Photoshoots 2014

Rock You Legs (Photoshoot) #2

17. listopadu 2014 v 21:54 | FoXx
Konečně se objevila alespoň trochu kvalitní fotografie z propagačního photoshootu pro kampaň "Rock Your Legs". Jelikož fotografie fotil terry Richardson, tak je na nich vidět, že jsou v jeho stylu, tedy proti bílé zdi, ale narozdíl od těch ostatních se mi tato fotka a ta minulá moc líbí a Miley to tu moc sluší. Doufám, že se co nejdříve objeví více fotografií a třeba i nějaké další věci ke kampani.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rock You Legs (Photoshoot)

14. listopadu 2014 v 21:02 | FoXx
Od zveřejnění několika sekundové reklamy uplynul jeden den a už tu máme dvě první fotografie z reklamního photoshootu, který pro značku "Golden Point" nafotil fotograf Terry Richardson. První fotografii jsem sem již přidávala na editorialu, ale nechtělo se mi ji přidávat jen tak a pak se objevila i ona druhá, která je sice hodně nekvalitní a možná to není ani přímo fotografie z photoshootu, ale taková "zákulisní", a tak tady je onen článek. Zatím se mi to zdá hodně různorodé, což je dobře, protože ta druhá fotka vypadá strašně pěkně.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 (Photoshoot) #4

5. září 2014 v 18:52 | FoXx
Jak jsem říkala už v minulém článku, objevily se i nové fotografie z photoshootu pro časopis. Upřímně nevím, jestli se to dá do této rubriky vůbec zařadit, protože se jedná o fotografie stránek z časopisu, ale zařazovat mezi scany se mi to moc nechce a navíc jsou to opravdu fotografie jen a pouze fotek z photoshootu. První dvě jsou úplně nové, třetí je vystřižená z fotky onoho návrhu v minulém článku a Miley na ní má ony chlupaté plavky, které má i na titulce. Také doufám, že se fotografie co nejdříve objeví kvalitní, protože z nich chci udělat nový design. Edit: fotografie se už objevily v lepší kvalitě a přibyla k nim ta první černobílá.

image host image host image host image host imagebam.com

V Magazine 2014 (Photoshoot) #3

31. srpna 2014 v 9:46 | FoXx
Objevila se další nová fotografie z photoshootu pro "V Magazine". Tentokrát je ale bohužel v hodně špatné kvalitě, Miley na ní sedí na labuti v bazénu a má stejné chlupaté plavky jako na titulní stránce. Vydání časopisu se uskuteční již za deset dní a už se nemůžu dočkat rozhovoru a prostě všeho, protože Miley už dlouho nikde nebyla.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 (Photoshoot) #2

30. srpna 2014 v 10:54 | FoXx
Ani nestačím projíždět všechny zdroje a už tu máme další dvě fotografie z photoshootu pro "V Magazine". Objevují se opravdu rychle a doufám, že jich bude zveřejněno ještě hodně, akorát by je mohli zveřejňovat alespoň trochu kvalitní a neořezané. Tyto mají podobnou koncepci jako ty předchozí - Miley u bazénu a na první má i nafukovací palmu a na druhé leží opět na hromadě plyšáků, na kterých leží i na obálce časopisu a můžete je vdiět v pozadí té černobílé fotografie. Sice bued časopis zveřejněný až za více než týden, ale doufám, že se do té doby objeví třeba i nějaké malé ukázky z něj a co nejvíce fotek, protože přemýšlím, že z nich udělám nový design.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V Magazine 2014 (Photoshoot)

29. srpna 2014 v 18:40 | FoXx
Takže, konečně jsme se dočkali zveřejnění několika fotografií pro nové vydání "V Magazine". Nejedná se o žádné scany, ale přímo o kvalitní fotografie, za což jsem moc ráda a ani jsem nečekala, že to bude tak rychlé. První fotografie se mi zdá taková celkem retro a Miley je na ní u bazénu a druhá je černobílá a působí na mě takovám hodně zvláštním dojmem, ale celkově se mi obě fotografie líbí a Miley to na nich moc sluší. Doufám, že časopis zveřejní ještě hoděn fotografií, protože tento photoshoot vypadá opravdu zajímavě.

image host image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portrait picture for Seven Sharp interview

26. srpna 2014 v 19:11 | FoXx
Objevila se jedna nová, celkem dost upravená a ne moc kvalitní, fotografie, která by měla pocházet z takového menšího portrétního photoshootu pro rozhovor pro "Seven Sharp". Miley to na ní moc sluší a je mi trochu líto, že je fotografie tak strašně upravená a tmavá, protože jinak by to byla úplně úžasná fotka. Doufám, že se fotografie objeví někdy v budoucnu v lepší kvalitě a že jich bude třeba více, protože už dlouhou dobu Miley nefotila žádný photoshoot, krom toho na "VMA", který se samozřejmě moc nedá počítat, jelikož je také hodně upravený.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Southern Made Hollywood Paid 2014

13. srpna 2014 v 15:15 | FoXx
Miley také před několika dny nafotila menší photoshoot pro značku svého bratra Trace - Southern Made Hollywood Paid. Pro tuto značku nafotila pár fotografií již v minulosti, ale byly hodně tmavé a tyto jsou narozdíl od nich na světlém pozadí. Původně jsem z těchto fotek chtěla udělat nový design, ale nakonec se mi tam žádná nehodila a celkově asi moc na design nejsou, protože jsou trochu zvláštní. Bylo by skvělé, kdyby Miley nafotila nějaký nový pěkný photoshoot.

image host image host image host image host

Miley´s Official Tumblr Photoshoot #2

27. července 2014 v 10:07 | FoXx
Po včerejších outtakes fotografií tu máme opět jednu novou dvě nové, které jsou tentokrát celkem nekvalitní a pochází z loňského photoshootu Vijata Mohindry pro Mileyin oficiální tumbrl. Z tohoto photoshootu se objevily zatím pouze čtyři fotky, s těmito šest. Rozhodně by bylo skvělé, kdyby se objevila v lepší kvalitě a ještě by se třeba mohli objevit nějaké další outtakes, protože to vypadá, že fotek bylo vážně hodně a vybrali jich jen pár. Edit: Objevila se ještě jedna fotografie z tohoto photoshootu, která je také trochu nekvalitní a hlavně je to bohužel jen malý náhled a ještě k tomu je i potaggovaný, ale jsem ráda alespoň za něco, když teď nejsou moc novinky.

image host imagebam.com image host imagebam.com

Terry Richardson Photoshoot 2014

1. července 2014 v 19:52 | FoXx
Další novinkou je "nový" photoshoot Miley, který, jak už asi poznáte podle stylu, nafotil Terry Richardson. Miley ho fotila v dubnu, když si nově pořídila Moonie, kterou na fotografiích také můžete vidět. Většina fotek je černobílých, ale to se mi na photoshootu celkem líbí, Miley je tady prostě skvělá a jde vidět, jak moc má ráda svoje pejsky a tady přímo Moonie. Je trochu škoda, že se fotografie objevily až po takové době, ale jsem za ně ráda, protože se mi strašně líbí a konečně to nejsou žádné podobné fotky těm minulým od Terryho.

image host image host image host image host

ELLE 2014 #5

15. dubna 2014 v 16:31 | FoXx
Dnes vyšlo květnové vydání časopisu "ELLE", na kterém je Miley, digitálně a už se objevily první fotografie z něj, i když z tištěného čísla. Můžete na nich vidět tři nové fotografie z photoshootu, které jsou ale bohužel docela dost nekvalitní. První a čtvrtá fotografie jsou úplně nové, jinak z ostatních už jsme viděli alespoň nějakou menší ukázku. Photoshoot vypadá vážně hodně zajímavě, protože minulé fotky ve mě vzbudily dojem, že bude takový jako z minulého století teď se objevují ale úplně odlišné, takže jsem vážně zvědavá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ELLE 2014 #4

8. dubna 2014 v 20:51 | FoXx
Od rána se stihly objevit další nové fotografie z photoshootu, ale tentokrát z toho nejnovějšího, a to pro časopis "ELLE", ze kterého se nám objevily už i dvě obálky. Fotky jsou vážně zajímavé, dost originální a Miley nafotila pro změnu něco, co se mi vážně líbí a strašně se těším na další. Fotky jsou celkem tři a první dvě jsou hodně v retro stylu a to se mi na nich moc líbí, protože Miley ještě nic takového nenafotila. Třetí fotka je o něco tmavší a Miley je na ní hodně elegantní. Ještě přidám i vydeo z focení, které redakce zveřejnila.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ELLE 2014 #3

6. dubna 2014 v 19:09 | FoXx
Odpoledne jsem sem přidávala další novou fotografii z photoshootu pro "ELLE" a během odpoledne se stihly objevit ještě tyto dvě animace, z té první pocházela právě ta minulá fotka. Pořád nebylo nijak potvrzeno, že se opravdu jedná o photoshoot pro časopis "ELLE", ale vypadá to hodně zajímavě a jsem zvědavá, zda se to nakonec potvrdí, nebo se bude jednat o něco jiného. Na obouch animacích má miley stejný outfit a jsou točené ve stejné místnosti, akorát z jiného úhlu.

ELLE 2014 #2

6. dubna 2014 v 12:35 | FoXx
Netrvalo ani dlouho a už tu máme další fotografii, která pochází ze zatím nepotvrzeného photoshootu pro časopis "ELLE", který Miley někdy tento rok nafotila. Fotografie je celkově jiná, než ta minulá, kterou jsem vám sem před dvěma dny přidávala, ale zatím to vypadá dost zajímavě a na celý photoshoot jsem opravdu zvědavá. Chtěla jem přidat ještě fotografie ze včerejšího koncertu, ale už to bohužel nestíhám, takže je přidám až odpoledne.

ELLE 2014

4. dubna 2014 v 18:23 | FoXx
Zahraniční zdroj _themctimes zveřejnil jednu potaggovanou fotografii, která podle informací jiného pochází z nového photoshootu pro časopis "ELLE" - což samozřejmě není potvrzené. Fotografie je celkem zvláštní, zatím se neví, jestli se by se mělo jednat přímo o fotografii z photoshootu, nebo jenom z focení, ani redakce časopisu nic takového nepotvrdila, takže můžeme jen čekat, zda se dozvíme něco víc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Olivia Malone

4. dubna 2014 v 17:42 | FoXx
Po chvíli čekání jsme se také dočkaly zveřejnění fotografie Miley, na které má fialovou paruku. Jedná se o fotografii z photoshootu, který nafotila Olivia Malone a zatím se neví pro jaké účely slouží. Vypadá to, že photoshoot byl focený u Miley doma a doufám, že se brzy dočkáme i dalších fotografií. Ještě mi zbývá přidat fotky ze včerejšího koncertu a možná i něco málo dalšího, tak snad to všechno stihnu, aby tu něco nechybělo.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Marc Jacobs #4

20. února 2014 v 19:00 | FoXx
Po trochu delší době se objevily i čtyři nové outtakes fotografie pro kolekci jaro/léto 2014 Marca Jacobse, jejíž je Miley tváří. Fotky jsou ve stejném stylu jako ty předchozí, Miley má na některých jen jiné oblečení a na jedné má ještě k tomu brýle. Ještě jsem chtěla přidat několik článků, ale nějak se mi během psaní toho podařilo zapomenout, které to byly a o čem byly.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Hollywood Reporter Pre-Grammy Photobooth #2

10. února 2014 v 18:53 | FoXx
Po trochu delší pauze tu máme i novou fotku pro "The Hollywood Reporter", která byla vyfocena při Pre-Grammy gale. Několik podobných fotografií i video z focení jsem vám sem už přidávala a Miley to tu moc sluší. No a to je pro teď z novinek nejspíše vše, víc jsem jich prozatím nenašla, ale kdo ví, třeba se ještě nějaké objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vogue Germany #2

7. února 2014 v 15:52 | FoXx
Včera se objevilo někoik prvních fotografií a také obálky německému "Voque" a dnes tu máme už první alespoň trochu kvalitní fotografie. Jsou tam sice jen dvě, které jsme ještě neviděli, ale i tak jsem za ně moc ráda, protože časopis zveřejnil fotky a obálku dost nečekaně a zveřejňuje alespoň rychle, narozdíl třeba od "Love Magazine", ze kterého by mělo být venku více fotek a zatím jich máme jen pár. Fotografem photoshootu je Mario Testino, se kterým se Miley osobně zná, ale myslím, že jsem to psala už minule.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vogue Germany

6. února 2014 v 16:06 | FoXx
No a teď k této novince, která je asi hlavní - objevily se nové "fotografie" pro německý "Vogue". Jedné se o fotky vytištěných fotek, takže kvalita je opravdu hrozná a nebylo by špatné, kdyý už fotografie unikly na internet, aby je časopis zveřejnil v lepší kvalitě. Bohužel jsem nenašla, pro které číslo byly fotky nafocené, ani jestli bude Miley na obálce nebo něco podobného, ale snad ano a co nejdříve se to dozvíme.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

W Magazine Photoshoot #3

6. února 2014 v 15:49 | FoXx
Objevila se jedna nová fotografie z photoshootu pro "W Magazine", na které je Miley s fotografi Mertem a Marcusem, kteří pro časopis Miley fotili a už se s nimi objevila i fotka ze zákulisí. Fotka je celkem v podobném stylu jako předchozí, je černobílá a Miley na ní má delší blond vlasy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

W Magazine Photoshoot #2

5. února 2014 v 7:04 | FoXx
Dnes ráno se objevilo docela dost novinek, takže mám co dělat, abych je vůbec stihla přidat, navíc tento článek píšu už podruhé a opravdu mě to enbaví, protože blog poslední dobou trochu zlobí a sám se mi odhlašuje ještě před zveřejěním článku. Tato fotka podle zdrojů pochází z dosud neznámého photoshootu, je také možné, že se jedná o outtakes pro "W Magazine", ale zatím neylo nic potvrzeno. Jeden zahraniční zdroj už potvrdil, že by se mělo jednat opravdu o fotografii z photoshootu pro "W Magazine".

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

W Magazine Photoshoot

3. února 2014 v 17:58 | FoXx
Během odpoledne se objevily hned čtyři nové fotografie pro "W Magazine". První je fotka z obálky, kterou už jsme měli možnost vidět, ale ostatní tři jsou úplně nové. Photoshoot je vážně zajímaví, podle obálky jsem čekala něco takové elegantního, jako photoshoot por Harper´s Bazaar, a nakonec nás časopis překvapil něčím úplně jiným. Dvě fotky jsou černobílé a mnohem více se mi líbí ta třetí, kterou můžete vidět i na novém designu. Sice jsem říkala, že udělám design z té první fotky, ale to by musel být zase růžový a takový moc přeslazený a takový jsem tu mít nechtěla.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Hollywood Reporter Pre-Grammy Photobooth

29. ledna 2014 v 7:04 | FoXx
No a krom fotek z "MTV" tu mám ještě jednu, která byla vyfocena na "Pre-Grammy Gale" a jedná se o takový photobooth. Miley je tam třeba společně s Pharrellem nebo Lorde, ale fotografie je bohužel pouze v MQ kvalitě a jelikož je tam docela dost lidí, tak tam není nic moc vidět. Doufám, že se co nejdříve objeví i nějaké kvaltinější. Edit: Objevila jsem ještě jednu fotku, která je spíše taková "behind the scene", ale přidávm ji rovnou sem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus MTV Unplugged Promotionals

21. ledna 2014 v 18:18 | FoXx
Minulý článek jsme začadila do sekce "appearances", takže teď přidávám ještě přímo promoshooty pro "MTV Unplugged". Druhou fotku jsem přidávala ráno, ale podařilo se mi najít ještě jednu, která je bohužel nekvalitní, ale alespoň nebudeme mít jen jednu fotografii. Miley má na obou fotkách stejné outfity a na promoshoot jsme opravdu zvědavá, protože to zatím vypadá vážně zajímavě a snad se objeví ještě dost fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: