With fans

With Fans #117

4. září 2014 v 17:46 | FoXx
Ještě tu mám také několik nových fotografií s fanoušky, z nichž prní je úplně nejnovější a pochází z převčerejšího dne. Ostatní dvě jsou z předešlého měsíce, kde se Miley fotila s fanoušky někde v Los Angeles. Ještě se objevilo jedno video pro "V Magazine", ale to přidám nejspíše až později k večeru, protože musím ještě sepsat celé vyhodnocení giveaway, která tu na přelomu týdne probíhala.

image host image host image host imagebam.com imagebam.com

With Fans #116

20. srpna 2014 v 9:40 | FoXx
Po krátké pauze tu máme opět jednu novou fotografii s fanoušky, která pochází ze včerejšího (19/8) dne. Miley se vyfotila s dvěma fanynkami a pak se vydala do organizace "My Friend Place", o čemž informovala na svém Instagramu a poslala i pár fotografií.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #115

15. srpna 2014 v 7:07 | FoXx
~editorial se ztratil v matrixu se už našel~

Miley se včera (14/8) setkala se dvěma fanoušky, zřejmě v zákulisí turné "Bangerz", které se konalo v Chicagu. Jak jste si asi už všimli, není moc novine, krom fotografií z turné a ty jsou pořád skoro totožné, takže je přidám až někdy hromadně, protože se mi zdá, že to ani nemá cenu, jelikož když se sem někdo podívá a uvidí řetězec článků jenom s podobnými fotkami, tak ho to zřejmě vůbec nezaujme. Každopádně Miley to tu moc slušelo, měla na sobě béžový overal a z příčestu udělaný drdůlek.

image host image host imagebam.com imagebam.com

With Fans #114

21. července 2014 v 20:21 | FoXx
Od doby, co jsem naposledy přidala do této rubriky nějaké nové fotografie, uplynula už opravdu dlouhá doba a docela se divím, že jsem nebyla od konce minulého roku schopná něco přidat. Takže teď přidávám dvě fotografie s fanynkou z Los Angeles, se kterou se Miley setkala ve středu (16/7). Miley to na obou fotografiích moc sluší, i když na jedné jí není vidět do obličeje a můžete si všimnout, že má malí drdůlek.

image host image host imagebam.com imagebam.com

With Fans #113

31. prosince 2013 v 9:48 | FoXx
Objevila se jedna nová fotka s fanynkou, která byla pořízena včera (30/12) v New Yorku, kam Miley také ten den přiletěla, aby dnes mohla vystoupit na "New Year´s Eve". Zatím se neobjevují vůbec žádné fotky, čekala jsem, že bude třeba pár candids fotek, ale pořád nic, což mě trochu mrzí, protože z New Yorku se vždy objeví dost fotek. Každopádně si zde můžete všimnout, jak už má Miley dlouhé vlasy a jsem moc zvědavá na její vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #112

30. listopadu 2013 v 10:22 | FoXx
Už jsem si myslela, jak jsem zase zapomněla přidávat fotky s fanoušky a že toho budu muset ukládat strašně moc, a ono jich nakonec zase tak moc není - přesněji pouze dvě. První je ještě z předávání cen "AMA" a druhá je ze včerejšího dne a pochází z Los Angeles, takže Miley už je z dovolené na Bahamách zpátky doma. Jiné novinky se zatím neobjevily, takže snad nějaké budou v průběhu dne.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #111

19. listopadu 2013 v 7:11 | FoXx
Dnes jsem si uvědomila, že jsem strašně dlouho nepřidala žádné fotky s fanoušky a nakonec jsem zjistila, že to je více jak dva měsíce, co tu žádné nebyly. Takže jsem jich uděložila o něco více, než jsem původně chtěla. Nejnovější je ta první, která je z letiště nejspíše z Londýna. Jinak jsou ostatní takové postarší a hodně z nich je z natáčení promo videí k Mileyinu turné "Bangerz 2014", které točila v ulicích Los Angeles.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #110

15. srpna 2013 v 15:49 | FoXx
Včera (14/8) večer se Miley vyfotila s jednou fanynkou, zřejmě když příjížděla domů, jelikož ji fanynka zastihla v jejím autě. Miley na sobě měla bílou halenku a jako obvykle hodně svých špěrků. Fotka je bohužel jen jedna, jelikož Miley v poslední době hodně pracuje a nemá moc čas chodit někam jinam, nežli do nahrávacího studia.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #109

4. srpna 2013 v 11:09 | FoXx
Liam už je zřejmě zpátky v Los Angeles, a tak si včera s Miley někam zašli. Bohužel se zatím neobjevily žádné fotky, ale máme tu jednu novou s fanynkou Cate Marottou, která fotku zveřejnila. Miley na sobě měla bílý mikinový top, k němu džínové šortky a samozřejmě to vše doplnila svými náhrdelníky. Doufám, že se ještě objeví nějaké další fotky, protože by byla strašná škoda, kdyby se objevila pouze tato jedna.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #108

24. července 2013 v 11:39 | FoXx
Dnes jsem se snažila nashromáždit co nejvíce nových fotek s fanoušky z Německa a myslím, že jsem jich uložila docela dost. Některé jsou ještě z Frankfurtu, některé zase až z Berlína, ale Miley je na každé skvělá a moc hodná, že se se Smilers fotí. Zatím se více novinek neobjevilo, ale pokud se Miley dnes bude něčeho účastnit, tak se objeví zase odpoledne, jako tomu bylo včera.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #107

21. července 2013 v 21:49 | FoXx
Dnes už jsem sice nic přidávat nechtěla, ale nakonec jsem se rozhodla přidat ještě tuto novou fotku s fanynkou, která pochází právě z dnešního dne. Miley má na ní moc krásný oufit - zřejmě černý top a kraťásky a je vážně škoda, že se z dnešního dne neobjevily skoro žádné fotky. Jak jsem už psala, Miley by měla být v nejbližší době v Německu, takže se zase můžeme těšit na hodně fotek a rozhovorů.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #106

20. července 2013 v 9:29 | FoXx
Miley se opět fotila před svým hotelem se spoustou fanoušků. Fotek se objevlo sice jen pár, ale určitě se vyfotografovala s hodně Smilers. Počítám, že se určitě ještě nějaké fotky objeví, tak je potom přidám sem do článku. Jak se vám líbil Mileyin outfit? Mě výběrem docela překvapila, protože byla elegantní a moc jí to slušelo a je to docela změna, když si den předtím brala něco úplně jiného.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #105

18. července 2013 v 11:09 | FoXx
Miley se před studii britského rádia stihla vyfotit s hned několika fanoušky, ale přeci jen se objevily fotky pouze čtyři. Miley to na všech moc sluší a douáfm, že jich bude ještě o něco více.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #104

17. července 2013 v 19:19 | FoXx
Na londýnském letišti se s Miley vyfotila její fanynka, a to hned několikrát, ale fotky nejsou moc kvalitní. Jinak tu mám pro vás informaci, že Mileyin singl "We Can´t Stop" se stal tento týden platinovým, jelikož se ho prodalo více jak 1.1 milionu kopií. Podle mých informací se Miley v Londýně zúčastní chatu s MTV UK a fanoušci již teď mohou posílat své otázky. Jinak se více novinek zatím neobjevilo, takže jako vždy, když nějaké budou, přidám je večer. Edit: Objevily se další dvě fotky s fanynkami.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #103

15. července 2013 v 19:19 | FoXx
Miley se na "Good Morning America" vyfotila s dvěma fanynkami, ale bohužel se více fotek neobjevilo. Snad se co nejdříve objeví nějaké video. Více novinek jsem prozatím také nenašla, takže pokud nějaké budou, přidám je jako obvykle až večer. Jinak jak se vám Miley dneska líbila? Mě o moc více, než minule, protože i když měla také pěkný outfit, nějak mi to k ní ani nesedělo, ale tento jí moc slušel. Zanedloho zamíří Miley do Londýna, kde bude pokračovat v propagaci nového singlu. EDIT: našla som ešte jednu fotku s fanúšikmi ktoré FoXx nemá. Mala by byť nová.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #102

9. července 2013 v 8:29 | FoXx
Jsem strašně nadšená, prootže už se objevily první fotky z Kanady, kde je momentálně Miley na návštěvě Liama, který točí jeho nový film. První fotka je s fanouškem a jsou na ní oba - tedy i Miley i Liam. Miley má no sobě stejné tričko, jako na zkoušení pro show, kde poprvé vystoupila naživo s jejím novým singlem a k tomu vojenskou bundu. Moc jí to tu sluší a ještě se objevila jedna fotka, tu ale přidám až az chvíli.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #101

5. července 2013 v 9:39 | FoXx
Dnes je zase hrozně málo novinek a teď ráno přidám asi jen tuto fotku, na které je Miley se Sarah. Fotka pochází z Los Angeles, z jedné sushi restaurace, kam si zašla Miley se Cheynem na jídlo a Cheyne je poté se Sarah vyfotil. Miley to tu moc sluší a doufám, že se co nejdříve už konečně objeví nějaké info o tom, kdy Miley pojede do velké Británie a třeba o další propagaci.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #100

4. července 2013 v 8:59 | FoXx
Dnes máme zase o jednu novou fotku z Mileyiny dovolené na Bahamách navíc. Opět se s ní vyfotila nějaká fanynka, ale tentkrát na pláži, kde se Miley opalovala. Měla na sobě bílomodré pruhované plavky a zřejmě tam byla ještě s Noah. Podle informací od fanoušků se Miley nachází na Abaco Islands a bydlí ve městě Hope Town, odkud pochází první fotka s fanynkou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #99

3. července 2013 v 12:09 | FoXx
Už je to trochu déle, co jsem vám slibovala ty fotky s fanoušky a dneska jsem se konečně rozhodla, že je uložím a přidám. Není jich zase nějak extra moc a některé jsou z Miami a některé pro změnu z New Yorku. Miley to ale na všech moc sluší a už se nemůžu dočkat, až bude mít zase nějaké novinky, protože mě trochu mrzí, že to tu tak stojí a není skoro vůbec nic nového.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #98

1. července 2013 v 9:39 | FoXx
Před pár hodinami se jedna fanynka setkala s Miley zřejmě u hotelového bazénu, kde relaxovala a vyfotila se s ní. Oboum to tu moc sluší a Miley je moc hodná, že se s ní vyfotila, i když je teď v hotelu a ne na žádné akci. Jinak se objevilo strašně moc fotek s fanoušky, ale nechtěla jsem je dávat dohromady k této fotce, protože je úplně nejnovější. Edit: Miley je momentálně na Bahamách, odkud pochází i tato fotka.

image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #97

27. června 2013 v 7:03 | FoXx
Jak jsem včera slibovala, přidávám nové fotky s fanoušky. Čekala jsem, že jich bude více, ale zatím se objevily jenom tyto. Miley to na všech moc sluší a je tam strašně zlatá, protože jde vidět, že se fotila s vážně hodně fanoušky a na každé fotce dělala ksichtíky. Víc novinek se zatím neobjevilo, takže pokud něco bude, dopřidám to odpoledne.

image host image host image host image host

With Fans #96

14. června 2013 v 18:29 | FoXx
Konečně už přidávám ty fotky s fanoušky. Miley jich nafotila docela dost a fanouškům se před rádii i podepisovala. Dělá na fotkách skvělé ksichtíky a jsem ráda, že je takto usměvavá a všechno si to užívá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #95

3. června 2013 v 20:20 | FoXx
Krom fotek z rádia tu mám ještě několik málo fotek s fanoušky, se kterými se Miley před premiérou setkala a vyfotila se. Je jich zatím jen pár, ale jedny fanynky dokonce před rádiem spaly, aby se mohly s Miley setkat. Když tak koukám do rubriky s fotkami s fanoušky, tak jsem dlouho žádné nepřidala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #94

23. května 2013 v 17:19 | FoXx
Také tu pro vás mám několik málo nových fotek s fanoušky. První dvě fotky jsou z 21/5 a ta poslední je ještě z pondělí 20/5. Miley to na všech moc sluší a ta poslední je vyfocená v "Menchies yogurt", odkud poslala Miley i jednu Twitter fotku svého jogurtu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Fans #93

21. května 2013 v 7:09 | FoXx
Miley včera opět hodně pracovala ve studiu a jedné fanynce se jí povedlo potkat na ulici Los Angles a vyfotit se s ní. Miley je tu vážně úžasná, jak dělá ty ksichtíky. Dnes je novinek o poznání méně, což mě trochu mrzí, protože jsem se na přidávání těšila, ale co už, třeba ještě nějaké do večera přibudou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Fanclubs where I am: