Videos - Others

Miley Cyrus Helps Homeless Kids

25. srpna 2014 v 20:54 | FoXx
Miley kromě překvapení na "Video Music Awards" také rozjela menší kampaň pro pomoc mladistvím bez domova ve spolupráci s oraganizací "My Friend´s Place". Natočila video, ve kterém žádá o pomoc ostatní a výměnou za to se dá vyhrát vystupenka na její koncert v Riu de Janeiru a také propustka do zákulisí. Jsem na Miley moc pyšná, že se snaží takto pomoct a že umožnila Jessemu, aby přečetl svou řeč. Rozhodně je toto jeden z důvodů, proč mám Miley tak strašně ráda, jelikož hodně lidí ji takto nevnímá a myslí si o ní, že se o takovéto věci vůbec nestará, i když to není pravda a v průběhu let podporuje hodně charit a nadací.

Miley Cyrus ALS Ice Bucket Challenge With Rice

19. srpna 2014 v 9:26 | FoXx
Ano, je to tady! Konečně máme video z Mileyiny "Ice Bucket Challenge", které natočila společně se svým bratrem Braisonem a na které byla nominovaná včera svou mladší sestrou Noah. Miley se sice nepolila vodou, ale vysypala na sebe rýži, ale i tak je to skvělé. Video přidala na svůj Instagram a nominovala @waynecoyne5 a @katyweaver, zatímco Braison nominoval @alecholden.

Pharrell - Come Get It Bae ft Miley Cyrus

26. února 2014 v 16:48 | FoXx
Dnes byla vydána nová píseň s názvem "Come Get It Bae", na které Miley spolupracovala společně s Pharrellem, na jehož albu se také nachází. Informace, že Miley splu s harrellem spolupracovala se objevila si před týdnem a už tady máme přímo danou píseň. Rozhodně to není styl, který bych poslouchala, takže na to mám takové smíšené názory, ale třeba se někomu zalíbí.

Miley covers "Why'd You Only Call Me When You're High" on ´MTV Unplugged´

4. února 2014 v 15:43 | FoXx
Jako druhou novinku tu pro vás mám ještě nevydaný cover, který Miley zpívala na "MTV Unplugged" a jedná se o píseň "Why'd You Only Call Me When You're High" od Arctic Monkeys. Před pár dny byla zveřejněna její krátká ukázka, ale píseň se už objevila celá a strašně se mi líbí, jak to Miley zazpívala, zvláště ten konec. Zatím je jenom audio, video s vystoupením se k písni neobjevilo.

"Adore You" Official Music Video

26. prosince 2013 v 17:06 | FoXx
Vím, že asi hodně lidí se na videoklip kouklo už onehdy, když unikl na internet, ale i přesto sem dávám verzi z oficiálního kanálu Miley na Vevu. Osobně jsem se toho docela bála, protože hodně lidí nereagovalo dobře už jen na ukázky, ale ve výsledku jsem si myslela, že to bude mnohem "horší", ale nakonec se mi video líbí. Je svým způsobem takové intimní, aby sedělo k písni a víc se mi líbí asi až druhá polovina.

Feelin’ Myself Music Video

26. listopadu 2013 v 15:43 | FoXx
Miley před nějakou dobou vydala společně s Will.i.amem, French Montanou a Wiz Khalifou píseň "Feelin' Myself" a dnes byl k této písni trochu neočekávaně zveřejněn videoklip. Miley je tam zase celá v černém a bojevuje se tam celkem často. Trochu mne mrzí to, že nebylo zveřejněno hudební video k "Fall Down", které spolu s Will.i.amem natočila Miley hned dvakrát, protože s prvním videem byl problém.

Future ft. Miley Cyrus & Mr Hudson - "Real And True" Official VideoTeaser

9. listopadu 2013 v 15:42 | FoXx
Objevila se první delší ukázka z očekávaného klipu písně "Real & True", který Miley natočila společně s Future a Mr Hudsonen. Klip bude mít oficiální premiéru již 10.11., což bude zítra, ve stejný den jako Miley vystoupí na "EMA". Klip vypadá opravdu zajímavě a na celý se už moc těším. Již předtím jsem vám sem dávala několik ukázek - fotek i animací a trochu mě mrzí, že neukáží nějaké nové scény.

Miley Featured in 2013 MTV EMA's Promotional Video

16. října 2013 v 15:59 | FoXx
Dnes bylo zveřejněno promo pro předávání cen "MTV EMA" a objevila se v něm naše Miley! Ta natočila promo společně s Redfoo (LMFAO), který bude ceny uvádět. Miley tam je sice jen ve dvouch scénách, ale je ve videu úžasná. Předávání cen "European Music Awards" se bude konat 10. listopadu v Amsterdamu a Miley na něm samozřejmě vystoupí, jak bylo již potvrzeno.

Drive (Snippet from Bangerz)

27. září 2013 v 15:19 | FoXx
Objevila se malá ukázka z písně "Drive", která se objeví na novém albu Bangerz a již před nějakou dobou jsem vám sem dávala nepotvrzenou ukázku textu, který se právě v této části zpívá. Píseň vypadá zajímavě a už se nemůžu dočkat, až výjde celé album, což bude za méně než týden. Docela si myslím, že písničky na albu budou celkově odlišné a hlavně, že to nebude nic podobného třeba "We Can´t Stop", jak řekla i sama Miley.

Wrecking Ball (Director's Cut)

25. září 2013 v 7:07 | FoXx
Včera večer byla zveřejněna nová verze videoklipu k písni "Wrecking Ball", stejně jako předtím k "We Can´t Stop". Tato verze je mnohem jednodušší, skládá se pouze z jednoho záběru, ve kterém Miley celou dobu pláče, jen ke konci, až klip skončí, tak je tam takové menší video, kde je Miley s Terrym a připravují se na klip. Upřímně jsem nečekala, že nová verze bude takováto, jelikož minule přidali některé nové záběry, ale líbí se mi a je to hodně emotivní.

"23" Music Video

24. září 2013 v 18:43 | FoXx
S menším zpožděním byl konečně zveřejněn klik k písni "23", kterou nazpívala Miley společně s Mikem Will Made It, Wiz Khalifou a Juicym J a klip k ní točili v New Yorku, který Miley před nedávnem navštívila za účelem propagace. Jak už jsem psala předtím, klip se odehrává na střední škole a Miley je v něm opravdu hodně vidět. Ani jsem nečekala, že tam bude tolik, ale nakonec mě výsledek příjemně překvapil. Rozhodně stojí za zhlédnutí!

Wrecking Ball [Official Video]

9. září 2013 v 18:46 | FoXx
Konečně jsme se dočkali! Miley zveřejnila očekáváný videoklip k písní "Wrecking Ball", jehož režie se chopil fotograf Terry Richardson. Jak už jsem několikrát psala, klip je jednoduchý, vlastně je v něm pouze Miley, kladivo, stěny a demoliční koule, ale myslím, že je opravdu pěkně udělaný a emotivní, i když někomu určitě může přijít jako kontroverzní, ale jelikož je ta píseň z Mileyina života, tak se mi to k tomu prostě hodí. Doufám, že se nám povede překonat Vevo rekord, protože pak nám Miley zveřejní tracklist k albu.

"Last Goodbye" [Extended Preview]

6. září 2013 v 16:49 | FoXx
Po delší době byla zveřejněna delší ukázka z písně "Last Goodbye", která se ale bohužel na novém albu neobjeví. Je minutu dlouhá a myslím, že to bude Mileyina další skvělá píseň a je strašná škoda, že budeme muset čekat na její zveřejnění někým jiným než Miley, protože ta ji nevydá. Rozhodně to stojí za poslech a už se nemůžu dočkat celé písně a doufám, že ji zveřejní již brzy.

Justin Bieber ft. Miley Cyrus - Twerk (Unfinished)

28. srpna 2013 v 16:29 | FoXx
Na internetu se objevila ukázka z prozatím nedokončené písně "Twerk", kterou zpívá Miley s Justinem Bieberem a Lil Twistem. Miley v písni rapuje a myslím, že můžeme s určitostí říct, že se zřejmě jedné opravdu o píseň "Twerk", protože v minulosti se objevilo spoustu ukázek, ale nebyly pravé. Z toho, co jsem zatím z písně slyšela, to zní docela zajímavě a jsem zvědavá, co z této spolupráce nakonec bude.

Full Version of "23" ft. Mike, Wiz Khalifa and Juicy J.

27. srpna 2013 v 16:19 | FoXx
Byla zveřejněna celý verze písně "23", kterou Miley nazpívala společně s Mikem, Wiz Khalifou a Juicym J. Dokonce k ní včera i natáčeli hudební video a už se objevilo několik fotek z natáčení a také jedno nekvalitní video. Jsme na to opravdu zvědavá a podle toho, co jsme zatím viděla, to nebude nic nevkusného. Jinak pokud chcete vyjádřit svůj názor, tak to napište alespoň kratší, já to tu musím číst a na večer už mám docela úplně jiné plány, než neustále projíždět nekonečné komentáře.

Wrecking Ball [Full Song]

25. srpna 2013 v 9:59 | FoXx
Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali - objevila se celá verze Mileyina nového singlu Wrecking Ball. Miley už dokonce zveřejnila cover alba, ale ten přidám až az chvíli. Písničku sem zatím poslouchala jenom z části, ale je to zase něco úplně nového. Ještě nevím, jestli se mi líbí, ale rozhodně to podle mě bude jedna z lepších na albu. Miley sama potvrdila na Twitteru, že natáčela hudební video, ale prozatím se neví k jaké písní.

Wrecking Balls [Extended Snippet]

18. srpna 2013 v 9:29 | FoXx
K písni "Wrecking Ball", která by se měla stát druhým singlem, se objevila prodloužená ukázka. Původně jsme na minulé ukázce slyšeli čistě pouze úsek "I came in like a wrecking ball." a zbytek byl nekvalitní, protože do něj mluvili lidé, co byli na Mileyině "Listening Party". V této ukázce slyšíme i část "I never hit so hard in love." a už se na tu písničku moc těším. Podle nepotvrzených informací se měl klip natáčet v sobotu a podle jednoho zdroje by se mělo jednat o klip, který bude složen z černobílých scén.

Mike Will Made It ft. Miley Cyrus, Wiz Khalifa, Juicy J - 23 (PREVIEW)

7. srpna 2013 v 11:19 | FoXx
Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali malé ukázky z písně "23", kterou nazpívala Miley společně s Mikem Will Made It, Wiz Khalifou a Juicy J. Na video je zrovna část, ve které zpívá i Miley a píseň zatím vypadá docela dobře a jsem na ni zvědavá. Měla by bt vydána již tento měsíc, ale její vydání už bylo jednou posunuto, tak uvidíme, zda-li ho pro tenroktát dodrží.

Miley in Big Sean´ Fire Music Video

2. srpna 2013 v 19:19 | FoXx
Po delší době jsme se konečně dočkali klipu k písni "Fire", kde si Miley zahrála a jedná se o píseň Big Seana. Již před nějakou dobou jsem vám sem dávala jednu fotku, která z klipu pocházela a tenkrát nebylo nic potvrzeno, dokonce hodně lidí zdroji, který s touto informací přišel, nevěřilo a mysleli si, že se jedná o podvrh, ale nakonec si Miley v klipu opravdu zahrála a je tu neskutečně krásná. Můžete ji vidět skoro po celou dobu klipu a je tam prostě úžasná, má skvělé outfity a nemůžu se na to prostě vynadívat. Toto video rozhodně stojí za zhlédnutí, i když se nejedná o píseň Miley. Dokonce ani sama Miley o této spolupráci nic nezmínila, takže o to je to větší překvapení.

We Can´t Stop [Director´s Cut]

29. července 2013 v 18:54 | FoXx
Před chvílí byla zveřejněná nová verze videoklipu "We Can´t Stop", který nám Miley slibovala. Osobně jsem ho ještě neviděla celý, ale vypadá to úžasně a budeme se zase snažit překonat Vevo rekord v počtu zhlédnutí za dvacet čtyři hodin, tak se určitě koukněte.

Miley´ "On My Own" Cover Version

28. července 2013 v 20:02 | FoXx
Jeden prověřený zdroj dnes zveřejnil Mileyin cover k písni "On My Own", kterou zazpívala akusticky a moc se jí to povedlo. Miley tu má naprosto úžasný hlas (nechápu, jak někdo může říct, že neumí zpívat a tohle video je jen důkazem toho, že je skvělá zpěvačka) a je jen škoda, že je její verze tak krátká. Rozhodně doporučuji si to poslechnout, protože to Miley zazpívala strašně krásně ♥

Miley appears on the Juicy J’s video “The Plan"!

4. července 2013 v 22:19 | FoXx
Pro dnešek poslední novinkou je hudební video Juicy J - "The Plan", ve kterém se Miley na pár okamžiků (0:59, 3:17) objevila. Video je sestavené ze záběrů koncertu a na první scéně je Miley v zákulisí a na druhé přímo na pódiu. Ani jsem nečekala, že by se mohlo něco takového objevit a je škoda, že se tam Miley neobjevila vícekrát.

We Can´t Stop [Official]

19. června 2013 v 17:57 | FoXx
Tak jsme se konečně dočkali hudebního videa k písni "We Can´t Stop". Jak řekla sama Miley, jedná se o jednu velkou bláznivou noc a myslím, že to video přesně vystihuje. Video bylo před chvílí přidáno na oficiální kanál Vevo.

Justin Bieber spotted leaving Miley Cyrus's house

11. června 2013 v 19:03 | em.
Justin Bieber bol videný ako opúšťa dom Miley v Toluca House. Podľa informácii spolu pracujú na piesni :) Pred pár dňami Stalker Sarah videla Justina s Miley na tom istom mieste no asi spolu neboli :)

At Juicy J's concert at the House of Blues in L.A.

9. června 2013 v 18:49 | em.
Miley si zašla s kamarátmi na koncer Juicy J kde bol aj Wiz Khalifa a jeho manželka Amber :) Z tohto koncertu sa objavili aj 3 videá ,pretože Miley si zavolali na pódium ,kde to ako sa na Miley patrí poriadne "rozjela". Dokonca aj twerkovala. Koncert sa odohral v House of Blues.

 
 

Reklama

Fanclubs where I am: