Videos - From TV

Golden Point "Rock You Legs" Advertisement #2

16. listopadu 2014 v 9:06 | FoXx
Značka "Golden Point" zveřejnila novou reklamu, dalo by se říci takovou prodlouženou verzi té minulé, pro "Rock Your Legs". Jsou v ní nové scény a celkově je reklama delší a Miley v ní vypadá skvěle. Doufám, že se co nejdříve objeví i propagační photoshoot, protože to bude celé určitě skvělé.

Miley Cyrus Bangerz Tour Special on NBC (We Can´t Stop, Maybe You´re Right)

4. července 2014 v 15:18 | FoXx
Jak se pomalu blíží datum vysílání Mileyina speciálu na stanici NBC, začíná se objevovat stále více ukázek z jednotlivých písní. Ve středu jsem přidávala záznam coveru "The Scientist", a teď se objevily ukázky k "Maybe You´re Righ" a "We Can´t Stop". První je sice spíše taková upoutávka, která je prostřídána scénami z písně, ale druhé video už je přímo trochu delší ukázka.

Miley Cyrus Bangerz Tour Special on NBC (The Scientist)

2. července 2014 v 18:49 | FoXx
Na internet už unikla první nahrávka z dokumentu pro stanici NBS, který bude za pár dní odvysílán. Jedná se o záznam coveru "The Scientist", který, jak už jsem psala, zazpívala Miley v Madridu. Ještě připomenu, že dokument by měl být podle informací dlouhý kolem dvou hodin.

21 Candles: Miley’s MTV Moments Online

24. listopadu 2013 v 14:10 | FoXx
Jak jsem vás již včera (23/11) informovala, stanice MTV vysílala k Mileiyným narozeninám speciální pořad nazvaný "21 Candles: Miley's MTV Moments", který byl již zveřejněn na jejich oficiálních stránkách. Je to cyklus několika videí, ve kterých Miley mluví o různých věcech. Zatím se videa objevila pouze takto, ale pokud by byla zveřejněna na YouTube, tak je sem potom přidám.

15.11. - Styled To Rock [VIDEO]

17. listopadu 2013 v 8:06 | FoXx
Už se objevila celá epizoda dílu pořadu "Styled To Rock", ve kterém byla hostem Miley. Konkrétně se jedná o čtvrtý díl americké řady a je docela dlouhý, jako klasický seriál, takže se je na co dívat. Jak můžete vidět, díl se natáčel už před nějakou dobou.

11.10. - Miley appear on "Ellen DeGeneres Show" [We Cant Stop Acoustic]

14. října 2013 v 17:00 | FoXx
Na oficiální kanál pořadu "Ellen DeGeneres" bylo přidáno nové video s vystoupením Miley s akustickou verzí "We Can´t Stop", kterou v pořadu zazpívala. Jednalo se o vystoupení navíc, které Miley v pořadu předvedla, protože jako hlavní vystoupení zpívala "Wrecking Ball". Tato verze je víceméně stejná jako ta minulá akustická a moc se mi líbilo, jak to zazpívala.

"The Today Show" [VIDEOS]

8. října 2013 v 19:49 | FoXx
Miley v "Today Show" vystoupila celkem se třemi písněmi - Party In The USA, Wrecking Ball a We Can´t Stop. Krom toho také poskytla takový menší rozhovor. Mluvila v něm o tom, jak se jí líbila show a že je musela vstávat hodně brzy, aby to všechno stihla. Také se jí ptali, jestli je překvapená, že se jí věnuje tolik pozornosti a Miley řekla, že to je přesně to, co přece všichni chtějí. Samozřejmě se nezapomněla zmínit o vystoupení na VMA.

"Saturday Night Live" [VIDEOS]

7. října 2013 v 19:17 | FoXx
Našla jsem pár videí z "Saturday Night Live". První z nich je z Mileiyna vystoupení s "Wrecking Ball" a potom jsou tam různé scénky, které Miley s ostatními z SNL sehrála. Ne všechny jsou v nejlepší kvalitě a nepodařilo se mi sehnat všechny vystoupení, protože z fotek můžete vidět, že jich Miley nahrála mnohem více.

"We Did Stop" Live At SNL 2013 ( Parody of "We Can't Stop" )

6. října 2013 v 8:39 | FoXx
V pořadu "Saturday Night Live" předvádějí hosté různé scénky a Miley k tomu přidala ještě jedno nové video - 'We Did Stop' The Government. Je to taková parodie na video k "We Can´t Stop" a Miley je v něm v hnědé paruce a navíc ještě ani nehraje samu sebe. Musím říct, že jsem se u videa opravdu zasmála, takže to určitě stojí za zhlédnutí, i když je video trochu nekvalitní.

Miley Cyrus SNL (Saturday Night Live) Promo

2. října 2013 v 16:49 | FoXx
Krom fotek z příjezdu se objevilo ještě pár prom k pořadu "SNL", kde Miley yvstoupí. Ve videu je takový sestřih několika scén a Miley si tam dělá občas legraci sama ze sebe. Nejvíce se mi líbí asi ta první a ta úplně poslední a Miley v tom videu vypadá naprosto úžasně, nemluvě ani o tom, že má na sobě úplně úžasný oufit. Jak můžete vidět na fotce editorialu, tak Miley měla nad kamerou takovou menší nápovědu, co má vlastně říkat.

'Miley: The Movement' Is Coming

19. září 2013 v 17:50 | FoXx
Stanice MTV konečně zveřejnila trailer na Mileyin dokument "The Movement" (zhlédnout ho můžete kliknutím na editorial), který se skládá i z ukázek ze samotného dokumentu, kde můžete vidět Miley v zákulisí VMA, při focení promoshootu pro nové album a také ve studiu třeba s Britney Spears. Dokument bude dlouhý hodinu a už se ho nemůžu dočkat, protože bude skvělé vidět, jak Miley pracovala na "Bangerz".

11.09. - Interviewed for "Alan Carr: Chatty Man" [VIDEOS]

14. září 2013 v 9:49 | FoXx
Konečně tu máme k dispozici celý rozhovor Miley v pořadu Alana Carriho "Chatty Man" a ještě k němu i vystoupení s písní "We Can´t Stop", které bylo podobné jako v pořadu "Le Grand Journal". Částečný překlad rozhovoru jsem vám sem dávala v minulém článku. Miley v show vtipkovala třeba o návštěvě kavárny v Amsterdamu a poté mluvila o vystoupení na VMA.

"Miley is coming for You!" VMA Promo

6. srpna 2013 v 9:49 | FoXx
Včera v noci bylo zveřejněno ono Mileyino promo pro "Video Music Awards", ze kterého byly zveřejněné exkluzivní fotky. Video je opravdu dost krátké, nemá ani minutu a nese název "Miley is coming for You!". Bylo natáčeno zřejmě někde v metru a Miley to v něm strašně sluší a je strašná škoda, že není delší.

Interview for SAT 1 TV [VIDEO]

24. července 2013 v 11:19 | FoXx
Konečně se objevila nějaká videa ze včerejších akcí, ale bohužel jsou celkem krátká a docela nekvalitní. První jsou z televizní stanice "SAT 1 TV", kde Miley hostpvala v jednom pořadu, který se měl vysílat dnes ráno, tak snad se objeví ještě nějaká kvalitní videa. První video je přímo z natáčení, ale Miley tam není moc slyšet. Další jsou pak z Mileyna příchodu a příprav pro show.

Miley Cyrus discuss artists who will perform at this year's event

16. července 2013 v 19:29 | FoXx
Už se konečně objevilo alespoň jedno video z "Good Morning America" a v něm Miley společně s Ryanem Seacrestem a Keithem Urbanem oznamuje účinkující na letošním hudebním festivalu iHeart Radia. Bohužel se ale žádné další video neobjevilo, což je vážně škoda, protože už bych chtěla slyšet ten rozhovor.

Jimmy Kimmel Live & Good Morning America [Promo]

21. června 2013 v 6:54 | FoXx
Již příští týden bude odvysílán díl pořadu Jimmy Kimmel Live, kde bude Miley hostem a k tomuto dílu se také objevila upoutávka. V tomto videu Miley také říká, že bude hostem na Good Morning America, kde by měla i vystoupit. Jsem moc zvědavá a strašně se těším na fotky a videa, jelikož příští týden se toho bude dít opravdu hodně.

Miley´s MTV Document

6. června 2013 v 11:20 | FoXx
Nakonec jsem se dostala k přidání onoho menšího dokumentu pro MTV dříve. MTV News doprovázelo Miley při premiéře "We Can´t Stop" a poté také na doplňující program. Je zajímavé vidět i něco jiného, než jsem třeba viděli z fotek a ke konci druhého videa mluví Miley o jejím stylu. Jsou tam i záběry z cesty letadlem.

CBS Special: R.E.A.L. Change Project

24. dubna 2013 v 16:49 | FoXx
Konečně se objevil dokument CBS Special: R.E.A.L. Change Project", kde je právě naše Miley! Je to sice docela krátké video, ale můžete tam vidět dokonce i to piano, které Miley darovala škole a také její vystoupení s písní "The Climb". Jak už jsem říkala, dneska je vážně hodně novinek a ani jsem nečekala, že by se toto video dneska objevilo.

Justin Bieber SNL Skit (Miley Cyrus Show)

10. února 2013 v 11:09 | FoXx
Justin Bieber byl včera hosten show "SNL" a jistě si pamatujete, že před pár lety ho Miley v této show parodovala. Justin se jí za to včera odvděčil a natočil scénu právě s dívkou, která Miley paroduje. No, každopádně se podívejte sami, mě osobně se to moc vtipné nezdá, ale je to jen můj názor. Jediné, co mě tam docela rozesmálo bylo, jak mluvil sám o sobě, ale nějak mi prostě nesedí ta holka, co paroduje Miley, škoda, že jí Justin neparodoval sám.

12.10. - The Tonight Show with Jay Leno [VIDEOS]

13. října 2012 v 8:50 | FoXx
Tady už přidávám i rozhovor Miley z pořadu The Tonight Show with Jay Leno, kterou Miley včera navštívila. Na prvním videu mluví Miley a její sérii coverů, které nedávno zveřejnila. Na druhém o tom, jak jednou musela odejít na chvíli z pódia a na třetím o tom, jak točila některé scény z "Dva a půl chlapa".

Miley Cyrus First Primetime TV Role

1. září 2012 v 8:29 | FoXx
Video, ve kterém Clevver TV mluví o Mileyině roli v seriálu "Dva a půl chlapa".

Miley Cyrus Will Guest Star On Two And A Half Men: ENTV

16. srpna 2012 v 8:39 | FoXx
Entertainment News informovali o Mileyině nové roli v seriálu "Dva a půl chlapa".

Hair Stylist talks about Miley's new hottest Hairstyle on GMA

15. srpna 2012 v 8:11 | FoXx
Jedno video z pořadu Good Morning America, kde vlasový stylista mluví o Mileyině novém sestřihu.

E! News talks about Mileys new hair

13. srpna 2012 v 19:29 | FoXx
Stanice E!News informovala o Mileyině novém sestřihu.

E! Entertainment Documentary about Miley

25. července 2012 v 8:06 | FoXx
Stanice E! Entertainment Documentary natočila exkluzivní dokument o Miley. Je už zřejmě trochu staršího data, ale určitě se na něj koukněte!

 
 

Reklama

Fanclubs where I am: