka malá a ještě k tomu má ořezané pozadí, původně totiž byla focená na tmavém, jak můžete vidět z této a je vážně škoda, že ji někdo takto ořezal, protože na tmavém by vypadala mnohem lépe. Z tohoto photoshootu se doposud objevilo spoustu malých náhledů fotek, ale zatím se žádné jiné nové outtakes neobjevily, což mě docela mrzí, jelikož jich bude určitě hodně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #12

9. září 2013 v 21:23 | FoXx
Objevily se tři nové outtakes shooty, které nafotil Vihat Mohindra v minulém roce. Jsou v celku podobné těm, které se už objevily, akorát tam na nich má Miley trochu jiné pózy. Je na nich tagg, ale není tak velký, takže to ani tolik nevadí. Dnes je opravdu hodně novinek a za chvíli přidám Mileyino vystoupení a rozhovor pro "Le Grand Journal". Na první má Miley černý top a kytičkovanou sukni a na dalších dvou bílý top s černou koženou sukní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rock The Vote #2

6. září 2013 v 17:39 | FoXx
Dále se pak objevily ještě tři ekluzivní outtakes fotky z photoshootu pro kampaň "Rock The Vote", do které se Miley zapojila minulý rok a podporovala tím mladé lidi, aby šli k volbám. Fotky jsou ale zvláštní tím, že tentokrát nejsou na šedém pozadí, jako byly doposud a Miley na nich má čisté černé tričko, takže jsou svým způsobem naprosto nové a jiné, než ty předchozí. Bohužel jsou pouze v MQ kvalitě a potaggované, což je škoda, protože Miley to tu strašně sluší a byla bych rád, kdyby se objevily nějaké lepší, ale to bych chtěla asi u každého photoshootu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #11

11. srpna 2013 v 16:09 | FoXx
Objevilo se opravdu hodně nových fotek z photoshootu pro Mileyinu oficiální stránku, který nafotila minulý rok. Stejně jako předešlé outtakes, jsou také potaggované a pouze v MQ kvalitě, ale je tam opravdu hodně fotek, některé už jsme viděli, jiné jsou si s nimi dost podobné, ale všechny se mi strašně líbí. Zatím to vypadá, že Miley v těchto dvou photoshootech, v tomto a v tom, který jsem přidávala v minulém článku, nafotila opravdu hodně fotek, takže se máme určitě ještě na co těšit. Snad se fotky někdy objeví kvalitnější.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #6

11. srpna 2013 v 14:19 | FoXx
Opravdu už nevím, kde se všechny ta outtakes fotky berou, protože se všichni rozhodli je zveřejňovat najednou. Tento shoot nafotil před rokem Mileyin kamarád Vijat Mohidnra a dosud jsme z něj měli pouze pár fotek. Teď se jich objevilo hned několik, ale bohužel jsou pouze v MQ. Miley to ale na nich nesmírně sluší a strašně se mi líbí ta fotka na editorialu, pak tak s tím černým čepečkem a v červených šatech. Photoshoot je opravdu hodně různorodý, i když je focena na jednotném pozadí a Miley je tu zkrátka strašně krásná. Škoda jen toho taggu, který má někde přes obličej.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #10

10. srpna 2013 v 12:19 | FoXx
Byly zveřejněny další dvě outtakes fotky z photoshootu fotografa Vijata Mohindry pro Mileyinu oficiální stránku. Na první má Miley dlouhé pruhované šaty, jednu podobnou fotku jsme už měli možnost vidět, ale byla o dost nekvalitní a na druhé je Miley v bílém tričku a černé sukni. Fotky zveřejnil stejný zdroj, který má outtakes pro časopis "Cosmopolitan", tak mě trochu mrzí, že toho nezveřejní více. Každopádně fotky jsou docela dost potaggované, ale i tak je tu Miley prostě krásná a na té první se mi nesmírně líbí.

imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #5

7. srpna 2013 v 14:39 | FoXx
Opět se objevila nová outtakes fotka, ale tentorkrát se bohužel jedná pouze o malý náhled, který má přes sebe tagg. Jedná se o fotku z photoshootu Mileyina přítele Vijata Mohindry a doposud se z tohoto photoshootu objevilo pouze pět fotek, některé k tomu ještě dost nekvalitní. Photoshoot měl asi původně sloužit pro Mileyinu stránku, ale v průběhu její obnovy fotila často nové a nové fotky, takže ankonec nesloužil. Byla bych moc ráda, kdyby byly zveřejněné zase nějaké kvalitnější outtakes fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #9

2. srpna 2013 v 9:49 | FoXx
Jako se včera objevilo hned několik nových outtakes shootů, tak dnes byl zveřejněn jeden, který pochází z photoshootu Vijata Mohindry pro Mileyinu oficiální stránku. Ukázku této fotky jsem vám sem dávala v dubnu a po pár měsících jsme se konečně dočkali MQ fotografie. Fotka byla zveřejněna tím samým zdrojem, jako ty minulé, takže to vypadá, že má docela dost outtakes, které ještě nebyly zveřejněny, tak třeba se zítra dočkáme zase dalších.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #8

23. července 2013 v 19:39 | FoXx
Objevil se nový outtakes shoot z trochu staršího photoshootu, a to pro Mileyinu stránku, který nafotil Vijat. Je bohužel pouze v MQ, ale i tak je to strašně krásná fotka a jde vidět, že je hodně outtakes fotek, které jsme doposud neviděli. Je vážně škoda, že se neobjevilo těch fotek více, ale můžeme být rádi alespoň za tuto.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brian Bowen Smith {2012} #13

17. dubna 2013 v 19:19 | FoXx
Tak snad už konečně poslední fotky, které se dnes objevily. Jedná se o několik malých náhledů outtakes shootů z photoshootu pro Mileyinu oficiální stránku, který minulý rok nafotil Mileyin oblíbený fotograf Brian Bowen Smith. Náhledy jsou dosti malé a značně upravené, takže jsou takové docela zvláštní. Strašně se mi líbí ty fotky s klouboukem, Miley je na nich taková přirozená a krásně se usmívá a doufám, že se tyto fotky brzy objeví i v HQ. Co na fotky říkáte a těšíte se na nějaký z nových shootů?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #7

5. dubna 2013 v 16:29 | FoXx
Před nedávnem byly zveřejněny dva HQ shooty z photoshootu pro Mileyinu oficiální stránku a teď tu pro vás mám malou ukázku dalšího z nich. Doufám, že se taky brzy objeví v HQ, jako ty předchozí, protože k těm jsem sem také dávala ukázky. Co na tuto fotku říkáte? Vím, že je hodně malá, ale alespoň nějaká, když ještě nebyl zveřejněný žádný z nových shootů, které Miley nafotila letos.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vijat Mohindra 2012 #6

1. dubna 2013 v 9:09 | FoXx
Před necelým měsícem jsem vám sem přidávala nekvalitní ukázky několika outtakes shootů, které nafotil Vijat Mohindra pro Mileyinu oficiální stránku. Teď se tyto fotky objevily v HQ, sice s taggem, ale pořád lepší, než-li nic už jsem je našla i bez taggu. Mrzí mě, že Miley prostě tyto fotky nezveřejní, když je má a hlavně se moc těším na její nové shooty, které nedávno nafotila, ale trochu mě štve, že je tu spoustu outtakes z minulých let, které zatím nikdo neviděl (jako třeba pro Marie Claire).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rock The Vote

31. března 2013 v 20:49 | FoXx
Minulý rok se Miley zúčastnila kampaně "Rock The Vote", prostřednictvím které vyzývala mladé Američany, aby šli volit. Tenkrát se ke kampani objevilo pouze propagační video, ale teď už tu máme konečně i photoshoot, který Miley nafotila. Docela mi vrtá hlavou, proč se objevil až teď, protože už je po kampani a je vlastně zcela zbytečné ho zveřejňovat, ale jsem ráda, že se konečně nějaký nový objevil. Miley to na fotkách neuvěřitelně sluší a strašně se mi tu líbí její účes. Vůbec bych nečekala, že se takto večer něco podobného objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: